PARTNERZY


 

Image

Red Stack Poland to dostawca usług, sprzętu i oprogramowania specjalizujący się w usługach profesjonalnych i utrzymaniowych oraz technologiach bazodanowych. Oferujemy m.in. audyty środowiska technologicznego; projektowanie, dostawę, wdrożenie i utrzymanie systemów; migrację baz danych, podnoszenie wersji oprogramowania oraz implementację klastrów. Działamy na różnych platformach sprzętowych. Nasz zespół sprzedaży ma dużą biegłość w budowaniu infrastruktury i sieci – doboru i rekomendacji rozwiązania dopasowanego do indywidualnych potrzeb klienta w zakresie licencji i sprzętu. Zespół technologicznych konsultantów zapewnia wysokie bezpieczeństwo, elastyczność i stałą jakość świadczonych usług utrzymaniowych oraz profesjonalną obsługę zdalną jak i onsite dla klientów. Red Stack Poland działa w Polsce od 2017 roku i stale rozwijamy współpracę ze swoimi klientami. Konsekwentnie poszerzamy także portfolio partnerstw technologicznych i zakres specjalizacji swoich konsultantów.
Strona:  www.redstack.pl 

Image

Citrix

Citrix wspiera organizacje poprzez rozwiązania tworzące cyfrowe środowisko pracy, które zapewniają każdemu pracownikowi dostęp do wszelkich zasobów, by Ci mogli jak najlepiej wykonywać swoje zadania. Łączymy doświadczenie użytkownika, elastyczność IT i bezpieczeństwo, by wspierać innowacje i ciągłość biznesową, przy jednoczesnym usunięciu ograniczeń w zakresie miejsca, wykorzystywanych urządzeń, sieci czy środowiska chmurowego. Citrix jest również dostawcą nowoczesnych, kompleksowych rozwiązań bezpieczeństwa działających w chmurze, które zastępują tradycyjne, lokalnie instalowane systemy, zapewniając jednakowo wysoki poziom ochrony dla pracujących w biurach, zdalnie czy w modelu hybrydowym.
https://www.citrix.com/pl-pl

Image

Media-press.tv S.A. to polski producent, który od ponad 30 lat dostarcza zaawansowane systemy informatyczne dla firm na całym świecie. Łączą w sobie bogatą funkcjonalność podpartą najnowocześniejszymi technologiami i nowatorskimi, oryginalnymi rozwiązaniami, z niespotykaną w innych programach prostotą użycia i przyjaznym interfacem.

Statlook® oraz Uplook® to sztandarowe aplikacje rozwijane od ponad 18 lat i wdrożone w ponad 8000 firm oraz instytucji państwowych w Polsce. Doskonałe narzędzia do zarządzania sprzętem, oprogramowaniem oraz wydajnością i bezpieczeństwem użytkowników w czasach pracy zdalnej i hybrydowej.
• Zdalny audyt oprogramowania.
• Szybka i sprawna ewidencja i zarządzanie sprzętem
• Oszczędność czasu - zarządzanie na odległość
• Bezpieczeństwo – datalook™. Syst
• Kontrola Internetu - weblookTM
• Kontrola wydruków
• Wykorzystanie czasu pracy i komputera przez użytkowników
• Moduł RODO do zarządzania bezpieczeństwem oraz inwentaryzacji Danych Osobowych zgodnie z zaleceniami RODO, Ministerstwa Cyfryzacji i UODO.
• Wygodny Helpdesk i zdalny pulpit do pomocy i komunikacji z użytkownikami

STATLOOK®
jest marką firmy media-press.tv S.A.
ul. Szymanowskiego 1/15 ■ 30-047 Kraków
telefon: +48/12/630 97 48
sales@statlook.pl ■ www.statlook.pl