PARTNERZY


 

Image

Fujitsu - dostarczamy pełną gamę produktów, rozwiązań oraz usług informatycznych – od systemów osobistych po centra danych – w wielu modelach konsumpcyjnych: tradycyjnym, zarządzanym oraz w formie usługi. Innowacje technologiczne i potencjał ludzki pozwalają nam kompleksowo wspierać biznes oraz IT naszych klientów. Jesteśmy częścią globalnej Grupy Fujitsu zatrudniającej około 130 tys. pracowników na całym świecie, z czego w Polsce ponad 3 tys. Poza centralną siedzibą w Warszawie, od 10 lat działa Global Delivery Center (GDC) w Łodzi oraz od 2019 r. - nowy ośrodek w Katowicach. Ośrodki GDC świadczą usługi service desk dla klientów w innych krajach, a także oferują usługi m.in. w zakresie zarządzania infrastrukturą, integracji aplikacji czy prac badawczo-rozwojowych. Posiadamy także własną sieć serwisową, która jest nadal rozbudowywana o nowe punkty, zgodnie z potrzebami nowych klientów.

Image

GENESYS - Lider w dziedzinie bezpiecznych i godnych zaufania rozwiązań Contact Center. Każdego roku Genesys® zapewnia obsługę ponad 70 miliardom interakcji klientów w ponad 100 krajach. Dzięki wykorzystaniu chmury i sztucznej inteligencji ta nowoczesna technologia łączy wszystkie doświadczenia klienta w sferze marketingu, sprzedaży i usług w każdym kanale, poprawiając jednocześnie komfort pracy. Genesys to pionier w usługach Experiences as a Service℠, dzięki którym każda organizacja dowolnej wielkości może zapewnić odpowiednią personalizację na niebywałą dotąd skalę, wspierać zaufanie i lojalność klientów. To wszystko jest możliwe dzięki kompleksowemu rozwiązaniu Genesys Cloud™, które stanowi wiodącą na świecie platformę Contact Center w chmurze publicznej, zaprojektowaną z myślą o dużej skalowalności, elastyczności i innowacyjności. Wg raportu Gartnera Magic Quadrant (09.11.2020) Genesys uzyskał tytuł lidera dla rozwiązań Contact Center as a Service (CCaaS) ze względu na kompletność i spójność wizji swojego rozwiązania CCaaS z potrzebami klientów, globalną obecnością na rynku oraz rozbudowaną sieć partnerską zapewniającą wsparcie na najwyższym poziomie.

www.genesys.com/pl

Image

GS1 - międzynarodowa organizacja non-profit, działająca w 150 krajach, której celem optymalizacja łańcucha dostaw. W sektorze ochrony zdrowia misją GS1 jest jego rozwój oraz wdrażanie globalnych standardów w celu zwiększenia bezpieczeństwa pacjenta i wydajności łańcucha dostaw. Zastosowanie kodów kreskowych GS1 w szpitalach przyczynia się do racjonalizacji zarządzania przepływem leków. Wpływa na obniżenie kosztów pracy, poprawę bezpieczeństwa pacjenta i komfort pracy personelu medycznego. Zapewnia oszczędność czasu, zmniejszenie błędów poprzez wyeliminowanie ręcznego wprowadzania danych do sytemu. Usprawnia procesy przyjmowania sprzętu i leków, szybką identyfikację i inwentaryzację.

Image

Schneider Electric wspiera Klientów w wykorzystaniu dostępnej energii i zasobów, łącząc innowacyjne rozwiązania i zrównoważony rozwój. Nazywamy to Life Is On. Naszą misją jest bycie cyfrowym parterem ekologicznego i wydajnego rozwoju. Przeprowadzamy transformację cyfrową, integrując wiodące na świecie technologie procesowe i energetyczne, automatykę, systemy sterowania w czasie rzeczywistym, oprogramowanie i usługi cyfrowe dla różnych segmentów rynku: zakładów przemysłowych, budynków biurowych i mieszkalnych, centr przetwarzania danych oraz obiektów infrastruktury krytycznej. Jesteśmy firmą o zasięgu globalnym, ale działamy i angażujemy się lokalnie. Promujemy otwarte standardy i rozbudowane ekosystemy partnerskie z naszymi Klientami, którzy - podobnie jak my - kierują się wartościami: szczytny cel, otwartość, zaangażowanie.

