PRELEGENCI

Paweł Kozłowski - Pełnomocnik ds. informatycznych, Centrum Kompetencji Cyfrowych, Uniwersytet Warszawski

Od prawie 9 lat zajmuję się e-learningiem pracując na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie jako pełnomocnik dyrektora ds. informatycznych w Centrum Kompetencji Cyfrowych UW (dawne COME i LaCH) koordynuje prace techniczne związane z rozbudową i utrzymaniem ogólnouniwersyteckiej platformy Kampus, szkoleniem administratorów oraz realizacją projektów związanych z e-edukacją i nie tylko.

dr Piotr Mikosik - Adiunkt Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie

Naukowo zajmuje się zarządzaniem strategicznym i rozwojem personelu. Przez 20 lat pracy akademickiej miał okazję współpracować z 10 uczelniami wyższymi, na których pełnił rolę prodziekana, dziekana, dyrektora marketingu. Doświadczenie biznesowe zdobywał jako konsultant w międzynarodowej firmie doradczej IMPAC Systems czy jako członek zarządu firmy technologicznej Intercon Sp. z o.o. Ponadto jest trenerem kształcącym kadry menedżerskie przedsiębiorstw. Współpracował z KGHM, Plus S.A., Hotel Sheraton a także z Akademią Sztuk Pięknych w Łodzi, którą wspierał przy opracowaniu strategii rozwoju Uczelni.

Anna Kiryjow-Radzka - Zespół Nowych Mediów, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Prezes Stowarzyszenia PR i Promocji Uczelni Polskich "PRom"

Ukończyła studia magisterskie z zakresu socjologii na Wydziale Nauk Społecznych SGGW. Praktyk i teoretyk social media, w swojej pracy zawodowej i naukowej korzysta z internetowych i mobilnych technologii do prowadzenia interaktywnego dialogu marek z ich odbiorcami. Członkini Polskiego Towarzystwa Retorycznego oraz Prezes Stowarzyszenia PRom – PR i Promocji Uczelni Polskich.

Andrzej Szandała - Kierownik projektu, INTERSIEĆ

Kierownik projektów e-learningowych i programistycznych. Wdrażaniem platformy e-learning Moodle zajmuje się od 2005 roku. Uczestniczył w kilkudziesięciu projektach wdrażania zmian programistycznych w Moodle dla firm wielooddziałowych, firm szkoleniowych i uczelni. Pasjonat innowacyjnych optymalizacji skuteczności nauki studentów m.in za pomocą machine learning.

Sebastian Szczęsny - Project Manager w Centrum Edukacji i Rozwoju EFEKTY

Specjalista z obszarów public relations, marketing, sprzedaż B2B, dziennikarstwo prasowe, internetowe, telewizyjne. Project Manager w Centrum Edukacji i Rozwoju EFEKTY, odpowiada za projekty sprzedażowe, edytorskie i marketingowe. W 1994 roku rozpoczął swoją karierę zawodową jako dziennikarz pracując m.in. dla Gazety Wyborczej, Agencji Reutera, TV Biznes. Później rozwijał się na polu merytorycznym i managerskim w branżach: motoryzacyjnej (Skoda Auto Polska), meblowej (Grupa Swarzędz), targowej (Międzynardowe Targi Poznańskie) i informatycznej (Grupa VOL).

Marek Paszkowski - Zastępca Dyrektora Handlowego, HEUTHES sp. z o.o.

Reprezentuje firmę HEUTHES w obszarach ERP oraz Workflow. Osobiście prowadzi współpracę z największymi Klientami i koordynuje procesy wdrożeniowe w firmach. Od wielu lat kieruje projektami z zakresu zarządzania obiegami dokumentów, DMS, CRM, e-formularzy, internetowych portali dokumentowych i zamówieniowych, produkcji, logistyki oraz rachunkowości.

© 2018 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki