PRELEGENCI


 

Image

Łukasz Grala -  mentor & futurolog, prezes firmy TIDK Sp. z o.o.

Mentor, futurolog i pasjonat danych. Wraz z zespołem TIDK , gdzie pełni funkcję prezesa, realizuje projekty dotyczące zaawansowanej analityki i data science, w szczególności uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji. Od 2010 nagradzany przez firmę Microsoft MVP w kategorii Data Platform. Od lipca 2018 roku jeden z 50 na świecie MVP w kategorii AI. Naukowo związany z Wydziałem Informatyki Politechniki Poznańskiej. Członek zarządu PTI Wielkopolska. Członek Polskiego Towarzystwa Sztucznej Inteligencji.

Image

Anna Krawczyk -Ekspert ds. Rekrutacji i EB, Bank Gospodarstwa Krajowego

Absolwentka kierunku stosowane nauki społeczne na Uniwersytecie Warszawskim, studiów podyplomowych z Zarządzania Zasobami Ludzkimi na UW oraz Coachingu na SGH. Posiada blisko dwunastoletnie doświadczenie w rekrutacji zarówno po stronie agencji headhuntigowych jaki i w wewnętrznych działach HR (Agora, EY). W BGK odpowiedzialna za realizację procesów rekrutacyjnych oraz budowanie wizerunku banku jako pracodawcy. Wierzy w siłę mediów społecznościowych i nowoczesnych technologii jako wsparcia w budowaniu marki osobistej.

Image

Damian Prokopowicz – Główny Specjalista ds. E-learningu w PZU

Pasjonat nowych technologii, szczególnie tych związanych z edukacją. Wielki fan i promotor wirtualnej rzeczywistości. Twórca serii podcastów, które rozwiewają mity związane z rozwojem oraz uczą o zdalnej edukacji i nowych technologiach. W PZU odpowiada za onlinowe formy rozwoju pracowników.

© 2019 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.