PRELEGENCI

Elke Schoenemann - Sales Manager Poland, ELO Digital Office

Matematyk z pochodzenia Niemka, od 1996r. pracująca w Polsce. 1996 – 2004 Praca w Polsko-Niemieckim Towarzystwie Wspierania Gospodarki (Firma z udziałem rządu polskiego i niemieckiego (po 50%)). Od 2004 zatrudniona w ELO Digital Office - odpowiedzialna za sieć Business Partnerów ELO w Polsce i koordynację projektów.

dr Danuta Kajrunajtys - Uniwerystet Ekonomiczny w Krakowie

Jako niezależny doradca biznesowy wspomagam przedsiębiorstwa w podejmowanych przez nie wyzwaniach związanych z wyborem i wdrożeniem systemów informatycznych. Specjalizuję się w budowaniu modeli biznesowych oraz projektowaniu i dokumentowaniu procesów biznesowych wykorzystujących najnowsze możliwości techniki informacyjnej. Od kilku lat sporo uwagi poświęcam tematyce Robotic Process Automation jako możliwości usprawnienia niewydajnych procesów pracy. Brała udział w projekcie, dzięki któremu powstało polskie innowacyjne środowisko narzędziowe do konfigurowania robotów programowych WizLink (wizlink.eu). Miałam okazję uczestniczyć w konfigurowaniu robotów i obserwować ich działania w warunkach rzeczywistych wyzwań biznesowych.

Magda Chomuszko - autorka bloga wirtuozksiegowosci.pl
dr nauk ekonomicznych w dyscyplinie zarządzania, od blisko 20 lat konsultant przy wdrożeniach systemów ERP w obszarze finasnów, rachunkowości, business intelligence, autorka i współautorka publikacji o zastosowaniach IT w biznesie.  Strona: www.wirtuozksiegowosci.pl

dr Marlena Sakowska-Baryła - Radca Prawnym, Partner - SBC Kancelaria Radców Prawnych

Magdalena Czaplińska - Partner, SBC Kancelaria Radców Prawnych

dr Witold Furman - Katedra Rachunkowości Finansowej, Wydział Finansów i Prawa, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Doradca podatkowy, prezes zarządu Kancelarii Podatkowej Furman i Maternia Sp. z o.o. Adiunkt w Katedrze Rachunkowości Finansowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, pełnomocnik podatników  przed sądami administracyjnymi w sprawach dotyczących sporów podatkowych, autor licznych publikacji z zakresu rachunkowości i podatków.

Michał Kudła - Prawnik, SMW Legal Stolarski, Majewski i Współpracownicy Kancelaria Radców Prawnych sp.p.

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym, w szczególności w prawie spółek handlowych. W SMW Legal odpowiedzialny za obsługę Klientów korporacyjnych, prawo ochrony danych osobowych, egzekucję wierzytelności i reprezentowanie interesów Klientów w sporach z umów o roboty budowlane.

© 2018 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki