PARTNERZY


 

Image

AUTOMADE Jesteśmy zespołem ekspertów specjalizującym się w obszarze automatyzacji. RPA (Robotic Process Automation) i RDA (Robotic Desktop Automation) to nasza pasja. Stworzyliśmy unikalne rozwiązanie robotyczne AUTOMADE, umożliwiające automatyzację procesów biznesowych w każdej firmie od korporacji poprzez MŚP, aż po małe organizacje. Dostarczamy naszym Klientom roboty software’owe, które pomagają zautomatyzować powtarzalne zadania biurowe.

Wyróżnia nas kompleksowa usługa wprowadzenia automatyzacji – analizujemy i audytujemy procesy, wskazujemy te, które warto zrobotyzować, wdrażamy Roboty AUTOMADE, szkolimy pracowników organizacji tak, aby samodzielnie potrafili automatyzować kolejne procesy i generować oszczędności.

Prostota nagrywania AUTOMADE, w tym łatwość tworzenia i współdzielenia automatyzacji, przenosi robotyzację na zupełnie nowy poziom dostępności dla organizacji i pracowników.

Image

Archivio powstało w 2003 roku w oparciu o polski kapitał oraz potencjał intelektualny polskich specjalistów, techników i managerów. Od ponad 15 lat zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie zarządzania dokumentacją biznesową. Przez ten czas nawiązaliśmy współpracę z setkami firm – często uwzględniając ich indywidualne potrzeby. Udało nam się zdobyć silną pozycję na rynku oraz zaufanie Klientów, które determinuje nas do ciągłej optymalizacji naszych usług. W ostatnich latach skupiliśmy się na rozwiązaniach automatyzacji procesów związanych z obiegiem dokumentów. Naszym flagowym produktem jest przetwarzanie dokumentów finansowych: klasyfikacja, ekstrakcja danych i wczytywanie do systemów księgowych. Wykorzystujemy własne rozwiązania informatyczne lub wdrażamy oparte na technologiach naszych partnerów, w tym głównie DocProStar TCG Process.

Image

ELO Digital Office tworzy, rozwija i sprzedaje wysokiej jakości oprogramowanie do kompleksowego zarządzania informacjami w przedsiębiorstwie. ELO Digital Office GmbH oferuje produkty do elektronicznego zarządzania dokumentami, cyfrowej archiwizacji i obiegu dokumentów. Firma ELO Digital Office została wyodrębniona w 1998 roku z grupy Louis Leitz jako samodzielny podmiot z siedzibą w Stuttgarcie i stała się międzynarodowym przedsiębiorstwem posiadającym swoje oddziały w Europie również w Polsce, Ameryce Południowej, Azji i Australii.  Asortyment produktów ELO® składa się z trzech linii: ELOoffice to wstępne rozwiązania DMS i modułowego rozwiązania klient-serwer, a dla średnich przedsiębiorstw ELOprofessional oraz niezależnego od platformy i wysoce skalowalnego ELOenterprise z możliwością obsługi rożnych podmiotów, które sprawdza się w szczególności w centrach przetwarzania danych. Poprzez gęstą sieć partnerów systemowych firma ELO Digital Office GmbH umożliwia bezpośrednią obsługę stanowisk wyposażonych w produkty i rozwiązania ELO. Współpraca z licznymi producentami oprogramowania i sprzętu, m.in. Microsoft, SAP czy IBM, gwarantuje dopasowanie produktów i rozwiązań do potrzeb rynku.

Image

OSCBR.Naszym celem jest wspieranie Klientów w prowadzeniu ich biznesu poprzez dostarczanie inteligentnej technologii i najwyższej jakości usług księgowych. Wspólnie tworzymy nową jakość usług księgowych. Jesteśmy na bieżąco z wiedzą i nowoczesnymi technologiami.

PATRONI MEDIALNI


 

© 2021 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.