PARTNERZY


 

Image

NaszSenior.pl ma ponad 30-letnie doświadczenie w tworzeniu specjalistycznego oprogramowania do kontroli i analizy zachowań ruchu osób w sieciach handlowych.
Pierwszym produktem naszej firmy jest autorski system SilverCRS (Silver Care and Rescue System), który łączy rozwiązania eHealth i eCare. Jest prosty w użyciu, dyskretny, zwiększa bezpieczeństwo i nie zakłóca codziennych czynności osób starszych.
Uzupełnieniem SilverCRS jest najnowsze rozwiązanie webSilver, który ułatwia zarządzanie opiekunami w domach seniora oraz w opiece domowej z regularnym raportowaniem dla rodzin. NaszSenior.pl to także serwis informacyjny, publikujący interesujące artykuły na tematy bieżące, zdrowotne, finansowe i kulinarne dotyczące osób starszych.

Image

REVITA to polskie przedsiębiorstwo i jedyna polska firma, która profesjonalnie analizuje skuteczność stosowania podkładów przeciwodleżynowych na ciało chorego jak i jedyny polski producent takiego sprzętu. Od ponad 30 lat projektujemy, udoskonalamy i produkujemy wyroby medyczne ułatwiające pielęgnację i terapię chorych przewlekle leżących.
Nasza praca polega na częstym, bezpośrednim kontakcie z osobami dotkniętymi problemem odleżyn. W oparciu o opinie i wskazania otrzymywane od użytkowników naszego sprzętu z oddziałów klinicznych, szpitali i hospicjów tworzymy, doskonalone przez wiele lat, nowoczesne systemy przeciwodleżynowe przeznaczone do opieki domowej oraz skomplikowane wysokospecjalistyczne, stworzone dla potrzeb oddziałów klinicznych.
Nasze produkty to najnowsze rozwiązania technologiczne i techniczne. Posiadamy własne laboratorium badawcze, doświadczenie, wysoko wykwalifikowany personel oraz nowoczesny park maszynowy.
Celem Revity jest produkcja sprzętu, w oparciu o najnowszą wiedzę i technologię,
który najskuteczniej realizuje prewencję i terapię odleżyn poprzez eliminację zagrożeń
skutkujących uszkodzeniami struktury tkanek wrażliwych.

Image

LOCON

Jesteśmy twórcą aplikacji wykorzystujących usługi lokalizacyjne oraz producentem urządzeń, pozwalających na zdalną opiekę nad tymi, o których codziennie chcesz się troszczyć.
Działając na Polskim rynku od 1995 roku, staliśmy się liderem w zakresie serwisów lokalizacyjnych (Location Based Services) oraz serwisów opartych o technologie GSM i GPS.
Jako godny zaufania partner, współpracujemy z takimi firmami jak Orange, T-Mobile, Play, Plus, czy Netia, a nasze rozwiązania oferujemy zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym.

Image

SiDLY jest obecnie jedną z najszybciej skalujących się firm teleopieki w segmencie deeptech. Tworzymy polską technologię wearable z system analizy danych. Naszym produktem jest usługa teleopieki 24/7, świadczona przez placówkę medyczną (NZOZ). Usługa oparta jest o autorskie urządzenie medyczne w formie opaski na nadgarstek, połączonej z platformą telemedyczną i aplikacją mobilną. Mamy własny LAB Innowacji oraz linię produkcyjną w Warszawqie. Usługa dedykowana jest w szczególności osobom starszym, niesamodzielnym, niepełnosprawnym oraz osobom o szczególnych potrzebach zdrowotnych i opiekuńczych. W 2023 r. SiDLY jako pierwsza w Europie uzyskała certyfikację medyczną w klasie IIa. Oznacza to, że pomiary parametrów życiowych tętna i saturacji wykonywane przez opaskę są wiarygodne medycznie i mogą stanowić podstawę oceny stanu zdrowia.

© 2019 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.