PARTNERZY WYDARZENIA

Szczegóły już wkrótce

PARTNER STRATEGICZNY

Naveo Sowiński i Sęk sp. j. jest spółką doradczo-szkoleniową wyspecjalizowaną w obsłudze kancelarii prawnych i podatkowych.
Pomagamy właścicielom kancelarii:
- odkrywać i pokonywać bariery rozwojowe biznesu,
- optymalizować działalność marketingową,
- poprawiać efektywność biznesu,
- rozwiązywać problemy zarządcze i właścicielskie.

W ramach prowadzonej działalności szkoleniowej pomagamy Partnerom oraz prawnikom pracującym w kancelarii zdobywać i rozwijać umiejętności:
- marketingowe, pozwalające powiększać przychody kancelarii,
- menedżerskie, pozwalające działać efektywniej.

Zespół Naveo łączy wieloletnie doświadczenie pracy w kancelariach prawnych z know-how wyniesionym z edukacji ekonomicznej oraz pracy w renomowanych firmach doradztwa biznesowego.

PARTNER

ARCUS SA jest jednym z największych na polskim rynku dostawców zintegrowanych systemów zarządzania dokumentem i korespondencją masową. ARCUS SA jest przedstawicielem Kyocera Document Solutions oraz Pitney Bowes w Polsce. ARCUS SA i spółki zależne: T-matic Systems SA, Geotik Sp. z o.o. oraz ARCUS Systemy Informatyczne Sp. z o.o. dostarczają również kompleksowe rozwiązania oraz usługi z zakresu telematyki
i inteligentnych sieci, a także integracji rozwiązań ICT (technologie informacyjno-telekomunikacyjne). Kolejną spółką wchodzącą w skład GRUPY ARCUS jest DocuSoft Sp. z o.o. produkująca systemy do obiegu informacji. Do największych klientów GRUPY ARCUS należą banki, firmy ubezpieczeniowe, firmy z branży telekomunikacyjnej, operatorzy pocztowi i logistyczni oraz administracja publiczna na szczeblu centralnym
i lokalnym. ARCUS SA realizuje także innowatorskie na polskim rynku rozwiązania informatyczne. Należy do nich m.in. projekt sieci samoobsługowych stanowisk drukujących realizowany z wrocławską firmą Zeccer. Od 2018 r. ARCUS SA jest także przedstawicielem na Polskę marki Tecnau dostarczającej rozwiązania przeznaczone do obsługi papieru, monitorowania, przetwarzania i obróbki końcowej dla branży druku cyfrowego. Więcej informacji na stronie:www.arcus.pl.

PARTNER
BASELINE  to producent i dystrybutor modułowego i intuicyjnego w obsłudze do systemu zarządzania firmą integrującego różne procesy biznesowe.
Baseline™ łączy w sobie cechy systemów klasy CRM, DMS, Worklfow, ERP BPM i BI podnosząc efektywność zarządzania na poszczególnych szczeblach przedsiębiorstwa.

PARTNER
ELO Digital Office tworzy, rozwija i sprzedaje wysokiej jakości oprogramowanie do kompleksowego zarządzania informacjami w przedsiębiorstwie. ELO Digital Office GmbH oferuje produkty do elektronicznego zarządzania dokumentami, cyfrowej archiwizacji i obiegu dokumentów. Firma ELO Digital Office została wyodrębniona w 1998 roku z grupy Louis Leitz jako samodzielny podmiot z siedzibą w Stuttgarcie i stała się międzynarodowym przedsiębiorstwem posiadającym swoje oddziały w Europie również w Polsce, Ameryce Południowej, Azji i Australii. Asortyment produktów ELO® składa się z trzech linii: ELOoffice to wstępne rozwiązania DMS i modułowego rozwiązania klient-serwer, a dla średnich przedsiębiorstw ELOprofessional oraz niezależnego od platformy i wysoce skalowalnego ELOenterprise z możliwością obsługi rożnych podmiotów, które sprawdza się w szczególności w centrach przetwarzania danych. Poprzez gęstą sieć partnerów systemowych firma ELO Digital Office GmbH umożliwia bezpośrednią obsługę stanowisk wyposażonych w produkty i rozwiązania ELO. Współpraca z licznymi producentami oprogramowania i sprzętu, m.in. Microsoft, SAP czy IBM, gwarantuje dopasowanie produktów i rozwiązań do potrzeb rynku.

PARTNER

HEUTHES sp. z o. o. jest pewnym, wiarygodnym i sprawdzonym dostawcą oprogramowania dla przedsiębiorstw, bankowości i instytucji finansowych, posiadającym bogate doświadczenie na rynku producentów IT od 1989 roku. Systemy HEUTHES pracują w wielu firmach z sektora MSP oraz w banku PEKAO SA (od 1989 r.), a także w obydwu zrzeszeniach banków spółdzielczych (bank BPS SA i Grupa BPS oraz bank SGB-BANK SA i Spółdzielcza Grupa Bankowa) obejmujących 559 Banków Spółdzielczych z siecią 4444 placówek. Rozwiązania HEUTHES od wielu lat pracują także w DnB Bank Polska SA. Potwierdzeniem wysokiej stabilności finansowej HEUTHES jest zlecany corocznie audyt, wykonywany przez niezależnych audytorów i publikacja wyników w KRS.
Główne rozwiązania oferowane przez HEUTHES to systemy ISOF-ERP, ISOF-WORKFLOW, ISOF-START, ISOF-BR dla firm oraz MULTICENTAUR PAYMENT HUB i GRYFCARD dla banków.

PARTNER
JMK Computerate Sp. z o.o. została założona w kwietniu 2006 roku przez współtwórcę i wieloletniego członka zarządu spółki Softbank S.A. (obecnie Asseco Poland S.A.) – Jarosława Ogorzałka oraz dwóch jego synów Marcina i Krzysztofa.
JMK Computerate świadczy szeroki zakres usług informatycznych, specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań IT dla biznesu. Flagowym produktem firmy są systemy zarządzania Mecenas.iT oraz JMK-CRM – skupiają one w sobie nie tylko najważniejsze funkcje popularnych obecnie CRM-ów, ale też zawierają pełną funkcjonalność systemów Business Intelligence – zarządzania ERP, zarządzania i rozliczania czasu pracy, fakturowania oraz obiegu dokumentów, baz danych. Do systemów zarządzania firmy codziennie loguje się ponad 21.000 osób z całego kraju. W swojej działalności firma łączy ponad 35-letnie doświadczenie w sektorze IT z innowacyjnością i najnowocześniejszymi technologiami. Dzięki temu gwarantuje najwyższą jakość produktów i usług. Pod koniec 2012 roku firma została Laureatem Rankingu Firm Rodzinnych. Ranking, organizował Newsweek Polska wraz z Raiffeisen Polbank S.A. Otrzymaliśmy także nagrodę Gepard Biznesu 2017.

PARTNER MERYTORYCZNY

Runaways to agencja social media powstała w 2015 roku na bazie fanpage Mordor na Domaniewskiej, który powstał dwa lata wcześniej. Specjalizuje się w budowaniu komunikacji i sprzedaży w kanałach Facebook, Instagram, Twitter i Google oraz niestandardowych akcjach marketingowych wykorzystujących działania omnichannel.
Zespół agencji to stała grupa specjalistów zakresie social media, performance oraz content marketingu oraz duża grupa współpracowników o niezwykle zróżnicowanych kompetencjach i doświadczeniu, które synergicznie się przenikają.
Runaways zrealizowało projekty dla takich marek jak: Grupa Pracuj, Marvipol, Renault , Vans, Jeff’s, BioBazar,HLS Cars, DataPoint.

PARTNER MERYTORYCZNY

web.lex wspiera kancelarie prawne w zdobywaniu wielkiego i pięknego Świata za pomocą prawniczych blogów. Od roku 2010 pomagamy prawnikom wzmacniać ich marki i relację z klientami i otoczeniem społeczno-gospodarczym. Obecnie współpracujemy z ponad setką kancelarii w Polsce i za granicą. Budujemy najlepsze blogi prawnicze i wspieramy je technologicznie, a także za pomocą ich promocji w portalach prawniczych. Jeśli regularnie czytasz jakiś prawniczy blog to prawdopodobnie jest to blog stworzony i z dumą wspierany przez web.lex.

PATRONAT MEDIALNY
© 2018 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki