PARTNERZY


 

Image

WAGO Sp. z o.o. należy do grona firm uznawanych za prekursorów i propagatorów innowacyjnych rozwiązań dla elektrotechniki i automatyki. Jest producentem i dostawcą m.in. kompleksowych, otwartych rozwiązań w zakresie nowoczesnych systemów sterowania HVAC, oświetleniem oraz zarządzania budynkami i obiektami przemysłowymi. System Automatyki Budynkowej WAGO to rozwiązanie nowoczesne, skalowalne, zapewniające pełną funkcjonalność w zakresie sterowania i monitoringu w budynkach. WAGO w ramach systemu oferuje kompleksowe rozwiązanie zawierające sterowniki, czujniki, zadajniki oraz oprogramowanie inżynierskie i użytkowe (BMS). System znany jest ze swoich ogromnych możliwości integracji różnych standardów komunikacyjnych, co ma duży wpływ zarówno na łatwość, jak i na koszt integracji urządzeń różnych producentów. Bogaty asortyment sterowników z otwartymi protokołami sieci obiektowych, jak BACnet, MODBUS lub KNX, wraz ze standardowymi modułami wejść i wyjść oraz modułami do podsystemów DALI, M-Bus, MP-Bus, EnOcean lub LonWorks® pozwalają spełnić praktycznie wszystkie wymagania wynikające ze specyfiki rynku automatyki budynkowej.

Image

"MERCOR" S.A. z siedzibą w Gdańsku istnieje od 1988 roku. Jesteśmy jednym z największych w Polsce podmiotów działających w branży systemów biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych. Na naszą kompleksową ofertę składają się: systemy oddymiania, odprowadzania ciepła i doświetleń dachowych, systemy wentylacji pożarowej oraz zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji budowlanych. Klientom oferujemy także pełną opiekę serwisową. Od ponad 30 lat dostarczamy bezpieczeństwo. Na portfolio firmy składają się setki realizacji wykonanych w Polsce i za granicą. Zdobyte doświadczenie łączymy z innowacyjnością, tworząc nowe rozwiązania na miarę wyzwań współczesnego budownictwa. Od lipca 2007 roku akcje "MERCOR" S.A. są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Oferujemy pomoc w doborze i projektowaniu systemów ochrony przeciwpożarowej, produkujemy urządzenia, które wchodzą w skład tych systemów, dostarczamy je na budowę oraz montujemy, zapewniamy także opiekę serwisową, która jest gwarantem długoletniej sprawności naszych systemów.

Image

IMPAKT S.A. jedna z czołowych polskich firm zajmujących się importem i dystrybucją produktów w segmencie rozwiązań sieciowych oraz szeroko pojętej elektroniki użytkowej. Jako spółka dynamicznie rozwijamy swoją ofertę w segmencie rozwiązań profesjonalnych, tworząc możliwie jak najbardziej kompleksową ofertę rozwiązań sieciowych, zarówno dla użytkownika domowego, jak również małych i średnich firm lub serwerowni. Nasza bogata oferta modeli zasilaczy awaryjnych pozwala na dobór rozwiązania dla wszelkich inwestycji niskoprądowych.

impakt.com.pl

Image

Helvar to międzynarodowa firma specjalizująca się w technologiach oświetleniowych – obsługująca klientów w ponad 80 krajach, specjalizująca się w energooszczędnych rozwiązaniach do systemów sterowania oświetleniem. Jest liderem w zastosowaniu inteligentnych rozwiązań oświetleniowych mających wpływ na dobre samopoczucie. Tworzy przyszłościowe rozwiązania zorientowane na człowieka. Specjalizuje się w produktach i usługach Human Centric Lighting dla biur, szpitali, sektora edukacyjnego, przemysłu, hotelarstwa, powierzchni handlowych oraz innych. Misją firmy jest poprawa komfortu i samopoczucia osób przebywających w nieruchomościach, w których zastosowano system sterowania oświetleniem. Helvar postrzega to jako wartość dodaną dla przestrzeni klientów.
Helvar – Brigther Spaces

PARTNER MERYTORYCZNY


 

Image

CBRE jest wiodącą na świecie firmą oferującą kompleksowe usługi w sektorze nieruchomości i inwestycji.

CBRE to największa na świecie firma doradcza i inwestycyjna z siedzibą w Dallas, działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych z przychodami wynoszącymi 23,9 mld dolarów w 2020 roku, zatrudniająca ponad 100 000 pracowników obsługujących klientów w ponad 100 krajach. CBRE znajduje się na liście Fortune 500 oraz jest notowana na giełdzie z indexem „S&P 500”.

CBRE obsługuje różnorodną grupę klientów ze zintegrowanym pakietem usług, który obejmuje: doradztwo strategiczne w zakresie inwestycji i wynajmu, usługi korporacyjne, usługi zarządzania nieruchomościami oraz projektami, administrację firm, bankowość hipoteczną, wyceny, usługi deweloperskie, usługi zarządzania inwestycjami oraz usługi konsultingowe i analityczne.

© 2021 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.