PRELEGENCI


 

Image

Sebastian Jary - ekspert niezależny CDCS (Certified Data Centre Specialist), CDFOM (Certified Data Centre Facilities Operations Manager) oraz ITILv3 Foundation

Absolwent wydziału elektrycznego Akademii Morskiej w Gdyni w specjalności Komputerowe Systemy Sterowania. Ekspert ds. utrzymania i rozwoju infrastruktury data center w największej skandynawskiej instytucji finansowej. Od 14 lat zajmuje się problematyką budowy, utrzymania i efektywnego zarządzania centrami przetwarzania danych.

Posiada międzynarodowe certyfikaty branżowe: CDCS (Certified Data Centre Specialist), CDFOM (Certified Data Centre Facilities Operations Manager) oraz ITILv3 Foundation. Autor wielu wdrożonych rozwiązań infrastrukturalnych, zwiększających niezawodność obiektów data centre oraz poprawiających ich efektywność energetyczną.

Image

Sebastian Hutny - Head of Service Provision Department, IT Division Credit Agricole Bank Polska S.A.

Dyrektor Departamentu Dostarczania Usług IT, Credit Agricole Bank Polska.
Łączy duże doświadczenie w budowie i transformacji międzynarodowych organizacji IT na rynku finansowym, poparte praktyczną wiedzą o działaniu liniowych jednostek informatycznych i ich przełożeniu na wyniki biznesowe organizacji. Realnie uczestniczy w wymianie wiedzy w sektorze bankowym dotyczącym chmury, bezpieczeństwa, wsparcia i infrastruktury IT będąc członkiem m.in. społeczności Tribe CIONET oraz Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich.

Image

dr inż. Władysław Iwaniec - Nauczyciel akademicki, docent Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie

Nauczyciel akademicki, w latach 1998-2007 prorektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie, w latach 1989-98 informatyk wojewódzki i pełnomocnik ds. Informatyki Wojewody Tarnowskiego, a w latach 1999-2001 informatyk wojewódzki w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim. Wielokrotnie powoływany do pracy w zespołach jako ekspert naukowy przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Posiada bogate doświadczenie praktyczne związane z pracą w podmiotach gospodarczych, w zespołach informatycznych obsługujących wybory prezydenckie i parlamentarne, a także w służbie zdrowia.
Odznaczony m.in. Złotym i Srebrnym Krzyżem Zasługi, Medalami Srebrnym i Brązowym za Zasługi dla Obronności Kraju.

Image

Tomasz Filipiak - IT Manager, Senior System & Network Engineer, ARROW ECS

Pracownik firmy Arrow od ponad 22 lat, odpowiedzialny za wsparcie sprzedaży i wdrożeń od strony technicznej wielu producentów, jak i zarządzania infrastrukturą szkoleń certyfikowanych.

https://www.linkedin.com/in/thomasfilipiak/