PRELEGENCI


 

Image

Łukasz Bajer - Business Development Manager, Arrow ECS

Od 2011 roku zajmuje się rozwiązaniami z zakresu pamięci masowych i bezpieczeństwa danych, w tym kopii zapasowych i projektami związanymi z ochroną danych i zachowaniem ciągłości biznesowej procesów w organizacjach. Poszukuje, doradza i dobiera rozwiązania dla Partnerów i Klientów dla projektów na terenie całej Polski.

Image

Grzegorz Bernatek - Lead TMT Analyst, Audytel S.A., Audytel S.A.

Absolwent Politechniki Warszawskiej, Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych (kierunek: Telekomunikacja). Od roku 2004 kieruje projektami badawczymi dotyczącymi polskiego i europejskiego rynku telekomunikacyjnego; tworzenia modeli rynkowych i systemowych oraz prowadzi doradztwo i szkolenia dla klientów Audytela. Wcześniej pracował jako audytor systemów teleinformatycznych w Audytelu oraz analityk/programista w Mc-Kinsey & Company.

Image

Kamila Pendyk - Prezeska, Instytutu Spraw Cyfrowych

Organizatorka konferencji Forum Data Center, współautorka publikacji, badań i raportów m.in dotyczących rynku data center. Certyfikowana Menedżerka projektów informatycznych. Jako Kierownik Programu Transformacji Cyfrowej w Polskich Portach Lotniczych, zbudowała również dział strategii IT oraz prowadziła kluczowy projekt oparty na integracji systemów lotniczych.
Absolwentka MBA dla IT na PJATK. Wykładowczyni w Uniwersytecie WSB Merito oraz PJATK.
W roli Radcy Szefa KPRM kierowała dwoma projektami unijnymi realizując Program Otwierania Danych Publicznych w Polsce: „Otwarte dane plus” i „Krajowe Repozytorium Obiektów Nauki i Kultury”. Jako ekspertka w Filmotece Narodowej uczestniczyła w realizacji projektu integracji wszystkich systemów w nowobudowanym portalu fina.gov.pl. Często udziela się w organizacjach wspierających kobiety w technologiach. Między innymi w roli Marketing Director wprowadzała Girls in Tech na polski rynek.

Image

Magdalena Szczytko-Sołtysiak - Ekspert ds. ochrony danych osobowych, Lubasz i Wspólnicy - Kancelaria Radców Prawnych sp. k.

Liderka zespołu ochrony danych w Lubasz i Wspólnicy – Kancelaria Radców Prawnych sp. k. Tematyką ochrony danych zajmuje się od 2011 r. rozpoczynając od pełnienia funkcji Administratora Bezpieczeństwa Informacji i współpracując z sektorem farmaceutycznym. Prezeska Stowarzyszenia Praktyków Ochrony Danych. Autorka publikacji w ABI Expert oraz IT Professional; Audytor wiodący Normy ISO 27001. Należy również do Stowarzyszenia Ekspertów ds. Bezpieczeństwa Informacji (ISC)2 Poland Chapter, gdzie poszerza swoją wiedzę z zakresu szeroko rozumianego bezpieczeństwa IT.

© 2022 PIRB. All Rights Reserved.