PRELEGENCI


 

Image

Piotr Kubiak - CEO, Statlook

Związany z branżą IT od ponad 12 lat. Specjalizuje się w oprogramowaniu do zarządzania zasobami IT (ITAM), Software Asset Management oraz kwestiach związanych z legalnością oprogramowania i monitorowaniem aktywności użytkowników. Certyfikowany Audytor Microsoft SAM.
Współuczestniczy w rozwoju systemów Uplook i Statlook do zarządzania zasobami IT i bezpieczeństwem danych. Prywatnie, ojciec dwójki małych użyszkodników i miłośnik makrofotografii oraz badmintona.

Image

Paweł Kaźmierczyk - Associate, Life Sciences Practice Domański Zakrzewski Palinka sp. k.

Specjalizuje się w zagadnieniach prawnych związanych z komunikacją i obiegiem informacji w systemie ochrony zdrowia. Przygotowuje opinie i raporty regulacyjne, opracowuje materiały prasowe związane z zagadnieniami prawnymi. Jako prawnik i specjalista ds. public relations zdobywał doświadczenie w organizacjach pozarządowych działających na rzecz wspierania przedsiębiorczości oraz kształtowania regulacji prawnych przyjaznych dla obywateli i biznesu. Posiada ponadto doświadczenie w pracy w podmiotach publicznych oraz w mediach. Paweł ukończył z wyróżnieniem prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz public relations i marketing medialny na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Image

Bartłomiej Lubiatowski – CEO, CINO,RSQ Technologies


Ponad 5 lat temu założył RSQ Technologies. Firmę prowadzi z wizją nadgonienia otchłani pomiędzy tym, co dzieje się w Google, a tym z czego korzystają medycy na co dzień. Pierwszym krokiem na tej drodze jest oprogramowanie, które realnie pomaga pracownikom ochrony zdrowia i wspiera ich w diagnostyce. RSQ Technologies na rynek wprowadziło już aplikację do prowadzenia dokumentacji medycznej: RSQ Physio (dla fizjoterapeutów), RSQ Doctor (dla lekarzy) i RSQ Clinic (dla pracowników administracji placówek medycznych) oraz systemy RSQ Motion (do analizy ruchu człowieka) i RSQ Holographic (zapewniający medykom w trakcie operacji dane medyczne w postaci hologramów).

 

Image

Jarosław Ulczok – Pre-Sales Consultant, CEE,Thales

Jest absolwentem Politechnice Śląskiej w Gliwicach na kierunku Informatyka. Pracował w firmach Clico, Safenet i Gemalto, obecnie pracuje w firmie Thales. Jest konsultantem bezpieczeństwa oraz certyfikowanym trener z wiodących na rynku rozwiązań ochrony zawartość i kryptografii. Swoje ponad 20-letnie doświadczenie w branży IT i cyberbezpieczeństwie wykorzystuje do doradzania klientom w doborze rozwiązań ochrony danych (DP), silnego uwierzytelniania (IAM) i kryptografii. W frimie Thales jest odpowiedzialny za merytoryczne wsparcie sprzedaży i konsulting techniczny klientów w regionie Europy środkowo-wschodniej. Prywatnie pasjonat Kosmosu i ogrodu.

© 2019 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.