PARTNERZY


 

Image

Net Complex jest niezależnym integratorem działającym w ramach Klastra #CyberMadeInPoland. Posiada z ponad 18-letnim doświadczeniem, popartym latami pracy w obszarze cybersecurity. Działając na polskim rynku technologii, Net Complex wspiera klientów i partnerów w kreowaniu innowacyjnych rozwiązań.

Firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze klientów, obejmującej analizę ich potrzeb, przeprowadzanie testów, wdrażanie rozwiązań oraz optymalizację infrastruktury IT. Oferta Net Complex obejmuje różnorodne rozwiązania z zakresu ochrony sieci, takie jak: firewall, antywirus, UTM, AV, PAM, DLP, SIEM, CASB, NAC, czy EDR.
Dzięki kompleksowej ofercie usług i szkoleń, Net Complex nie tylko dostarcza rozwiązania technologiczne, ale także aktywnie wspiera klientów w budowaniu i utrzymywaniu silnych, zabezpieczonych środowisk IT.
W stałej ofercie posiada usługi takie jak:
→ konsulting,
→ audyty,
→ szkolenia,
→ outsourcing,
→ optymalizacja działania systemów i urządzeń,
→ migracja usług
→ wdrażanie, konfiguracja, aktualizacja i zarządzanie pakietem M365 i wiele innych.
Strona internetowa: www.netcomplex.pl Email: biuro@netcomplex.pl

Image

COIG SA to firma specjalizująca się w dostarczaniu kompleksowych, dedykowanych rozwiązań informatycznych, wspomagających procesy zarządzania. Spółka umiejętnie wykorzystuje siedemdziesięcioletnie doświadczenie i najnowsze osiągnięcia informatyki dla zapewnienia klientom wsparcia w obszarach zastosowań IT oraz cyberbezpieczeństwa. Spółka oferuje rozwiązania w wielu obszarach, począwszy od podstawowych zagadnień wspomagania zarządzania w dużych organizacjach o strukturze korporacyjnej, poprzez informatyzację urzędów administracji publicznej, aż po funkcjonalne rozwiązania dla małych i średnich jednostek organizacyjnych.

Image

Media-press.tv S.A. to polski producent, który od ponad 30 lat dostarcza zaawansowane systemy informatyczne dla firm na całym świecie. Łączą w sobie bogatą funkcjonalność podpartą najnowocześniejszymi technologiami i nowatorskimi, oryginalnymi rozwiązaniami, z niespotykaną w innych programach prostotą użycia i przyjaznym interfacem.
Statlook® oraz Uplook® to sztandarowe aplikacje rozwijane od ponad 18 lat i wdrożone w ponad 8000 firm oraz instytucji państwowych w Polsce. Doskonałe narzędzia do zarządzania sprzętem, oprogramowaniem oraz wydajnością i bezpieczeństwem użytkowników w czasach pracy zdalnej i hybrydowej.
• Zdalny audyt oprogramowania.
• Szybka i sprawna ewidencja i zarządzanie sprzętem
• Oszczędność czasu - zarządzanie na odległość
• Bezpieczeństwo – datalook™. Syst
• Kontrola Internetu - weblookTM
• Kontrola wydruków
• Wykorzystanie czasu pracy i komputera przez użytkowników
• Moduł RODO do zarządzania bezpieczeństwem oraz inwentaryzacji Danych Osobowych zgodnie z zaleceniami RODO, Ministerstwa Cyfryzacji i UODO.
• Wygodny Helpdesk i zdalny pulpit do pomocy i komunikacji z użytkownikami

STATLOOK®
jest marką firmy media-press.tv S.A.
ul. Szymanowskiego 1/15 ■ 30-047 Kraków
telefon: +48/12/630 97 48
sales@statlook.pl ■ www.statlook.pl

© 2018 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki