PRELEGENCI

Anna Gołuńska - Managing Director, Marketing Modowy

Od ponad 6 lat związana z branżą marketingową a od 3 lat specjalizująca się w komunikacji marek z segmentu Fashion & Beauty. Odpowiedzialna za działania Social Media marek takich jak Secret Lashes, Carry. Spełniająca się przy tworzeniu strategii, planowaniu eventów oraz opracowywaniu koncepcji sesji zdjęciowych czy też spotów reklamowych. Prywatnie zafascynowana projektowaniem i grafiką, nowymi mediami i sportem.

Paweł Kramarz - Campain Manager, Bussiness Factory, Facebook Marketing Partner

Od 3 lat związany z branżą e-commerce. Specjalizuje się w marketingu efektywnościowym na Facebooku. ROI, konwersje oraz optymalizacja kosztów kampanii to dla niego sztuka, którą stara się opanować do perfekcji. W swojej karierze współpracował z takimi markami jak: Displate.com, T-mobile, Totalizator Sportowy, Citibank, Showroom, zarządzając kampaniami na rynkach międzynarodowych.

 

Tomasz Ziętek - Content Manager, Brand24

gdy nie pisze, nie sprawdza SEMrush'a i Google Analytics'a, przemierza świat w poszukiwaniu przygód, je pizze i trenuje kolarstwo na dolnośląskich szosach.

Piotr Michalak - Wiceprezes i specjalista Infor Fashion, iPCC Sp. z o.o.

jeden z założycieli iPCC (wcześniej funkcjonującej pod nazwą Polish Consulting Company), związany z systemem Infor M3 prawie od początku jego obecności na polskim rynku. Ma doświadczenie i wiedzę z zakresu branży Fashion.Przed założeniem iPCC Piotr zarządzał firmą Lawson Polska, która oferowała poprzednią wersję M3 – Lawson M3. Na przełomie lat 90-tych system ten, znany pod nazwą Movex, był sprzedawany i wdrażany przez firmę Intentia, w której Piotr zajmował stanowisko Consulting Managera.

Łukasz Głombicki - Szef komunikacji, LifeTub

LifeTube zrzesza 420 kanałów, których twórcy mają łącznie 56 mln subskrypcji i generują miesięcznie 510 mln emisji wideo. Głombicki był wcześniej szefem działu online National Geographic, National Geographic Traveler, Focus i Coaching. Były wydawca strony głównej Gazeta.pl i szef serwisu Pieniądze tego portalu. Wcześniej m.in. w naTemat, TVN CNBC i Mastiff Media Polska. Wykładowca na wydziale dziennikarstwa Collegium Civitas. W mediach pracuje od ponad 10 lat, jego pasją są media społecznościowe, wideo i nowe media. Czas wolny? Sporty wodne, motorówki, przyjaciele. Smakosz szkockiej whisky.

Piotr Ćwiertniewski - radca prawny i wspólniki w kancelarii act BSWW

Posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie prawnym na rzecz podmiotów gospodarczych, zarówno w zakresie doradztwa transakcyjnego jak i w doradztwie bieżącym. Specjalizuje się w obsłudze prawnej obrotu nieruchomościami, procesu inwestycyjnego oraz struktur dystrybucji usług finansowych. Przeprowadził kilkadziesiąt procesów badania prawnego nieruchomości inwestycyjnych, na rzecz ich nabywców oraz instytucji finansowych. Doradzał m. in. przy sprzedaży kompleksu nieruchomości fabrycznych, nabyciu dla banku budynku mającego stanowić jego centralę, restrukturyzacji finansowej spółki deweloperskiej. Świadczył kompleksowe doradztwo prawne przy tworzeniu sieci sprzedaży ubezpieczeń, wprowadzaniu na rynek instytucji pożyczkowych i tworzeniu kanałów sprzedaży elektronicznej z wykorzystaniem urządzeń mobilnych (w tym w zakresie wymogów regulacyjnych, prawa konsumenckiego i ochrony danych osobowych). Posiada także doświadczenie w zakresie emisji obligacji, transakcjach typu venture capital i typu private equity. Wielokrotnie reprezentował swoich klientów w procesach cywilnych i gospodarczych.

