PRELEGENCI

Janusz Gutowski - Wiceprezydent Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, Prezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Zarządców Nieruchomości w Warszawie

Jest absolwentem dwóch wydziałów Politechniki Warszawskiej: Samochodów i Maszyn Roboczych oraz Organizacji i Zarządzania Przemysłem. Pracował jako przedstawiciel Fabryki Samochodów Osobowychw wielu krajach europejskich, i w Chinach. W roku 1989 opuścił FSO, by rozpocząć działalność handlową na własny rachunek. Na początku lat 90tych współpracował z Bank of America zakresie implementacji Amerykańskich Certyfikatów Depozytowych (ADR), które po dwu latach intensywnych prac zostały wprowadzone dla pierwszego klienta, firmy Mostostal Export. Współpracował również w późniejszym okresie  z innymi instytucjami finansowymi takimi jak Nomura, czy Deutsche Bank w zakresie operacji rynku kapitałowego. W tym okresie, a była to druga połowa lat 90-tych, zaczął współpracę z wieloma firmami i funduszami amerykańskimi, brytyjskimi i niemieckimi, które zajmowały się pośrednio lub bezpośrednio nieruchomościami (Loewes Cineplex, Dentacon, NEPH etc). Od końca lat 90-tych skoncentrował się w swojej działalności wyłącznie na nieruchomościach, zarządzając obiektami w imieniu właścicieli, a także uczestnicząc jako doradca w transakcjach kupna-sprzedaży i komercjalizacji obiektów handlowych. Jest czynnym licencjonowanym zarządcą nieruchomości komercyjnych, numer licencji 9077.

Anna Muszyńska-Gniado – Dyrektor Marketingu w dziale Property Management, BNP Paribas Real Estate Poland

Absolwentka Uniwersytetu SWPS, psycholog i marketingowiec, doświadczenie zawodowe zdobywała w agencjach reklamowych. Zarządza wizerunkiem oraz działaniami marketingowymi nieruchomości w portfolio BNP Paribas Real Estate Poland. Przez ponad 10 lat związana z Domem Mody Klif w Warszawie oraz Galerią Klif w Gdyni, dla których zdobyła wiele prestiżowych marketingowych nagród i wyróżnień. W swojej dotychczasowej 14-letniej karierze w sektorze nieruchomości współpracowała m.in. przy projekcie łódzkiej Manufaktury, projektach marketingowych dla centrów handlowych Apsys, czy stołecznego Wola Parku.

Kinga Antosik – Senior Property Manager, BNP Paribas Real Estate Poland

Licencjonowany zarządca nieruchomości. Absolwentka Politechniki Wrocławskiej, mgr inż. budownictwa lądowego specjalizacji: konstrukcje budowlane oraz budowlano-menedżerskiej. Ponad 15 lat doświadczenia w zarządzaniu nieruchomościami. Z powodzeniem pracuje dla wiodących deweloperów i inwestorów, w tym między innymi: GLL Real Estate Partners, Skanska, Valad Europe, Niam. Dostarcza usługi zarzadzania nieruchomościami dla najnowocześniejszych budynków biurowych we Wrocławiu (Green2Day, wcześniej GreenDay) oraz nowoczesnych centrów logistycznych (Amazon WRO1 i Amazon POZ1). Tak prestiżowe projekty pozwalają świadczyć usługi najwyższej jakości i skupiać się na tworzeniu wartości dodanej dla projektów nieruchomościowych. Styl pracy, wielokrotnie doceniany przez właścicieli budynków, charakteryzujący się innowacyjnym, nowoczesnym podejściem i nastawieniem na jak najbardziej efektywne zarządzanie nieruchomościami. Od 2015 roku 3-krotnie nominowana do tytułu “Property Manager of the Year” w prestiżowym konkursie Europa Property CEE Investment and Green Building Awards.

Michał Substyk - Licencjonowany zarządca nieruchomości, właściciel Substyk Sp. z o.o.

Zarządzaniem nieruchomościami zajmuje się od ponad 20 lat. Przez wiele lat pracował w firmach deweloperskich, gdzie uczestniczył w realizacji projektów deweloperskich, zarządzał nieruchomościami deweloperskimi, uczestniczył w przekazywaniu nieruchomości wspólnotom mieszkaniowym. Od 2009 prowadzi własną działalność gospodarczą między innymi w zakresie zarządzania nieruchomościami. Jest członkiem honorowym Stowarzyszenia Przedsiębiorczości w Nieruchomościach, członkiem zwykłym Stowarzyszenia Zarządców Nieruchomości „Warecka”, był członkiem Komisji Odpowiedzialności Zawodowej zarządców nieruchomości. Jest licencjonowanym zarządcą nieruchomości, posiada licencję Nr 7687, uzyskaną w roku 2001. Autor licznych publikacji, w tym książkowych oraz wykładowca na kursach i szkoleniach związanych z zarządzaniem i utrzymaniem obiektów budowlanych, prowadzeniem inwestycji oraz stosowaniem przepisów prawa budowlanego, a w tym prowadzonych dla inwestorów oraz administracji i nadzoru budowlanego.

Krzysztof Nowak – Property Manager, CBRE Sp. z o.o.

Studia na Politechnice Krakowskiej na Wydziale Inżynierii Sanitarnej i Wodnej. Absolwent Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie na Wydziale Inżynierii Lądowej i Geodezji, mgr inż. budownictwa lądowego w zakresie urządzeń i instalacji sanitarnych. Uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjno-inżynieryjnej w zakresie instalacji sanitarnych. Posiada licencję zarządcy nieruchomości . Praca na stanowiskach kierownika robót sanitarnych, inspektora nadzoru, zarządcy obiektów wojskowych, lotniska; zarządca biurowców, budynków mieszkalnych; menedżer ds. zarządzania obiektami magazynowymi (400.000 m²); kierownik obsługi technicznej, udziałowiec firmy projektowej. Praca w jednostkach organizacyjny MON, Est-On Property Management Sp. z o.o. (Echo Investment S.A.), Manufaktura Sp. z o.o., Raben Polska Sp. z o.o., Strabag Property and Facility Services Sp. z o.o., CBRE Sp. z o.o. Doświadczenie w zakresie planowania inwestycji, nadzoru inwestorskiego, projektowania, budowy, eksploatacji, prowadzenia negocjacji umów o roboty budowlane, usługi, zakup nieruchomości, umów najmu, opracowywanie specyfikacji i dokumentacji przetargowych, tworzenie struktur organizacyjnych i procedur wewnętrznych, kierowanie zespołami pracowników, zarządzania nieruchomościami magazynowymi, biurowymi i niezabudowanymi.

Leszek Radomski - Menedżer ds. projektów automatyki budynkowej, WAGO

Posiada wieloletnie doświadczenie w opracowywaniu i projektowaniu kompleksowych rozwiązań automatyki budynkowej. Prowadził oparte o rozwiązania WAGO projekty automatyzacji m.in. obiektów hotelowych, galerii handlowych, biurowców. Znakomity specjalista w zakresie systemów BMS oraz sterowania systemami HVAC oraz oświetleniowymi.

 

Darek Gawłowski - Regionalny Kierownik Sprzedaży, Belimo Siłowniki S.A.

Jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej – Wydziału Inżynierii Środowiska. Od 11 lat pracuje w firmie BELIMO Siłowniki S.A. jako Regionalny Kierownik Sprzedaży.

Paweł Kołodziejczyk -  Key Account Manager Central South East Europe w NEC Display Solutions

Z branżą IT związany od 15 lat. Jest absolwenem Warszawskiej Szkoły Zarządzania, gdzie ukończył specjalizację Zarządzanie Przedsiębiorstwem. Posiada tytuł Technika Ekonomisty. Jego doświadczenie zawodowe związane jest głównie z pracą w międzynarodowych korporacjach branży IT, a największą część swojej kariery zawodowej poświęcił sektorowi wyświetlaczy wielkoformatowych. Pełnił również funkcję dyrektora oddziału jednego z czołowych integratorów branży AV.
W NEC Display Solutions Paweł Kołodziejczyk jest odpowiedzialny za rozwój rynku korporacyjnego oraz security.

Krystian Kowalczyk - Inżynier Serwisu „Mercor” S.A.

Absolwent Wydziału Inżynierii Bezpieczeństwa Cywilnego Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. Od Ponad 10-ciu lat w firmie „MERCOR” S.A., aktualnie na stanowisku inżyniera serwisu.

© 2019 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.