PRELEGENCI


 

Image

Tomasz Sobol - Product Marketing Manager, CEE, OVHcloud

Praktyk marketingu, sprzedaży oraz trener modeli biznesowych z ponad 6-letnim doświadczeniem w branży IT (B2B) na stanowiskach C-Level i managerskich. Obecnie Product Cloud Manager w OVHcloud.

Entuzjasta nowych technologii oraz zwinnych procesów zarządzania m.in: AGILE, LEAN CANVAS, LEAN SIX SIGMA czy PRINCE.
Pasjonat digital marketingu, growth hackingu i nowych kanałów sprzedaży i dotarcia do klientów. Wykładowca na uczelniach wyższych w tym na studiach MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Prywatnie społecznik. Współzałożyciel Fundacji Varietae działającej na rzecz rozwoju małych społeczności, aktywizacji społecznej oraz rozwoju kompetencji przyszłości tj. odpowiedzialność społeczna, współpraca i praktyczne wykorzystanie nowych technologii.

Image

Michał Skrzywanek - radca prawny, partner Kancelarii Dotlaw

Członek Komisji ds. Nowych Technologii w the European Bars Federation (FEB) oraz Wiceprzewodniczący Komisji ds. Nowych Technologii i Transformacji Cyfrowej OIRP Wrocław. Przed założeniem dotlaw przez kilka lat pracował w największej polskiej kancelarii prawnej doradzając m. in. spółkom skarbu państwa, podmiotom z branży energetycznej oraz IT w obszarze ochrony danych osobowych, własności intelektualnej, cyberbezpieczeństwa i compliance. Od kilku lat prowadzi warsztaty i szkolenia z obszaru compliance oraz prawa nowych technologii, uczestniczy w konferencjach oraz prowadzi zajęcia na uczelniach wyższych.

Image

Piotr Kubiak - CEO, Statlook

Związany z branżą IT od ponad 12 lat. Specjalizuje się w oprogramowaniu do zarządzania zasobami IT (ITAM), Software Asset Management oraz kwestiach związanych z legalnością oprogramowania i monitorowaniem aktywności użytkowników. Certyfikowany Audytor Microsoft SAM.
Współuczestniczy w rozwoju systemów Uplook i Statlook do zarządzania zasobami IT i bezpieczeństwem danych. Prywatnie, ojciec dwójki małych użyszkodników i miłośnik makrofotografii oraz badmintona.

Image

Dariusz Woźniak - Inżynier techniczny Bitdefender Polska, Marken Systemy Antywirusowe

Zastępca kierownika działu technicznego. W świecie IT jestem od 6 lat. Wcześniej zajmowałem się kwestiami m.in. sprzętowymi takimi jak serwery, stacje robocze oraz wdrożenia systemów ERP. Obecnie najbliższe są mi zagadnienia związane z sieciami oraz administracją Windows Server. Po pracy amatorsko trenuję Crossfit oraz kolarstwo szosowe.

Image

Bartłomiej Kołodziej - Brand Manager, Impakt S.A.

Menadżer z prawie 20 letnim doświadczeniem w branży IT zarówno w kategorii hardware jak i software. Przez cały ten czas odpowiedzialny za wdrażanie nowych grup produktowych, prowadzenie spotkań biznesowych, szkoleń produktowych, zarządzanie ciągłością działania biznesu i monitorowaniem infrastruktur informatycznych. Obecnie odpowiedzialny za rozwój marki PowerWalker w Polsce i marki Lanberg w Europie.

Image

Paweł Furmanik - IT Risk Officer w BNP Paribas Bank Polska

Zarządza ryzykiem IT od 2018 roku. Pracując w bankowości od niemal 30 lat, zajmował się m.in. operacjami (obszar rozliczeń transgranicznych) oraz projektami (Project Manager - głównie duże projekty z obszaru IT oraz projekty Compliance). Wykształcenie prawnicze i ekonomiczne. Prywatnie – miłośnik górskiej włóczęgi.

https://www.linkedin.com/in/pawe%C5%82-furmanik-91803797/

© 2021 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.