Marcin Kroll - adwokat, rzeczniki patentowy i wspólnik w kancelarii act BSWW

Ponadto jest zawodowym pełnomocnikiem przed Urzędem ds. Własności Intelektualnej Unii Europejskiej (EUIPO) w Alicante w sprawach z zakresu unijnych znaków towarowych i wzorów. Jego wiodącym obszarem specjalizacji jest prawo własności intelektualnej. Świadczy kompleksowe doradztwo z zakresu uzyskiwania ochrony i zwalczania naruszeń w sprawach dotyczących znaków towarowych, wzorów przemysłowych, patentów, praw autorskich oraz czynów nieuczciwej konkurencji. Opracowuje i wdraża dla klientów strategie ochrony praw własności intelektualnej, w tym o wymiarze międzynarodowym. Reprezentuje klientów przez Urzędem Patentowym RP, EUIPO oraz Biurem Międzynarodowym WIPO. Doradza w zakresie transferu i komercjalizacji technologii, w szczególności sporządza i negocjuje umowy przenoszące prawa wyłączne oraz umowy licencyjne. Do obszaru jego zainteresowań należą również zagadnienia związane z prawem nowych technologii oraz ochroną danych osobowych i prywatności. Doradza również klientom w zakresie prawa reklamy, handlu elektronicznego oraz obrotu konsumenckiego. Posiada również doświadczenie w obszarze prawa konkurencji, zarówno w postępowaniach antymonopolowych oraz z zakresu kontroli koncentracji, prowadzonych przed Prezesem UOKiK oraz Komisją Europejską. Włada biegle językiem angielskim oraz w stopniu średniozaawansowanym językiem niemieckim. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim oraz Centrum Prawa Amerykańskiego organizowanego na Uniwersytecie Warszawskim we współpracy z University of Florida F. G. Levin College of Law. Ukończył studia podyplomowe z zakresu prawa własności intelektualnej w Centrum Praw Własności Intelektualnej im. H. Grocjusza w Krakowie. Laureat konkursu na najlepszą pracę magisterską na temat własności intelektualnej ogłoszonym przez Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej.

Katarzyna Lebiedowicz - Grzanka - Radca prawny, właścicielka KLG Kancelarii

Doradza uczelni publicznej, spółkom prawa handlowego, jak i przedsiębiorcom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą, posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych, stosuje także pozasądowe formy rozwiązywania sporów, autorka publikacji w portalach biznesowych. Doradza kompleksowo, mając świadomość, że obecność prawnika w życiu firmy pomaga uniknąć wielu komplikacji i strat finansowych. Potwierdzają to jej Klienci, którym doradza i pomaga. Prowadzi sklep internetowy www.bezpiecznyebiznes.pl - oferujący rozwiązania prawne dla branży e-commerce. Autorka bloga -  BLOG - PRYZMAT PRAWA. Czas wolny lubi spędzać aktywnie, dużo podróżuje i odwiedza nowe miejsca, zarówno w Polsce, jak i na świecie, a z każdej wyprawy przywozi nowe doświadczenia. Jest ekspertem z zakresu prawa autorskiego i prawa umów. Do przedsiębiorców kieruję ofertę współpracy w 3 płaszczyznach: bezpieczne doradztwo prawne, bezpieczne umowy oraz bezpieczny e-biznes i dane osobowe.

Jacek Kinecki - Przelewy24, ekspert Izby Gospodarki Elektronicznej

Z branżą e-commerce i IT związany od kilku lat. Do jego obowiązków należy monitoring rynku, rozwój oferty serwisu Przelewy24, inicjowanie, koordynowanie i nadzór nad prowadzonymi projektami, a przede wszystkim pozyskiwanie i budowanie relacji z kluczowymi Klientami oraz Partnerami serwisu. W codziennej pracy wizję Klienta zamienia w pełnowartościowy produkt. 

Prelegent podczas licznych imprez branżowych oraz szkoleń. W trakcie swojej kariery zawodowej współpracował z wieloma kluczowymi Partnerami, był odpowiedzialny za nadzorowanie wdrożeń rozbudowanych projektów w zakresie dedykowanych rozwiązań płatniczych. Ukończył UAM w Poznaniu na kierunku komunikacji społecznej.

Aleksandra Klimek - Campaign Manager w Cluify

Z marketingiem internetowym związana od 7 lat. W Cluify odpowiedzialna za kampanie reklamowe oparte o targetowanie odbiorców na podstawie miejsc, jakie odwiedzają w świecie rzeczywistym. Wcześniej specjalistka SEO i content manager w Allrecipes.pl - jednym z największych w Polsce serwisów o tematyce kulinarnej. Z wykształcenia PR-owiec, politolog i tłumacz. Jednym słowem - potrafi przekonać.

Monika Pabian - Marketing Manager, AtomStore

Posiada ponad 5 letnie doświadczenie w branży on-line marketingu. Doświadczenie zbierała w krakowskich agencjach interaktywnych tworząc strategię komunikacji w social mediach, by później przejść do e-commerce i zarządzać strategią dużych e-sklepów jak Presto i KrakVet. W AtomStore odpowiedzialna jest za marketing i promocję brandu.

Michał Szmigielski - Co-founder, AtomStore

Współzałożyciel platformy AtomStore, autor wielu wdrożeń dla dużych marek takich jak Taiwangun, 7store, Nowa Farmacja, Cocolita, CitySport i wiele innych. Doświadczony project manager, zna się na migracji systemów jak mało kto, przeszedł już chyba każdy możliwy scenariusz wdrożenia i z chęcią pomaga klientom AtomStore.

Sylwia Cerecka - Product Manager w Sugester.pl

Od początku swojej kariery związana z Customer Service. Dzięki długoletniemu doświadczeniu wie co jest najlepsze dla klienta. Na co dzień odkrywa przed klientami tajniki działania CRM, prowadzi projekty wdrożeniowe, szkolenia i dba o rozwój systemu.W wolnym czasie biega na jogę i zwiedza świat.

© 2018 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki