PARTNERZY WYDARZENIA

PARTNER BRĄZOWY

Sage
jest czołowym dostawcą oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem na rynku dostawców rozwiązań dla małych i średnich firm. Od kilku lat znajduje się w czołówce rankingu Truffle 100, klasyfikującym największych europejskich producentów oprogramowania, zaś firma badawcza Gartner plasuje Grupę Sage jest jako jednego z trzech największych na świecie dostawców rozwiązań ERP. Od ponad 20 lat firma dostarcza polskim przedsiębiorstwom i menedżerom rozwiązania, ułatwiające prowadzenie biznesu. Rozwiązania, które można łatwo dopasować do indywidualnych wymagań firmy. Produkty Sage są cenione przez użytkowników oraz ośrodki edukacyjne. Eksperci Sage oferują wsparcie i pomoc na każdym etapie rozwoju firmy Klienta, aby ułatwić im skuteczne prowadzenie biznesu i zapewnić przestrzeń do osiągania sukcesów.

Lata doświadczeń, sprawdzone produkty i przynależność do wiarygodnej międzynarodowej organizacji, jaką jest Grupa Sage, dają operującym na polskim rynku przedsiębiorcom gwarancję współpracy ze stabilnym partnerem o silnej pozycji rynkowej.

PARTNER

ASD Consulting jest firmą z branży doradztwa operacyjnego, która od początku swojej działalności łączy podejście procesowe (Lean Management, Gemba Makes The Profit, Six Sigma, MTM) z zaawansowaną analizą danych (Data Mining, Algorytmy Sztucznej Inteligencji),w celu optymalizacji produkcji i logistyki. Obecne trendy w zarządzaniu – silny rozwój koncepcji Industry 4.0 – pokazują, że przyjęta przez nas droga do optymalizacji procesów była słuszna.

PARTNER BRĄZOWY

IFS
jest producentem i dostawcą oprogramowania dla przedsiębiorstw, współpracującym z klientami z całego świata, którzy zajmują się produkcją i dystrybucją wyrobów, zarządzaniem majątkiem oraz świadczeniem usług serwisowych. Dzięki połączeniu wiedzy branżowej naszego zespołu oraz rozwiązań i zaangażowania we współpracę z naszymi klientami, jesteśmy wiodącym i najczęściej rekomendowanym dostawcą w naszym sektorze. Nasz zespół składający się z 3500 pracowników wspiera ponad 10 000 klientów z całego świata za pośrednictwem sieci biur lokalnych oraz stale powiększającego się ekosystemu firm partnerskich.
W Polsce IFS obsługuje ponad 260 klientów, do których należą m.in.: Bolix S.A., Cognor S.A., ELESTER-PKP, Enea Wytwarzanie sp. z o.o., Grupa ATLAS, Grupa Nowy Styl, Grupa Paradyż, Grupa Powen-Wafapomp SA, Libet S.A., Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o., Mostostal Zabrze S.A., MPK S.A. w Krakowie, MPWiK SA w Krakowie, MPWiK w m.st. Warszawie S.A., MPWiK SA we Wrocławiu, PESA Bydgoszcz SA, PGNiG Termika, PLAST-MET Automotive Systems, Poltarex Sp. z o.o., Porta KMI Poland Sp. z o.o., PPUH VOIGT Sp. z o.o., PREVAC sp. z o.o., Quad/Graphics Europe, TAURON Wytwarzanie S.A., UTC CCS Manufacturing Polska sp. z o.o., VECTOR Sp. z o.o. i wiele innych firm. Więcej informacji: IFSworld.com

PARTNER

Firma Systemy Przetwarzania i Integracji Danych sp. z o.o.
(SPIID) działa na polskim rynku od początku 2015 roku. SPIID jest dostawcą wysokiej klasy rozwiązań informatycznych dla sektora produkcyjnego oraz medycznego. System monitoringu produkcji IPLAS, którego dostawcą jest firma SPIID, stanowi nowoczesne narzędzie pozwalające na ewolucyjne podejście do wdrażania idei Industry 4.0 w małych i średnich przedsiębiorstwach produkcyjnych. Bogaty wachlarz możliwości systemu oraz elastyczne podejście dostawcy powodują, iż IPLAS znajduje coraz to nowych klientów w różnych branżach.System szczególne dobrze sprawdza się w szybkiej, seryjnej produkcji, w której liczy się każda minuta bezawaryjnego czasu pracy linii.Dzięki IPLAS kierownicy mają bieżący wgląd do danych dotyczących wydajności, jakości oraz awaryjności procesu produkcyjnego.

Skontaktuj się z nami już dziś i zacznij monitorować najważniejsze procesy produkcyjne w swojej firmie!