Image

Medtransfer to rozwiązanie telemedyczne dla szpitali, placówek medycznych, lekarzy, a przede wszystkim — dla pacjentów. Umożliwia wygodne i bezpieczne przesyłanie oraz odbieranie dużych plików DICOM z wynikami badań obrazowych (np. rezonansu magnetycznego) za pomocą ograniczonego czasowo, chronionego kodem linku.
Jest to rozwiązanie całkowicie bezkontaktowe, co jest szczególnie istotne teraz — w czasie pandemii COVID-19. Transfer plików odbywa się zdalnie, bez płyt i pendrive’ów, bez instalowania dodatkowego oprogramowania, czy konieczności pobierania wyników na dysk komputera. Równocześnie pozwala szpitalom i placówkom medycznym na redukcję kosztów.

Image

 Firma ESKOM od kilkunastu lat świadczy usługi informatyczne (outsourcing IT, outsourcing specjalistów IT), wdraża dedykowane rozwiązania informatyczne z zakresu infrastruktury i bezpieczeństwa IT, tworzy i rozwija oprogramowanie. Model współpracy jest dostosowywany do potrzeb Klienta, aby obsługa informatyczna była jak najbardziej efektywna. Obsługujemy firmy kompleksowo lub wspieramy je tylko w wymaganym zakresie (outsourcing selektywny), doradzamy oraz współpracujemy z informatykami, menedżerami i doradcami po stronie Klienta.

Bezpieczeństwo informacji jest jedną z kilku podstawowych specjalności naszej działalności. W szczególności w ramach usług skierowanych do sektora służby zdrowia, w związku z istotnymi zmianami w prawie, oferujemy wsparcie w zakresie wdrożenia ISO 27001 wraz ze ściśle związanymi z tą normą elementami utwardzenia środowiska informatycznego.

Image

Micro Solutions jest firmą informatyczną z certyfikatem ISO 13485, która umożliwia laboratoriom klinicznym, diagnostycznym i badawczym skrócenie czasu oczekiwania na wynik (TAT), zwiększyć kontrolę nad procesem oraz łatwiej zarządzać danymi. Pomagamy producentom urządzeń laboratoryjnych łączyć się z programami laboratoryjnymi LIS i LIMS przez protokoły HL7, ASTM, POCT1-A, LIS2-A2 i inne. Dzięki ISO 13485 upraszczamy i przyspieszamy procedury związane z rejestracją wyrobów medycznych. Wydobywamy cenne informacje z obrazów medycznych (obrazowanie wielospektralne, świetlne, konfokalne i RTG), wykorzystując zaawansowane techniki analizy obrazu oraz elementy uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji. Tworzymy rozwiązania do zdalnego zarządzania urządzeniami laboratoryjnymi oraz całym laboratorium za pomocą telefonu lub tabletu.

Wiemy jak:

• tworzyć systemy i moduły LIMS dla laboratoriów genetycznych, analitycznych, mikrobiologicznych, histopatologicznych, serologicznych i biochemicznych,
• komunikować się z urządzeniami laboratoryjnymi za pomocą różnych protokołów,
• analizować zdjęcia medyczne 2D i 3D,
• stworzyć oprogramowanie do sterowania i zarządzania urządzeniami laboratoryjnymi,
• wykorzystać algorytmy uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji do analizowania złożonych danych oraz automatyzacji pracy.

Image

IRONteam jest liderem na rynku dostawców usług dla telefonicznej rejestracji medycznych. To efekt doświadczenia 12-letniej współpracy z 40 dużymi placówkami w całym kraju. Z naszego systemu callcenter „GATEway” korzystają największe i najnowocześniejsze szpitale w Polsce. Jesteśmy firmą dostosowującą się do współczesnych potrzeb ochrony zdrowia, zmieniamy się wsłuchując w aktualne wymagania rynku. Efekt wdrożenia systemu „GATEway” to brak skarg pacjentów i ujednolicenie procesu rejestracji. Po wdrożeniu zostajemy blisko naszego klienta, a system obejmujemy serwisem. Wspieramy szkoleniami personel szpitala w zakresie wykorzystania w pełni możliwości naszego systemu, a także w profesjonalnej komunikacji z pacjentem.

Oto niektóre ze szpitali, w których funkcjonuje system Call Center GATEway:

  • Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii w Łodzi
  • Instytut Matki i Dziecka w Warszawie
  • Mazowiecki Szpital Bródnowski w Warszawie
  • Radomskie Centrum Onkologii im. Bohaterów Radomskiego Czerwca 76’
  • Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie
  • Świętokrzyskie Centrum Onkologii w Kielcach
  • Centralny Szpital Kliniczny w Warszawie
  • Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie

PATRONI MEDIALNI


 

Image
Image
Image
Image
© 2017 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead