27.02.2013 - Technologie mobile w przedsiębiorstwach

W dniu 27 lutego 2013r. w Centrum Bankowo-Finansowym na Nowym Świecie w Warszawie odbyła się trzecia odsłona konferencji poświęconej najnowszym technologiom mobilnym.
Konferencję rozpoczął Prezes IRCenter p. Albert Hupa odpowiadając na pytanie dla kogo 2012 rok był rokiem mobile.
Kolejny wykład należał do p. Piotra Ludwiczaka z Wydawnictwa Media Rodzina , który w bardzo przejrzysty i ciekawy sposób przedstawił wdrożenie systemu mobilnego dla przedstawicieli handlowych.
Tuż po pierwszej przerwie kawowej spotkaliśmy się na sesji poświęconej technologii NFC i płatnościom mobilnym. Swoją wiedzą podzielili się p. Marek Sokołowski z firmy LookSoft i duet ekspertów z biura bankowości mobilnej PKO BP p. Justyna Piątek i p. Dominik Modrzejewski.
Następnie, w bardzo ciekawy sposób swoje rozwiązania przedstawiły Firmy Sponsorskie. Najpierw Pan Maciej Ziarek z Kaspersky Lab Polska opowiedział o zagrożeniach jakie mogą spotkać urządzania mobilne. Pan Adam Mach z firmy Mobica Limited natomiast omówił augment reality w urządzeniach mobilnych.
Mocnym punktem konferencji był Panel Dyskusyjny poświęcony mobilnemu marketingowi.
Najpierw swoją wiedzą podzielił się p. Michał Miernik z firmy SARE. Jego prelekcja dotyczyła oddziaływanie rynku mobilnego na rozwój reklamy online. Kolejne 30 minut należało do p. Adriana Kielich z firmy Mobext. Jego wykład poruszał ważne kwestie na temat m.in rynku reklamy mobilnej w Polsce.
Konferencję podsumował Panel Dyskusyjny, którego gośćmi byli przedstawiciele firmy SARE p. Sebastian Brobowski, p. Michał Miernik, p. Dariusz Piekarski, a także p. Adrian Kielich przedstawiciel firmy Mobext.

Konferencja upłynęła w miłej atmosferze. Podczas przerw, przy kawie uczestnicy mogli porozmawiać z Prelegentami oraz Przedstawicielami Firm.
Na stoiskach swoje rozwiązania zaprezentowały firmy: Jabra, Veracomp, SMSAPI, SMT Software, SARE.

Dziękujemy wszystkim, którzy swoją obecnością uświetnili to wydarzenie i zapraszamy do udziału w kolejnych spotkaniach. W szczególności pragniemy podziękować Sponsorom konferencji, ekspertom niezależnym a także patronom medialnym.

technolprzeds2013

© 2018 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki