PRELEGENCI

Joanna Karczewska - ISACA Warsaw Chapter

Ponad 40 lat w informatyce. Przeszła całą drogę zawodową od operatora do dyrektora. Pracowała w instytucjach państwowych oraz firmach polskich i zagranicznych. Od 15 lat jako certyfikowany audytor – CISA – zajmuje się badaniem systemów informatycznych zgodnie z metodyką COBIT. Specjalizuje się w audytach w jednostkach sektora finansów publicznych. Od 14 lat prowadzi szkolenia z zakresu audytu informatycznego i metodyki COBIT według autorskich programów. Wykłada na Akademii Marynarki Wojennej. Jest aktywnym członkiem międzynarodowego stowarzyszenia ISACA – była Expert Reviewer COBIT 5 i COBIT 2019 i innych publikacji oraz brała udział w pracach Grupy Roboczej d/s GDPR (RODO). Uczestniczy w konsultacjach polskich aktów prawnych dotyczących ochrony danych osobowych, bezpieczeństwa informacji i cyberbezpieczeństwa. Inżynier z zamiłowania i powołania.

Marta Kwiatkowska-Cylke - Senior Associate, Bird & Bird

Doradza klientom od 2007 roku. Specjalizuje się w sprawach dotyczących ochrony danych osobowych, ochrony prywatności i e-commerce. Doradza przy implementacji Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Przeprowadza audyty oraz rekomenduje działania minimalizujące stwierdzone ryzyka. W szczególności wspiera przedsiębiorców w zakresie projektowania systemów ochrony danych, transferu danych, przetwarzania danych w ramach HR oraz działań marketingowych. Zajmuje się doradztwem w przypadku naruszenia zasad zabezpieczenia danych osobowych i reprezentuje klientów w postępowaniach prowadzonych przez Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Posiada doświadczenie w obsłudze firm z sektora budowlanego, nieruchomościowego, IT, produkcyjnego handlu detalicznego oraz bankowo-finansowego.

Jakub Wychowański - Członek Zarządu, Sales Manager, VECTO Sp. z o.o.

Członek zarządu i jednocześnie Sales Manager z 17 letnim doświadczeniem zawodowym. Jest specjalistą w dziedzinie bezpieczeństwa i przechowywania danych w postaci cyfrowej. Jego kompetencje potwierdzone są prestiżowymi  certyfikatami m.in. Midrange Storage Technology Architect oraz Backup Recovery Solutions Technology Architect. Aktywnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem prowadząc prelekcje i szkolenia branżowe oraz udzielając wypowiedzi eksperckich mediom. Pomysłodawca uznanego przez klientów cyklu prezentacji pod nazwą  „Vtorek Technologiczny” oraz raportu „Cyberbezpieczeństwo w polskich firmach”.

Grzegorz Bernatek - Lead TMT Analyst, Audytel S.A.

Absolwent Politechniki Warszawskiej, Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych (kierunek: Telekomunikacja) oraz Szkoły Głównej Handlowej. Od roku 2004 kieruje projektami badawczymi dotyczącymi polskiego i europejskiego rynku telekomunikacyjnego; tworzenia modeli rynkowych i systemowych oraz prowadzi doradztwo i szkolenia dla klientów Audytela. Wcześniej pracował jako audytor systemów teleinformatycznych w Audytelu oraz analityk/programista w Mc-Kinsey & Company.

Wiesław Talarczyk - Dyrektor Działu Sprzedaży, Sektor Przemysłu, Handlu i Usług, Atende SA

Absolwent Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie oraz studiów podyplomowych zarządzania finansami przedsiębiorstwa na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Wieloletnie doświadczenie na rynku integratorskim w zakresie rozwiązań infrastrukturalnych i technologii informatycznych zdobył w polskich firmach IT. Specjalizuje się w kompleksowych realizacjach łączących budowę technicznych obiektów Data Center, wdrażania technologii informatycznej oraz dostarczaniu usług utrzymania i serwisu.

© 2019 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki