PARTNERZY


 

Image
Image

PARTNER SREBRNY

TRECOM jest polską firmą IT działającą na rynku od ponad 20 lat, cechującą się dynamicznym rozwojem i ciągłym doskonaleniem. Jej misją i nadrzędnym celem jest wspieranie działalności Klientów poprzez rozwój i optymalizację ich systemów IT. Firma specjalizuje się w doradztwie i wdrażaniu rozbudowanych systemów informatycznych, rozwiązaniach bezpieczeństwa, systemach przechowywania danych oraz utrzymywaniu sieci klienckich. Jej Klientami są duże firmy m.in. z sektorów: bankowego, medycznego, ubezpieczeniowego, energetycznego oraz instytucje z sektora publicznego i prywatnego.
Przewagą rynkową TRECOM zapewniają posiadane kompetencje, w tym bardzo liczna kadra inżynierska z doświadczeniem potwierdzonym szerokim zestawem certyfikatów. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze firma może zapewnić Klientom najwyższy poziom wsparcia technicznego, proponując wiele dodatkowych usług, takich jak rozszerzone gwarancje, umowy serwisowe, doradztwo i outsourcing.
Firma współpracuje z największymi na świecie dostawcami rozwiązań IT tj.: Cisco Systems, Microsoft, HP, IBM, EMC, Juniper, Fortinet, NetApp, Dell, Lenovo, VMware, Palo Alto, Huawei, Nakivo i wieloma innymi. Posiada ponad 30 specjalizacji zaawansowanych. Jako pierwsza w Polsce zdobyła specjalizację Cisco ATP ISE, dzięki czemu może oferować szeroki wachlarz rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa sieci LAN i WAN.
TRECOM bierze aktywny udział w spotkaniach i konferencjach branżowych - od kilku lat jest partnerem Cisco Expo – jednej z największych konferencji technologicznych w Polsce. Organizuje dla Klientów własne konferencje i warsztaty tematyczne powiązane z oferowanymi technologiami.
Firma w toku działalności została nagrodzona szeregiem prestiżowych nagród, w tym Diamentem Miesięcznika Forbes oraz tytułem Gazeli Biznesu (4 lata z rzędu). TRECOM świadczy usługi na terenie całego kraju. Posiada obecnie kilka oddziałów: w Warszawie (oddział główny, Enterprise Solutions oraz Intertrading Systems Technology), Poznaniu, Krakowie, Gdańsku, Łodzi i we Wrocławiu.

Image

PARTNER MERYTORYCZNY

Resilia Sp. z o.o.
Podnosimy odporność i świadomość bezpieczeństwa prowadzonego biznesu. Pomagamy firmom i organizacjom z różnych branż oraz sektorów w zakresie cyberbezpieczeństwa, bezpieczeństwa informacji, ciągłości działania, zarządzania kryzysowego i zarządzania ryzykiem.
Oferujemy szeroki zakres usług doradczych i wdrożeniowych, w tym outsourcing specjalistów. Wspieramy naszych Klientów w implementacji rozwiązań zgodnych z najlepszymi praktykami, a także przeprowadzamy audyty systemów w celu dostosowania istniejących rozwiązań do wymogów proceduralnych i techniczno-organizacyjnych. Dzielimy się również wiedzą i doświadczeniem organizując specjalistyczne szkolenia autorskie oraz certyfikowane kursy na licencji PECB z Kanady.
Na rynku działamy od 2011 roku i w tym czasie zrealizowaliśmy ponad 100 projektów dla Klientów takich jak Mercedes Benz, Allianz, Huawei czy T-Mobile.

© 2020 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.