PRELEGENCI


 

Image

Anna Saborowska - Property Manager, Panattoni

Posiada ponad 20 letnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi. Jest absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego Wydział Zarządzania. Wcześniej pracowała w firmach FM-owych i zarządczych (SPIE POLSKA oraz JLL ) gdzie odpowiadała za budynki biurowe i handlowe. Obecnie pracuje w Panattoni Europe na stanowisku Property Managera i jest odpowiedzialna za parki magazynowe mieszczące się na terenie Gdańska.

Image

Karol Nowak - Senior Property Manager, CBRE Sp. z o.o.

Senior Property Manager z ponad 9 letnim doświadczeniem zawodowym. Obecnie odpowiedzialny za 4 nieruchomości biurowe oraz ponad 90k mkw. powierzchni magazynowej, zlokalizowanych na terenie Trójmiasta. W CBRE odpowiedzialny również za przeprowadzanie dla Klientów zewnętrznych audytów wysokości i zasadności rozliczeń opłat eksploatacyjnych.
W przeszłości pracował jako Property Manager/Dyrektor Centrum Handlowego dla: King Sturge, Estate Fellows, Jones Lang LaSalle, Echo Investment, Echo Polska Properties.
Podczas kariery zawodowej odpowiedzialny za kontakty między innymi z firmami: Intel, PZU, BZ WBK, mBank, LPP, Polkomtel, Thomson Reuters, Griffin RE, Octava Trust, Cromwell, Mapletree, Exeter.

Image

Krzysztof Błażejewicz - Regionalny Kierownik Sprzedaży w Belimo Siłowniki S.A.

Absolwent Politechniki Gdańskiej – Wydział Mechaniczny, mgr inż. w zakresie systemów, urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych. Z branżą HVAC związany od ponad 20 lat.

Image

Leszek Radomski - Menedżer ds. projektów automatyki budynkowej, WAGO

Posiada wieloletnie doświadczenie w opracowywaniu i projektowaniu kompleksowych rozwiązań automatyki budynkowej. Prowadził oparte o rozwiązania WAGO projekty automatyzacji m.in. obiektów hotelowych, galerii handlowych, biurowców. Znakomity specjalista w zakresie systemów BMS oraz sterowania systemami HVAC oraz oświetleniowymi.

Image

Sandra Wnuk-Turczyk - Property Manager, JLL

Licencjonowany Zarządca nieruchomości z JLL z 10 letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości komercyjnych i biurowych . Wcześniej była związana z firmami Apsys, Cushman & Wakefield, Savills. Zarządzała obiektami Retail i Office w różnych fazach ich rozwoju - uczestniczyła w rozbudowie funkcjonującego obiektu handlowego, przygotowywała nowy obiekt do otwarcia. Współpraca z Klientami: PRADERA, CBRE Global Investors, Winston, Sharow Capital

Image

Błażej Kucharski - Dyrektor regionalny, Colliers

Ppełni funkcję Dyrektora Regionalnego Colliers International w Gdańsku. Odpowiada za rozwój biznesowy Colliers w Regionie Pomorskim. Przez lata związany był z administracją publiczną Miasta Gdańska i Sopotu, gdzie zdobył wieloletnie doświadczenie w obsłudze inwestorów i pozyskiwaniu nowych inwestycji. Błażej doradza klientom z Trójmiasta w transakcjach najmu powierzchni biurowej. Specjalizuje się w projektach BPO, SSC, IT oraz z zakresu sektora publicznego.

© 2019 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.