PRELEGENCI


 

Image

Patryk Kuchta - Group Data Protection Manager, Medicover Sp. z o.o.
Group Data Protection Manager w Medicover zajmujący się zawodowo ochroną danych osobowych i bezpieczeństwem informacji w szczególności w obszarze ochrony zdrowia. Ukończył z wyróżnieniem studia o kierunku Bezpieczeństwo Narodowe na Akademii Obrony Narodowej ze specjalizacją Bezpieczeństwo Informacyjne. Jako Audytor Wewnętrzny na normę ISO/IEC 27001:2013 prowadzi regularne audyty w zakresie zgodności z normą, politykami bezpieczeństwa, oraz regulacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych. Członek grupy roboczej odpowiedzialnej za wytyczne dotyczące zabezpieczeń i analizy ryzyka do Kodeksu Postępowania dla Sektora Medycznego. Prowadzący szkolenia z zakresu szeroko rozumianego bezpieczeństwa informacji, ochrony danych osobowych i prywatności.

Image

Piotr Banaszewski - Software Sales Executive, Micro Focus Polska Sp. z o.o.

W Micro Focus od marca 2019 i jest odpowiedzialny za rozwiązania pomagające Klientom efektywnie zarządzać środowiskami informatycznymi oraz dostarczać aplikacje. Żonaty, otoczony chmarą pięknych i inteligentnych córek, od ponad 20 pracuje w branży IT, a w domu ma olbrzymiego psa i dwa koty.

 

Image

Bartłomiej Kołodziej - Brand Manager, Impakt S.A.
Menadżer z prawie 20 letnim doświadczeniem w branży IT zarówno w kategorii hardware jak i software. Przez cały ten czas odpowiedzialny za wdrażanie nowych grup produktowych, prowadzenie spotkań biznesowych, szkoleń produktowych, zarządzanie ciągłością działania biznesu i monitorowaniem infrastruktur informatycznych. Obecnie odpowiedzialny za rozwój marki PowerWalker w Polsce i marki Lanberg w Europie.

Image

Piotr Kubiak - CEO, Statlook
Związany z branżą IT od ponad 12 lat. Specjalizuje się w oprogramowaniu do zarządzania zasobami IT (ITAM), Software Asset Management oraz kwestiach związanych z legalnością oprogramowania i monitorowaniem aktywności użytkowników. Certyfikowany Audytor Microsoft SAM.
Współuczestniczy w rozwoju systemów Uplook i Statlook do zarządzania zasobami IT i bezpieczeństwem danych. Prywatnie, ojciec dwójki małych użyszkodników i miłośnik makrofotografii oraz badmintona.

Image

Krzysztof Szmigielski - Kierownik Sekcji Informatyki, Szpital Wolski / Prodziekan ds. Studenckich Wydziału Informatyki, Europejska Uczelnia w Warszawie

Specjalista baz danych, od 20 lat związany z informatyzacją jednostek służby zdrowia. Od 2008 roku Kierownik Sekcji Informatyki w Szpitalu Wolskim w Warszawie. Brał udział we wdrażaniu 4 projektów unijnych związanych z informatyzacją szpitala. W swojej karierze zajmował się wdrażaniem i utrzymaniem systemów medycznych w Szpitalach w całej Polsce. Wykładowca i Prodziekan ds. Studenckich Wydziału Informatyki Europejskiej Uczelni w Warszawie. Entuzjasta rozwiązań Open Source.

Image

Małgorzata Kurowska - Radca prawny | Counsel, MARUTA WACHTA SP.J.

Radca prawny, ekspert w zarządzaniu złożonymi projektami obejmującymi zagadnienia prawne, organizacyjne i IT. Posiada certyfikat CIPP/E, biegle włada językiem angielskim i francuskim, płynnie komunikuje się także po niemiecku. Publikuje w prasie ogólnokrajowej i portalach branżowych. Specjalizuje się w usługach zaufania, takich jak podpisy elektroniczne, pieczęci elektroniczne, zdalne potwierdzanie tożsamości, cyberbezpieczeństwo, a także klasyfikacja informacji i dane osobowe. Należy do zespołu eID & paperless. Wspierała Pocztę Polską w zakresie przygotowania do świadczenia kwalifikowanej usługi doręczenia elektronicznego. Współpracowała z Polską Wytwórnią Papierów Wartościowych w procesie projektowania i wdrożenia aplikacji eDO App, a także z wiodącym dostawcą usług medycznych w procesie przygotowania do migracji do chmury obliczeniowej. Dla jednej z największych grup energetycznych koordynowała projekt wdrożenia RODO. Doradzała Grupie Inter Cars w obszarze IT, e-commerce oraz danych osobowych oraz koordynowała wdrożenia RODO w Polsce oraz w krajach UE. Prowadzi wykłady na uczelniach wyższych w obszarze ochrony danych osobowych i cyberbezpieczeństwa (Akademia im. Leona Koźmińskiego, Wyższa Górnośląska Szkoła Handlowa). Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu Poitiers.

© 2021 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.