PRELEGENCI


 

Image

Maciej Kotarski - Leasing Director, Olivia Business Centre

Szef zespołu negocjatorów i dyrektor wynajmu, od 2008 roku odpowiedzialny za komercjalizację Olivia Business Centre w Gdańsku – największego projektu biurowego/mix-use w Polsce, obecnie 175k GLA. Odpowiedzialny za negocjacje z m.in. Amazon, Bayer, Deloitte, Energa, Epam, Fujifilm, PwC, Ricoh, Sii, Nordea, thyssenkrupp, bierze także udział w projektowaniu budynków oraz marketingu Olivii. Pracę łączy z pasją: prywatnie miłośnik architektury, wielkich biurowców i urbanistyki – uzależniony od biurowców od ponad 30 lat. Poza działalnością zawodową, jeden z założycieli szkół i przedszkoli Fregata. Ponadto szczęśliwy mąż i ojciec dwóch synów.

Image

Kinga Antosik - Senior Property Manager, BNP Paribas Real Estate

Kinga Antosik z BNP Paribas Real Estate jest związana od stycznia 2015 roku. Jako Senior Property Manager i ekspertka z wieloletnim doświadczeniem w branży specjalizuje się w kompleksowym zarządzaniu nieruchomościami. W swojej karierze odpowiadała za obiekty biurowe, logistyczne oraz retailowe, pracując dla wiodących deweloperów oraz inwestorów. Drogę zawodową zaczynała w Dziale Zarządzania Majątkiem w grupie PCC Rokita SA w Brzegu Dolnym – w jednych z największych zakładów chemicznych w Polsce. Trzykrotnie była nominowana do tytułu “Property Manager of the Year” w prestiżowym konkursie Europa Property CEE Investment and Green Building Awards.

Jest absolwentką wydziału budownictwa lądowego i wodnego Politechniki Wrocławskiej oraz MBA (2023). Prywatnie uwielbia teatr, taniec, musicale i książki.

Image

Izabela Stankiewicz-Łabaszewska - Portfolio Manager, BNP Paribas Real Estate

Izabela Stankiewicz-Łabaszewska jest częścią zespołu BNP Paribas Real Estate od września 2015 roku. Jako Portfolio Manager zajmuje się zarządzaniem portfelem nieruchomości. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w tym obszarze zdobyte m.in. podczas pracy dla Carrefour Polska czy Atrium Poland Real Estate Management. W swojej dotychczasowej karierze piastowała liczne stanowiska managerskie i dyrektorskie, np. w Atrium Biała w Białymstoku, Atrium Targówek, Atrium Reduta w Warszawie, Centrum Handlowym Bielawy w Toruniu i Domu Mody Klif w Warszawie.

Jest absolwentką filologii romańskiej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

© 2023 PIRB. All Rights Reserved.