PARTNERZY


 

Image

PARTNER

SentiOne, to dynamicznie rosnąca firma technologiczna, której głównym produktem jest platforma do monitorowania wypowiedzi internautów i automatyzacji obsługi klienta za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji. W ostatnich latach firma była wielokrotnie nagradzana za szybki rozwój zdobywając szereg nagród, m.in. Deloitte Fast 500 EMEA, czy EY Przedsiębiorca Roku. Każdego dnia produkty firmy wykorzystywane są w kilkudziesięciu krajach przez ponad 400 lokalnych i globalnych marek, takich jak: Procter&Gamble, Unilever, Beiersdorf, mBank, PKO Bank Polski, czy Uber.

Image

PARTNER
Applica automatyzuje procesy biznesowe wymagające rozumienia tekstu. Dzięki autorskiej, inspirowanej działaniem mózgu technologii Contextual Awarness, rozwiązanie Applica jest trenowane do nowych zastosowań w oparciu o zaledwie kilka przykładów. Jest ono wykorzystywane przez globalne banki, firmy mediowe oraz kancelarie prawne do robotyzacji procesów wymagających rozumienia tekstu.

Image

PARTNER

Astrafox jest kilkudziesięcioosobową firmą informatyczno-konsultingową. Naszą misją jest dostarczanie efektywnych rozwiązań IT dla firm i instytucji w Polsce i za granicą. Wspieramy sukces biznesowy naszych Klientów, poprzez nawiązywanie trwałych relacji i znajdywanie optymalnych rozwiązań. Dostarczamy rozwiązania do przetwarzania i publikowania informacji oraz rozwiązania wspierające procesy biznesowe. Kluczowe obszary naszej działalności to:
- Workflow (AMODIT),
- Business Intelligence (Tableau, Alteryx),
- rozwiązania ERP (Comarch ERPXL),
- portale korporacyjne (SharePoint),
- programowanie .NET (systemy pisane na zamówienie),
- serwis IT (opieka nad infrastrukturą, sprzęt, oprogramowanie).

PATRONI MEDIALNI


 

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
© 2019 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.