PRELEGENCI


 

Image

Leszek Radomski - Menedżer ds. projektów automatyki budynkowej, WAGO

Posiada wieloletnie doświadczenie w opracowywaniu i projektowaniu kompleksowych rozwiązań automatyki budynkowej. Prowadził oparte o rozwiązania WAGO projekty automatyzacji m.in. obiektów hotelowych, galerii handlowych, biurowców. Znakomity specjalista w zakresie systemów BMS oraz sterowania systemami HVAC oraz oświetleniowymi.

Image

Paula Schabińska - Inżynier ds. projektów automatyki budynkowej, WAGO ELWAG Sp. z o.o.

Inżynier z pasją i doświadczeniem w branży automatyki budynkowej, zdobywanym na obiektach takich jak: Warsaw Spire czy Mennica Legacy Tower. Absolwentka dwóch Politechnik: Wrocławskiej i Warszawskiej na Wydziale Elektrycznym, kierunek Automatyka i Robotyka. Obecnie Building Automation Project Engineer w WAGO, gdzie odpowiada za rozwój rynku techniki budynkowej. Prywatnie pasjonatka wycieczek górskich i podróży pociągami.

Image

Andrzej Rozmarynowski - Senior Technical Consultant, CBRE Global Workplace Solutions

Posiada ponad 30-letnie doświadczenie w branży związanej z utrzymaniem i eksploatacją obiektów komercyjnych, magazynowo-produkcyjnych oraz utrzymaniem ruchu w przemyśle ciężkim.

Jest specjalistą w obszarach związanych z obiektowymi instalacjami elektrycznymi i sanitarnymi, ma ogromną wiedzę popartą praktyką dotyczącą wymagań stawianych instalacjom i obiektom. Posiada pełne uprawnienia w branży elektrycznej, energetycznej i gazowniczej.

Autor wielu ekspertyz i audytów, w tym audytów energetycznych, Technical Due Diligence oraz tzw. „audytów zerowych” wykonywanych przy odbiorach budynków przed przekazaniem ich do użytkowania. Współtwórca patentu związanego z poprawą sprawności bloku energetycznego elektrowni zawodowej.

Pasjonat wszelkich nowoczesnych technologii.

Image

Piotr Trojanowski – Director Project Management and Principal Contracting, CBRE Global Workplace Solutions

Dyrektor połączonych działów PC i PJM oraz Technology & Energy Sustainability. Piotr to doświadczony manager z 25-letnim stażem w obszarach instalacyjno-budowlanym, budownictwa konstrukcyjnego oraz budownictwa specjalistycznego. Posiada on pełne uprawnienia w branży elektrycznej, energetycznej i gazowniczej. Jest również zarejestrowanym przez Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa audytorem systemów grzewczych i klimatyzacyjnych. Jego fascynacja nowymi technologiami, ekologią oraz unikalna wiedza łącząca zagadnienia z zakresu budownictwa, techniki i technologii zapoczątkowała powstanie w CBRE GWS zespołu zajmującego się technologiami poszanowania energii – Technology & Energy Sustainability Team.

© 2022 PIRB. All Rights Reserved.