PARTNER

eq system jest firmą doradczo-wdrożeniową, która od 28-lat wspiera przedsiębiorstwa z różnych branż w ciągłym doskonaleniu procesów biznesowych. Skupiamy się na rozwiązywaniu rzeczywistych problemów, dlatego najpierw myślimy: jak, a dopiero później – czym. Według nas to nie narzędzia są rozwiązaniem. Jest nim połączenie naszych kompetencji, wiedzy klienta o firmie i jej specyfice, a na samym końcu odpowiednio dopasowany i wdrożony system IT.
Jak działamy?
Współpracę rozpoczynamy od poznania charakterystyki danej firmy oraz jej branży. Następnie opracowujemy bardzo szczegółową koncepcję usprawnień, w której znajdują się takie elementy, jak m.in. analiza sytuacji wyjściowej, główne cele biznesowe przedsiębiorstwa, korzyści z wprowadzonych zmian oraz określenie ich wpływu na funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa.
Przed samym wdrożeniem dedykowany zespół specjalistów określa, co należy zmienić jeszcze przed nim, aby implementacja była jak najbardziej efektywna, a zwrot z inwestycji jak najszybszy. Kolejnymi etapami są - dopasowanie systemu do indywidualnych potrzeb klienta, jego wdrożenie oraz dalsze wsparcie i doskonalenie procesów.
Szczegółowy opis współpracy z eq system znajdą Państwo pod adresem: https://www.eqsystem.pl/o-nas/jak-dzialamy/
Jak wygląda nasza oferta?
Budując naszą ofertę skupiamy się przede wszystkim na tym, aby była ona jak najbardziej kompleksowa. Naszych klientów jesteśmy w stanie wspierać na każdym etapie, począwszy od wyboru odpowiedniego rozwiązania poprzez jego wdrożenie i dopasowanie, a na wsparciu i dalszym doskonaleniu kończąc. Wspieramy firmy, w takich obszarach, jak:
- zarządzanie produkcją
- zarządzanie logistyką
- prognozowanie
- zarządzanie zasobami i kapitałem ludzkim
- zarządzanie procesami i obiegiem dokumentów
- zarządzanie relacjami z klientem i B2B
- BI
Wybierając rozwiązania do naszej oferty dbamy o to, aby były elastyczne, intuicyjne i przede wszystkim rozwijały się razem z daną organizacją. Według nas to system ma pasować do organizacji, a nie na odwrót. Wybrane narzędzia mają za zadanie urzeczywistnić stworzoną przez naszych specjalistów koncepcję usprawnień, a tym samym przynieść wszystkie z zakładanych w niej korzyści.

PATRONAT HONOROWY

Polska Izba Gospodarcza Elektrotechniki jest organizacją samorządową założoną 12 grudnia 1991 r. Izba zrzesza ponad 80 firm członkowskich i budzi coraz większe uznanie w środowisku przemysłu elektrotechnicznego. PIGE reprezentuje polski przemysł elektrotechniczny, który składa się zarówno z małych jak i wielkich przedsiębiorstw i należy do gałęzi polskiej gospodarki. Do głównych zadań PIGE należy pomoc i promocja branży elektrotechnicznej.

Narodowa Agencja Poszanowania Energii S.A. została założona w 1994 roku w celu upowszechniania inwestycji energooszczędnych i promowania racjonalnego wykorzystania energii, zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Głównym obszarem działalności NAPE jest sektor komunalno-bytowy. NAPE specjalizuje się w doradztwie energetycznym, opracowywaniu audytów i świadectw energetycznych budynków. Jest jedną z niewielu firm w Polsce, która wykonuje świadectwa charakterystyki energetycznej budynków skomplikowanych (wyposażonych w zaawansowane systemy techniczne), a także budynków użyteczności publicznej.

Warszawska Izba Gospodarcza od 1990 roku buduje w regionie silny samorząd gospodarczy, w celu godnego reprezentowania interesów zrzeszonych przedsiębiorców. Wspiera zrzeszone firmy w ich dążeniach do wzrostu konkurencyjności na rynku globalnym. Podstawowe kierunki działalności Izby to: rozwój przedsiębiorstw w zakresie wzrostu innowacyjności i konkurencyjności, integracja Członków Izby, wzmocnienie roli samorządu gospodarczego, współpraca międzynarodowa przedsiębiorstw, promowanie postaw przedsiębiorczych młodych ludzi i rozwoju młodych przedsiębiorców, propagowanie zasad społecznej odpowiedzialności i etyki w biznesie.

PATRONAT MEDIALNY
© 2018 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki