PRELEGENCI


 

Image

Kom. Dominik Rozdziałowski - Naczelnik Wydziału do Walki z Cyberprzestępczością Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach

Absolwent Wyższej Szkoły Ekonomii i Prawa na kierunku Informatyka w ekonomii oraz Wyższej Szkoły Handlowej w Kielcach na kierunku elektronika i telekomunikacja. Specjalizuje się w teleinformatyce. Biegły Sądowy z pięciu dziedzin przy Sądzie Okręgowym w Kielcach. Wieloletni funkcjonariusz pionu do walki z przestępczością gospodarczą Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, twórca Biura do Walki z Cyberprzestepczoscią KGP.

Image

Kacper Rączkowiak - Specjalista ds. ochrony danych osobowych, Grant Thornton Frąckowiak sp. z o.o. sp. k.

Inspektor ochrony danych osobowych, prawnik. Obecnie inspektor ochrony danych osobowych w Grant Thornton Frąckowiak. Realizuje także zadania inspektora ochrony danych, czy też specjalisty ds. ochrony danych osobowych dla klientów Grant Thornton Frąckowiak. Audytor wewnętrzny systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji zgodnego z normą PN-ISO/IEC 27001:2017. Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W przeszłości zajmował także stanowiska administratora bezpieczeństwa informacji. Łączył te funkcję z pracą w dziale prawnym dużej spółki giełdowej.

Image

Robert Zarański - Prezes, współwłaściciel KSIEGOWYDORADCA

Specjalizujący się w strategiach rozwoju biznesu, efektywności kosztowej, marketingu i sprzedaży oraz transformacji digital. Absolwent Programu Executive MBA. Ponad 19 lat doświadczenia w zarządzaniu, marketingu, nowoczesnych mediach i rozwoju produktów. Ekspert w ewolucji nowych firm i nowych wzorców monetyzacji, zarówno w mediach jak iw handlu elektronicznym. Twórca i szef wielu nowych firm i głównych zmian istniejącej już oferty. Kreatywny, nagradzany profesjonalista z głębokim rozumieniem rynku. Założyciel i dyrektor wykonawczy firm marketingowych i nowych usług technologicznych.Prywatnie pilot samolotowy, organizator lotniczych rajdów, żeglarz i podróżnik.

 

Image

Przemysław Bartkowiak - V-ce prezes, współwłaściciel KSIEGOWYDORADCA

Ekspert z dziedziny digital marketingu i transfomacji zespołów do nowoczesnych kanałów sprzedaży. Ponad 10 letnie doświadczenie w obszarze startupów internetowych założyciel i prezes Revenue Group i Revenue Alley – spółek tworzących technologię do optymalizacji reklam w internecie. 20 letnie doświadczenia w efektywnym zarządzaniu zespołami handlowymi zarówno w obszarze mediów (Agora, Grupa Netsprint) jak i FMCG (Danone).Wielokrotny prelegent konferencji branżowych w obszarze digital marketing i e-commerce, w latach 2008-2012 członek Rady Nadzorczej IAB Polska. Prywatnie pasjonat narciarstwa, windsurfingu i kitesurfingu.

 

© 2020 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.