PRELEGENCI


 

Image

Fryderyk Kalamon - Kierownik Działu Systemów Aktywnych, FCA S.A

Obserwuj na LINKEDIN https://www.linkedin.com/in/fryderykkalamon/

Image

Paweł Kaźmierczyk - Associate, Life Sciences Practice Domański Zakrzewski Palinka sp. k.

Specjalizuje się w zagadnieniach prawnych związanych z komunikacją i obiegiem informacji w systemie ochrony zdrowia. Przygotowuje opinie i raporty regulacyjne, opracowuje materiały prasowe związane z zagadnieniami prawnymi. Jako prawnik i specjalista ds. public relations zdobywał doświadczenie w organizacjach pozarządowych działających na rzecz wspierania przedsiębiorczości oraz kształtowania regulacji prawnych przyjaznych dla obywateli i biznesu. Posiada ponadto doświadczenie w pracy w podmiotach publicznych oraz w mediach. Paweł ukończył z wyróżnieniem prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz public relations i marketing medialny na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Image

Aneta Komosa - Ekspert, Centralny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Warszawie

Od kilkunastu lat zawodowo związana z obszarem Funduszy Europejskich.

Image

Patryk Kuchta - Group Data Protection Manager, Medicover Sp. z o.o.

Group Data Protection Manager w Medicover zajmujący się zawodowo ochroną danych osobowych i bezpieczeństwem informacji w szczególności w obszarze ochrony zdrowia. Ukończył z wyróżnieniem studia o kierunku Bezpieczeństwo Narodowe na Akademii Obrony Narodowej ze specjalizacją Bezpieczeństwo Informacyjne. Jako Audytor Wewnętrzny na normę ISO/IEC 27001:2013 prowadzi regularne audyty w zakresie zgodności z normą, politykami bezpieczeństwa, oraz regulacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych. Członek grupy roboczej odpowiedzialnej za wytyczne dotyczące zabezpieczeń i analizy ryzyka do Kodeksu Postępowania dla Sektora Medycznego. Prowadzący szkolenia z zakresu szeroko rozumianego bezpieczeństwa informacji, ochrony danych osobowych i prywatności.

Image

Adam Minowski - Senior Systems Engineer, Extreme Networks

Obserwuj na LINKEDIN https://www.linkedin.com/in/adam-minowski-7b68171/

Image

Agnieszka Rudnicka-Szymczak - Starszy Specjalista, Wydział Wdrozeń E-skierowania, Centrum e-Zdrowia

Absolwentka Wydziału Fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończyła podyplomowe studia na SGH Zarządzanie Zakładami Opieki Zdrowotnej. Posiada 12 letnie doświadczenie w pracy w instytucjach państwowych związanych z systemem opieki zdrowotnej w Polsce (NFZ), oraz jako kierownik projektów IT (ZUS). Obecnie, członek zespołu wdrożeniowego w Projekcie „Elektroniczna Platforma Gromadzenia, Analizy i Udostępniania zasobów cyfrowych o Zdarzeniach Medycznych" (System E-zdrowie).

Image

Dawid Wójcicki - Założyciel i CEO spółki Vee S.A.

Założyciel i CEO spółki Vee S.A., technologicznego lidera branży Conversational AI i automatycznej obsługi telefonicznej. Absolwent Informatyki i Ekonometrii na Uniwersytecie Gdańskim, doświadczony manager w firmach z branży IT, projektant oprogramowania, ale przede wszystkim, pasjonat komunikacji na linii człowiek-maszyna – pierwsze programistyczne próby na tym polu podejmował już jako 11-latek. Od początku kariery zawodowej związany z firmami technologicznymi o dużym potencjale innowacyjnym, jak choćby Wirtualna Polska, gdzie stawiał pierwsze zawodowe kroki jako programista i project manager. W kolejnych projektach wielokrotnie realizował się zarówno w roli pomysłodawcy i innowatora, a także koordynatora - od etapu rozwoju projektów internetowych do fazy spin-off.
W Vee zaangażowany jest w rozwój technologii, planowanie strategii i business development. Od lat aktywnie edukuje rynek w obszarze automatyzacji głosowej, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem w mediach oraz podczas konferencjach poświęconych nowym technologiom, czy contact center. Jako prelegent wystąpił na takich wydarzeniach jak: "Trendy w Contact Center", "Konferencja WallStreet", "Customer Care Festival", "Robotyzacja i AI w contact center", czy "HiperAutomatyzacja". Prywatnie miłośnik karate tradycyjnego.

© 2022 PIRB. All Rights Reserved.