PARTNERZY


 

Image

CFI Systemy Informatyczne jest firmą konsultingowo-informatyczną, specjalizują się w produkcji i wdrażaniu systemu zarządzania klasy ERP – VENDO.ERP. VENDO.ERP - kompleksowy, polski program do zarządzana przedsiębiorstwem wykorzystujący mechanizmy sztucznej inteligencji – ALICE.

Nasze doświadczenia w produkcji zaowocowały rozwinięciem VENDO.ERP o system klasy MES, który zasila danymi Alice. MES to nie tylko raportowanie danych przez człowieka ze zdarzeń na hali produkcyjnej, ale przede wszystkim informacja zwrotna z maszyn i urządzeń znajdujących się w przedsiębiorstwie. Wykorzystujemy nowoczesną architekturę stworzoną przez czujniki IoT i dzięki naszym automatykom i programistom potrafimy nawiązać dialog z maszyną online. VENDO.ERP to nie tylko system ERP, to ekosystem, który intensywnie rozwijamy poprzez integrację z różnymi platformami, usługami, oprogramowaniem. To system, który w prosty sposób zapewnia komunikację z bankowością online, platformami e-commerce, podpisem elektronicznym, aplikacjami do automatyzacji marketingu, dedykowanymi portalami do oceny wiarygodności Klienta, spedytorami i kurierami, systemami CAD/CAM oraz wiele innych, dzięki czemu można skrócić i zautomatyzować procesy.

Elementem naszego systemu ERP jest automatyzacja procesów obsługi magazynu, obsługujemy magazyny wysokiego składowania, magazyny rozproszone, integrujemy się z automatyką magazynu. Wspieramy naszych klientów w zakresie wsparcia procesów produkcyjnych. VENDO.ERP wspiera przepływ towarów nie tylko na magazynie, ale również na hali produkcyjnej poprzez obsługę surowca, półproduktu, wyrobu gotowego na liniach oraz gniazdach produkcyjnych. Zaawansowane i konfigurowalne algorytmy optymalizują oraz automatyzują scenariusze pracy dla pracowników magazynu.

To system wykorzystujący Qlik® Sense – aplikację nowej generacji do samodzielnej wizualizacji danych i zależności pomiędzy nimi. Pełna funkcjonalność Qlik® Sense jest dostępna w każdym miejscu, dlatego użytkownicy mogą nie tylko analizować informacje, ale też tworzyć wizualizacje bezpośrednio na urządzeniach mobilnych.

Aktualnie na VENDO.ERP pracuje 550 klientów i blisko 10 000 użytkowników z całej Polski.

Image

ELO Digital Office tworzy, rozwija i sprzedaje wysokiej jakości oprogramowanie do kompleksowego zarządzania informacjami w przedsiębiorstwie. ELO Digital Office GmbH oferuje produkty do elektronicznego zarządzania dokumentami, cyfrowej archiwizacji i obiegu dokumentów. Firma ELO Digital Office została wyodrębniona w 1998 roku z grupy Louis Leitz jako samodzielny podmiot z siedzibą w Stuttgarcie i stała się międzynarodowym przedsiębiorstwem posiadającym swoje oddziały w Europie również w Polsce, Ameryce Południowej, Azji i Australii.  Asortyment produktów ELO® składa się z trzech linii: ELOoffice to wstępne rozwiązania DMS i modułowego rozwiązania klient-serwer, a dla średnich przedsiębiorstw ELOprofessional oraz niezależnego od platformy i wysoce skalowalnego ELOenterprise z możliwością obsługi rożnych podmiotów, które sprawdza się w szczególności w centrach przetwarzania danych. Poprzez gęstą sieć partnerów systemowych firma ELO Digital Office GmbH umożliwia bezpośrednią obsługę stanowisk wyposażonych w produkty i rozwiązania ELO. Współpraca z licznymi producentami oprogramowania i sprzętu, m.in. Microsoft, SAP czy IBM, gwarantuje dopasowanie produktów i rozwiązań do potrzeb rynku.

Image

Digital Innovation Hub DiH4.AI
DiH4.AI to miejsce w którym mali przedsiębiorcy, duże firmy a także organizacje otoczenia biznesu oraz przedstawiciele administracji publicznej otrzymują wsparcie w procesie cyfrowej transformacji. Działania realizowane przez DIH mają trafiać do szerokiej grupy odbiorców. DIH4.AI jest naturalną odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie związane z nowoczesnymi technologiami, w szczególności Sztuczną Inteligencją (Artificial Intelligence - AI). Celem naszych działań jest podniesienie ogólnego poziomu wykorzystania nowoczesnych technologii w gospodarce. Obszary działań, na których koncentruje się DIH4.AI należą do zagadnień:

  • Sztucznej Inteligencji
  • Robotyki
  • Internetu Rzeczy
  • Cyberbezpieczeństwa

DIH4.AI to miejsce w którym można uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania związane z nowoczesnymi technologiami. Na kompetencje naszego Hubu składają się zarówno bezpośrednio współpracujący eksperci jak i ogólnopolska sieć Hubów Innowacji Cyfrowych.

Image

Zebra Technologies

Rozwiązania firmy Zebra Technologies obejmują każdy aspekt działalności przedsiębiorstwa: halę produkcyjną, pracę w terenie oraz pracę w magazynach. Niezależnie od tego, czy klient potrzebuje podstawowych rozwiązań w zakresie pracy mobilnej, czy też jest gotowy do wdrożenia w pełni zintegrowanego rozwiązania typu „Fabryka Przyszłości” – Zebra pomaga producentom dostosować zakłady do przyszłych wyzwań poprzez zapewnianie wglądu w towar, zasoby i transakcje. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.zebra.com zamawiając nasze newslettery. Śledźcie nasz blog Your Edge oraz nasze profile w mediach społecznościowych - LinkedIn, Twitter oraz Facebook, a także naszą stronę Story HubZebra Perspectives.

Image

Panasonic jest światowym liderem w opracowywaniu produktów i technologii w obszarze elektroniki konsumenckiej, wyposażenia domów i rozwiązań dla motoryzacji, przeznaczonych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Od ponad 100 lat wprowadzamy nowe technologie mające służyć poprawie życia ludzi. W obszarze B2B firma produkuje m.in. wzmocnione notebooki, tablety i urządzenia typu handheld marki Toughbook. Dzięki niepowtarzalnej trwałości, łączności i specjalistycznym funkcjom Toughbook zmienia procesy działania wielu firm i organizacji w takich branżach, jak logistyka, transport, budownictwo, produkcja, handel, a także w sektorze obronnym i służbach publicznych.

Image

Enspirion to krajowy lider wsparcia bezpieczeństwa w obszarach elektroenergetyki oraz telekomunikacji za pośrednictwem usług:
- redukcji zapotrzebowania na moc (Demand Side Response)
- łączności krytycznej opartej na standardzie TETRA
Elementem wiodącym naszej strategii jest budowanie wartości Grupy Energa poprzez komercjalizację unikatowych usług rynkowych.

© 2020 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.