PARTNERZY WYDARZENIA

PARTNER BRĄZOWY

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest wiodącym dostawcą oprogramowania, usług informacyjnych i wydawniczych. Narzędzia i rozwiązania te tworzone są dla profesjonalistów z rynku prawnego, administracji, zarządzania ryzykiem i zgodnością z przepisami, finansów, podatków, księgowości, edukacji oraz HR. Skupiamy się na dostarczaniu wysokiej jakości informacji. Pomagamy naszym klientom w bieżącym podejmowaniu krytycznych decyzji dostarczając im eksperckich narzędzi łączących głęboką wiedzę merytoryczną ze specjalistyczną technologią oraz serwisami. Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Wolters Kluwer – globalnej i wiodącej firmy na rynku usług i rozwiązań informacyjnych dla profesjonalistów. Wolters Kluwer osiąga roczne przychody (2016) w wysokości 4,3 miliarda euro. Centrala firmy znajduje się w Alphen aan den Rijn w Holandii, obsługuje klientów z ponad 180 krajów, prowadzi działalność w ponad 40 krajach i zatrudnia ponad 19 000 osób na całym świecie.

Zapraszamy na nasze strony:

PARTNER

Marken Systemy Antywirusowe - Od 18 lat oferuje swoim Klientom oprogramowania antywirusowe, które osiągają najwyższe oceny przeprowadzane przez czołowe instytuty takie jak AV-Test, czy AV Comparatives. Firma działa prężnie dzięki współpracy rozbudowanej sieci Partnerskiej. Razem z Partnerami już drugą dekadę oferują Klientom rozwiązania będące skuteczną ochroną w walce z wirusami i przestępczością internetową. Są to programy chroniące urządzenia stacjonarne, jak i mobilne. Firma jest jedynym oficjalnym przedstawicielem oprogramowania Bitdefender  w Polsce. W lutym bieżącego roku instytut AV- Comparatives ogłosił te programy najlepszym antywirusem roku 2017.

PARTNER

COMP S.A. jest spółką technologiczną specjalizującą się w rozwiązaniach z zakresu bezpieczeństwa IT, bezpieczeństwa sieciowego oraz rozwiązaniach dla rynku handlu i usług. Mając ponad 25 lat doświadczeń COMP S.A. jest obecnie jednym z największych integratorów rozwiązań informatycznych na polskim rynku, z powodzeniem łącząc produkty własne z rozwiązaniami oferowanymi przez innych producentów sprzętu i oprogramowania. Grupa COMP jest również niekwestionowanym liderem na polskim rynku urządzeń fiskalnych (marki Novitus i Elzab) oferując szeroki wachlarz kas fiskalnych, drukarek fiskalnych i rozwiązań wspierających sektor detaliczny.

PATRONAT HONOROWY

Stowarzyszenie Zarządzania Ryzykiem POLRISK to ogólnopolska organizacja non-profit zrzeszająca członków zarządów, menedżerów ryzyka, Chief Risk Officer’ów, czyli menedżerów, ekspertów, którzy w swojej praktyce zarządzania bezpośrednio, świadomie i jednoznacznie odwołują się do ryzyka, terminologii, narzędzi i działań inspirowanych dobrymi praktykami zarządzania ryzykiem, wychodzące poza swój obszar specjalizacji i całościowo spoglądające na ryzyka biznesowe realizacji celów organizacji. To osoby odpowiedzialne za zintegrowane zarządzanie ryzykami poszczególnych obszarów przedsiębiorstwa (np. strategia, sprzedaż, marketing, finanse, IT, operacje, ubezpieczenia, zakupy, kadry) w celu uzyskania całościowego spojrzenia (ang. “big picture”) na ryzyko biznesowe działalności firmy.

Instytut Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego jest instytucją naukowo-badawczą skupiającą niezależnych ekspertów z dziedziny teleinformatyki, prawa, administracji oraz public relations. Powstał w roku 2007. Podstawowym celem Instytutu jest działalność naukowa, badawcza oraz zastosowanie wyników tych prac w praktyce poprzez wdrażanie innowacyjnych rozwiązań a także poprzez szeroko rozumianą edukację. Instytut realizuje projekty promujące ideę elektronicznej administracji, polegające na realizacji zadań publicznych przez organy administracji państwowej i samorządowej za pomocą nowoczesnych technologii internetowych, które są łatwo dostępne poprzez Internet dla interesantów, co czyni urzędy dostępnymi w dowolnie wybranym miejscu i czasie. Instytut Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego wspiera proces przemyślanej informatyzacji administracji publicznej, tak aby służyła społeczeństwu opartemu na wiedzy.

PATRONAT MEDIALNY
© 2018 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki