PRELEGENCI


 

Image

Sebastian Kisiel - Senior Sales Engineer, Citrix Systems Poland

Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie z obszaru End User Computing zdobyte w kraju, jak i w Europie Wschodniej. W polskim oddziale Citrix rozpoczął pracę w 2008 roku jako Inżynier Systemowy, odpowiedzialny za kanał partnerski i produkty służące do wirtualizacji desktopów i aplikacji. Obecnie współpracuje z globalnymi partnerami Citrix nad rozwiązaniami z rodziny Workspace oraz ZTNA . Jest ekspertem z wieloletnim doświadczeniem technicznym w zakresie wdrażania środowisk pracy dla użytkowników końcowych w przedsiębiorstwach w Polsce i za granicą.

Image

Maciej Skalski - Business Development Manager, Red Stack Poland

 Absolwent Politechniki Warszawskiej, pasjonat technologii informatycznych. Od ponad 20 lat związany z utrzymaniem systemów informatycznych oraz rozwojem biznesu w tym obszarze. Swoje doświadczenie zdobywał m. in. w Asseco Poland S.A. oraz Asseco Data Systems S.A. odpowiadając za realizację projektów dla jednych z największych instytucji państwowych jak ARiMR, GUGiK czy KRUS. Dzięki solidnym podstawom technicznym, jest w stanie skutecznie kierować zespołami interdyscyplinarnymi, jak również prowadzić zaawansowane działania doradcze i sprzedażowe. Obecnie, poza realizacją licznych projektów sprzedażowych i utrzymaniowych, bierze czynny udział w kreśleniu strategii biznesowych firmy, w szczególności w oparciu o produkty Oracle.

Image

Marcin Pera - Statlook Expert, Media-press.tv S.A.

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu wyniesione z sektora prywatnego i publicznego. Od lat zajmuję się współtworzeniem wielu projektów i produktów, także w branży IT.
Stara się być na bieżąco z nowinkami w świecie muzyki, filmu, spraw społecznych i technologii.