PV - zielona energia w sektorze publicznym

i komercyjnym

27.06.2023 r.

Plan REPower EU ma przyspieszyć dekarbonizację Unii Europejskiej i jak najszybciej zmniejszyć zależność UE od importu rosyjskiego gazu i ropy. Według założeń Komisji Europejskiej inwestycje w odnawialne źródła energii w 2030 roku mają odpowiadać za 45% konsumpcji energii elekt w UE. Fotowoltaika ma być obowiązkowa na wszystkich budynkach. Taki wymóg przewiduje projekt nowelizacji unijnej dyrektywy budynkowej. Obowiązek montowania fotowoltaiki w pierwszej kolejności będzie dotyczył budynków komercyjnych i użyteczności publicznej, a następnie również budynków mieszkalnych. Jakie przewiduje się terminy dla obowiązkowej fotowoltaiki?


Dowiedz się więcej, weź udział w konferencji online "PV - zielona energia w sektorze publicznym i komercyjnym", która odbędzie się 27 czerwca 2023 roku.


Zagadnienia tematyczne:

- Nowoczesne systemy energooszczędne
- Trendy w rozwoju fotowoltaiki i magazynowania energii
- Nowe standardy i ich wpływ na rozwój OZE w Polsce
- Rozwój technologii OZE i ich efektywność
- Pompy ciepła i magazyny energii
- Korzyści i zagrożenia wynikające z instalacji OZE
- Instrumenty organizacyjne i finansowe przedsięwzięć OZE
- Aspekty prawne

 
 
Grupa docelowa:
  • Konferencja skierowana jest do przedstawicieli sektora fotowoltaicznego oraz grona odbiorców rozważających instalacje - m.in. przedstawicieli władz samorządowych i placówek medycznych, zarządców budynków użyteczności publicznej, deweloperów, instalatorów i projektanów, właścicieli hoteli i gospodarstw rolnych.

Udział jest bezpłatny dla wyżej wymienionych osób.

Udział jest płatny dla pozostałych osób, w tym przedstawicieli dostawców usług, rozwiązań informatycznych oraz technologicznych - opłata za osobę wynosi 1000 zł + 23% VAT*

Uczestnikom zapewniamy: certyfikat uczestnictwa, materiały konferencyjne, możliwość konsultacji z Ekspertami.

*Zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia, bez podania przyczyny.

PARTNERZY

PRELEGENCI 

© 2020 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.