PARTNERZY


 

Image

PARTNER
Axium to wiodący polski integrator i dystrybutor na globalnym rynku teleinformatycznym oferujący kompleksowe rozwiązania ICT dla biznesu. Firma od 2004 roku skutecznie wspiera zarówno małe jak i duże przedsiębiorstwa we wdrożeniach projektów teleinformatycznych zwiększających efektywność procesów oraz produktywność pracowników.
Wieloletnie doświadczenie w branży oraz szeroki wachlarz oferowanych produktów najlepszych marek, pozwala Axium dostarczać najnowocześniejsze rozwiązania ICT dopasowane indywidualnie do danego klienta.
Firma w swojej ofercie posiada telefony IP, profesjonalne słuchawki nagłowne, kamery internetowe, rozwiązania IP, systemy telekonferencji i wideokonferencji, profesjonalne centrale telefoniczne, switche, serwery, software oraz aplikacje biznesowe do centrów kontaktowych.
Dzięki wykwalifikowanemu zespołowi ekspertów oraz własnemu centrum badawczo-rozwojowemu, Axium dynamicznie reaguje na wszelkie zmiany rynkowe, sprawiając tym samym, że oferta firmy jest zawsze na najwyższym światowym poziomie.
Wspieramy procesy teleinformatyczne.

Image

PARTNER
Jabra to wiodąca światowa marka rozwiązań audio oraz wideo - stworzona z myślą o dostarczaniu znakomitych produktów konsumenckich i biznesowych. Należy do grupy GN i zajmuje się dźwiękiem od ponad 150-ciu lat. Dzięki wieloletnim doświadczeniom firma tworzy zintegrowane zestawy słuchawkowe i narzędzia komunikacyjne dla firm z sektora call center, administracji, szeroko rozumianej współpracy i wielu innych, które pomagają profesjonalistom pracować wydajniej z dowolnego miejsca. Rozwiązania Jabra gwarantują firmom świetny obraz i dźwięk podczas wideokonferencji w biurze czy pracy w trybie hybrydowym, a także podczas wirtualnych wykładów i lekcji. Ułatwiają one zdalną współpracę i wpływają na lepszą produktywność rozproszonych zespołów, zapewniając im komfort wysokiej jakości połączeń audio i wideo.
Grupa GN, założona w 1869 roku, działa w 100 krajach na świecie, oferując innowacyjność, niezawodność oraz wygodę użytkowania. GN zatrudnia 6500 osób, a jej roczny przychód wyniósł w 2020 roku 13,4 mld DKK. Marka Jabra zatrudnia 1900 osób, a jej przychody to ok. 8,7 mld DKK. Grupa GN jest notowana na giełdzie Nasdaq w Kopenhadze.
GN sprawia, że życie brzmi lepiej.

Image

PARTNER

IMPAKT S.A. jedna z czołowych polskich firm zajmujących się importem i dystrybucją produktów w segmencie rozwiązań sieciowych oraz szeroko pojętej elektroniki użytkowej. Jako spółka dynamicznie rozwijamy swoją ofertę w segmencie rozwiązań profesjonalnych, tworząc możliwie jak najbardziej kompleksową ofertę rozwiązań sieciowych, zarówno dla użytkownika domowego, jak również małych i średnich firm lub serwerowni. Nasza bogata oferta modeli zasilaczy awaryjnych pozwala na dobór rozwiązania dla wszelkich inwestycji niskoprądowych.

impakt.com.pl

© 2021 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.