PRELEGENCI


 

Image

Kamila Kurkowska - CEO, Firemind

Kierowniczka merytoryczna kierunku ,,LegalTech i innowacje w branży prawniczej” na Uniwersytecie SWPS. Prezeska i założycielka Fundacji Women in Law. Ekspertka w zakresie innowacji, komunikacji, marketingu, różnorodności i nowych technologii w branży prawniczej. Posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte w firmach Deloitte, Harward Business Review i RSM Poland. Od kilku lat prowadzi własną firmę doradczą Firemind, pracując głównie dla firm z sektora usług profesjonalnych i startupów technologicznych. Założycielka i wspólniczka w dwóch startupach Legaltech. Ambasadorka na Polskę European Legal Tech Assotiation, nominowana do nagrody European Women in Legal Tech, mentorka i sędzia podczas Global Legal Hackaton 2020 i 2021 i Hack4Law. Prelegentka i wykładowczyni.

Image

Katarzyna Solga - Wspólnik w kancelarii Robert Solga i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych

Ekonomistka z wykształcenia, księgowa z zamiłowania i obszernej praktyki, marketingowiec z doskoku. Od 20 lat związana z branżą prawniczą. Wspólnik w kancelarii Robert Solga i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych z Katowic, księgowa w web.lex Bookkeeping, spółce oferującej specjalistyczną księgowość dla prawników. Uczestniczka i facylitatorka prawniczych grup Mastermind. Autorka bloga Jak prowadzić kancelarię o praktycznej stronie prawniczego biznesu. Odpoczywa w jogowych asanach lub sekwencjach qigong.

Image

Agata Piłat – Business Development Manager w Kancelarii Oniszczuk & Associates oraz współzałożycielka agencji marketingowej dla prawników LawyerUp

W pracy zawodowej łączy prawo, marketing i zarządzanie. Mocno ceni budowanie zintegrowanego, trwałego zespołu oraz sprawnie działające biura. Dba o wysoką jakość obsługi klienta. Posiada doświadczenie zarówno w prawnej obsłudze przedsiębiorców jak i w tworzeniu i wprowadzaniu nowych produktów na rynek, budowaniu ujednoliconego wizerunku firmy poprzez analizę marketingową i strategiczną oraz w organizowaniu ogólnopolskich szkoleń i konferencji.

© 2022 PIRB. All Rights Reserved.