PARTNERZY


 

Image

PARTNER BRĄZOWY

Cloudity jest polską spółką technologiczną, specjalizującą się w doradztwie IT. wdrożeniach oraz zarządzaniu zmianą, związaną z cyfrową transformacją w organizacjach.
Firma jest Platynowym Partnerem Salesforce – amerykańskiego giganta technologicznego, który stworzył pierwszy na świecie system do zarządzania relacjami z klientami (CRM) funkcjonujący całkowicie w chmurze.
Cloudity rozwija ekosystem Salesforce w wielu krajach na całym świecie oraz wspiera klientów w użytkowaniu produktów swojego amerykańskiego partnera. W oparciu o˙platformę force.com, Cloudity tworzy również własne aplikacje biznesowe.
Od początku swojej działalności Cloudity wspiera klientów w cyfrowej transformacji – pomaga firmom z wielu branż wdrażać nowoczesne technologie, eliminować zbędne procesy i zarządzać nieuchronną zmianą, postępującą wraz z digitalizacją biznesu.

Image
Image

PARTNER BRĄZOWY

Epson jest globalnym liderem w dziedzinie technologii, która łączy ludzi, rzeczy i informacje. Tworzone przez nią produkty są wydajne, kompaktowe i precyzyjne. W szerokiej ofercie firmy Epson znajdują się zarówno drukarki i urządzenia wielofunkcyjne atramentowe, jak i projektory 3LCD, inteligentne okulary, systemy czujników i roboty przemysłowe. Celem firmy jest wspieranie innowacyjności i wykraczanie poza oczekiwania klienta związane z drukiem, komunikacją wizualną, urządzeniami przenośnymi i robotyką.
Grupa Epson, na czele której stoi japońska firma Seiko Epson Corporation, zatrudnia blisko 72 000 pracowników w 88 spółkach na  całym świecie. Jesteśmy niezwykle dumni z naszego wkładu w rozwój społeczności, w których funkcjonujemy, oraz ciągłych starań o minimalizację wpływu na środowisko.

 

Image

PARTNER

Stanusch Technologies SA

Image

PARTNER

YetiForce to polski producent systemu CRM (Customer Relationship Management) opartego na kodzie otwartym. Jego produkty są używane przez firmy w ponad 100 krajach na całym świecie. W 2017 roku CRM YetiForce znalazł się na pierwszym miejscu w prestiżowym, międzynarodowym rankingu Capterra na najbardziej opłacalny system klasy CRM.

Image

PARTNER

Salesbook to platforma nowej generacji wspomagająca sprzedaż bezpośrednią. Jest narzędziem przyspieszającym przenoszenie klienta pomiędzy poszczególnymi etapami lejka, realizując w ten sposób filozofię sales acceleration.

Salesbook składa się za aplikacji uruchamianej na tablecie oraz panelu administracyjnego dostępnego przez WWW. Użytkownikiem tabletu jest sprzedawca, który w jednym miejscu ma do dyspozycji wszystkie materiały i narzędzia sprzedażowe, pomagające w prezentacji produktu, zbieraniu informacji o potrzebach klienta oraz składaniu oferty. Po stronie panelu administracyjnego Salesbook udostępnia narzędzia monitorujące oraz analityczne, dzięki którym osoby zarządzające procesami sprzedażowymi mogą podejmować decyzje.

Salesbook najlepiej sprawdza się w sprzedaży konsultacyjnej zarówno do segmentu B2B, jak i B2C. Ułatwia sprzedawcy prowadzenie rozmowy handlowej, zwiększa jej skuteczność i automatyzuje raportowanie do dowolnego systemu CRM. Platforma zapisuje również przebieg rozmowy handlowej w czasie rzeczywistym oraz udostępnia raporty pozwalające na jej analitykę jakościową.

Salesbook:

• POMAGA podnieść skuteczność rozmowy handlowej
• UŁATWIA Klientowi szybkie zrozumienie korzyści
• MONITORUJE aktywność i jakość pracy handlowców
• ANALIZUJE co Klienta interesowało z oferty otrzymanej na maila
• INFORMUJE menedżerów jak pracują najlepsi sprzedawcy
• ZMIENIA przeciętnych handlowców w dobrych

Z aplikacji korzysta już ponad 50 000 sprzedawców i menedżerów z całego świata, w tym firmy takie jak OVB, Mercedes-Benz czy BMW.

 

PATRONAT HONOROWY


 

PATRONI MEDIALNI


 

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
© 2019 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.