PARTNERZY


 

Image
Image

Arrow to dystrybutor IT kierujący innowacjami w całym kanale dystrybucji. Pomagamy dostawcom i usługodawcom IT rozwijać się, dostarczając rozległą wiedzę techniczną, innowacyjne rozwiązania i platformy cyfrowe.

Arrow ECS oferuje innowacyjne rozwiązania dla ponad 180 000 wiodących producentów technologii i dostawców usług. Ze sprzedażą w wysokości 29 miliardów dolarów w 2020 roku, Arrow opracowuje rozwiązania technologiczne, które usprawniają pracę i życie codzienne.
W trakcie prezentacji zostaną zaprezentowane rozwiązania bezpiecznego przechowywania, migrowania i zarządzania danymi w infrastrukturze chmurowej oraz OnPrem z pomocą producentów NetApp i AWS.
- NetApp – lider w rozwiązaniach Storage.
- AWS – lider rozwiązań „Cloud”

Image

Net Complex jest niezależnym integratorem działającym w ramach Klastra #CyberMadeInPoland. Posiada z ponad 18-letnim doświadczeniem, popartym latami pracy w obszarze cybersecurity. Działając na polskim rynku technologii, Net Complex wspiera klientów i partnerów w kreowaniu innowacyjnych rozwiązań.

Firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze klientów, obejmującej analizę ich potrzeb, przeprowadzanie testów, wdrażanie rozwiązań oraz optymalizację infrastruktury IT. Oferta Net Complex obejmuje różnorodne rozwiązania z zakresu ochrony sieci, takie jak: firewall, antywirus, UTM, AV, PAM, DLP, SIEM, CASB, NAC, czy EDR.
Dzięki kompleksowej ofercie usług i szkoleń, Net Complex nie tylko dostarcza rozwiązania technologiczne, ale także aktywnie wspiera klientów w budowaniu i utrzymywaniu silnych, zabezpieczonych środowisk IT.
W stałej ofercie posiada usługi takie jak:
→ konsulting,
→ audyty,
→ szkolenia,
→ outsourcing,
→ optymalizacja działania systemów i urządzeń,
→ migracja usług
→ wdrażanie, konfiguracja, aktualizacja i zarządzanie pakietem M365 i wiele innych.
Strona internetowa: www.netcomplex.pl Email: biuro@netcomplex.pl

Image

ALSO jest jednym z wiodących dostawców technologii dla branży ICT, działającym obecnie w 28 krajach w Europie i łącznie w 143 krajach na świecie poprzez partnerów PaaS (Platform as a Service). Ekosystem ALSO obejmuje łącznie potencjał około 120000 resellerów, którym oferujemy sprzęt, oprogramowanie i usługi IT od ponad 700 dostawców w ponad 1450 kategoriach produktowych. Chcemy przyczynić się do zrównoważonego, zielonego IT. Dlatego też ALSO W duchu gospodarki cyrkulacyjnej oferuje wszystkie usługi od dostarczenia sprzętu, oprogramowania i rozwiązań przez wdrożenie i serwis aż po odkup i refurbish. Nasza działalność oparta jest na trzech modelach biznesowych Supply, Solutions i Service.

PATRONI HONOROWI


 

Image
Image
Image
© 2019 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.