PARTNERZY


 

Image

Panasonic jest światowym liderem w opracowywaniu produktów i technologii w obszarze elektroniki konsumenckiej, wyposażenia domów i rozwiązań dla motoryzacji, przeznaczonych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Od ponad 100 lat wprowadzamy nowe technologie mające służyć poprawie życia ludzi. W obszarze B2B firma produkuje m.in. wzmocnione notebooki, tablety i urządzenia typu handheld marki Toughbook. Dzięki niepowtarzalnej trwałości, łączności i specjalistycznym funkcjom Toughbook zmienia procesy działania wielu firm i organizacji w takich branżach, jak logistyka, transport, budownictwo, produkcja, handel, a także w sektorze obronnym i służbach publicznych.

Image

OPTeam to firma z branży IT istniejąca na rynku od ponad 30 lat. Od początku działalności przedsiębiorstwo inwestowało w wykwalifikowanych specjalistów posiadających unikalne kompetencje, umożliwiając tym samym realizacje przeszło 1000 projektów. Korzystając z wieloletniego doświadczenia oraz renomy wypracowanej na rynku specjaliści OPTeam zajmują się wdrażaniem zarówno własnych, jak i dostarczanych przez największych producentów rozwiązań informatycznych. Firma specjalizuje się w realizacji dużych oraz złożonych projektów dla przedsiębiorstw, uczelni wyższych, a także jednostek administracji publicznej bazując na systemach producentów takich jak: TimeLine, Comarch, Unit4 oraz własnych (nAxiom, web360, OPTIbot).
Wieloletnie doświadczenie w branży umożliwiło nawiązanie współpracy z niemieckim producentem oprogramowania typu ERP. TimeLine jest kompleksowym narzędziem zawierającym funkcjonalności systemów APS, MES i MRP z dodatkowymi rozwiązaniami takimi jak zintegrowana kontrola jakości QC oraz BI Power Pivot do analizy i raportowania w czasie rzeczywistym. Firma OPTeam wdrożyła oprogramowanie w ponad 800 przedsiębiorstwach i jest wyłącznym przedstawicielem The TimeLine Business Solutions Group w Polsce.

Image
Image

Apollogic jest firmą technologiczną istniejącą od 2006 roku. Początkowo zajmowaliśmy się głównie świadczeniem usług wdrażania i utrzymywania systemów biznesowych w Polsce i Europie. Ze względu na dynamicznie zmieniający się rynek, kilka lat temu rozszerzyliśmy profil działalności o elektronikę/Internet rzeczy oraz sztuczną inteligencję, zdobywając jednocześnie zaufanie klientów w USA. Oferujemy usługi transformacji cyfrowej i wdrożenia rozwiązań chmurowych dla klientów chcących dołączyć do fali industrializacji 4.0. Obszar ten jest konsekwentnie rozwijany przez partnerstwa z globalnymi dostawcami technologii jak np. Microsoft, SAP czy nVidia.
Większość naszego portfolio stanowią klienci korporacyjni z różnych branż m.in. samochodowej, medycznej, produkcyjnej. Usługi związane z elektroniką i sztuczną inteligencją skupiają się przede wszystkim na prowadzeniu prac badawczo-rozwojowych, testowaniu i identyfikacji technologii znajdujących zastosowanie u klienta oraz na przygotowywaniu prototypów urządzeń elektronicznych wraz z dedykowanymi algorytmami.
Apollogic należy do konsorcjum DIH4Future. Dzięki wygraniu ogłoszonego przez Ministerstwo Rozwoju konkursu „Standaryzacja usług Hubów Innowacji Cyfrowych dla wsparcia cyfrowej transformacji przedsiębiorstw” konsorcjum DIH4Future otrzymało dofinansowanie. Pozwala ono świadczyć wysokiej jakości usługi wsparcia transformacji cyfrowej na rzecz przedsiębiorców

© 2021 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.