PRELEGENCI


 

Image

Janusz Bossak - Dyrektor rozwoju AMODIT

Inżynier, MBA, członek zarządu wielu spółek. Skutecznie łączy wiedzę techniczną z doświadczeniem biznesowym w zakresie optymalizacji procesów, poprawy wydajności i zmniejszenia kosztów pracy. Wytycza ścieżki rozwoju Platformy AMODIT. Jego pasją jest fotografia.

Image

Michał Krauzowicz - Security Engineer, Ekspert do spraw Cyber Security w Integrity Partners

Inżynier ds. bezpieczeństwa z ponad 6-letnim doświadczeniem w branży, dostarczający kompleksowe rozwiązania bezpieczeństwa klientom z różnych branż.

Posiada duże doświadczenie, miedzy innymi:

  • we wdrażaniu i integracji narzędzi / rozwiązań bezpieczeństwa
  • zarządzaniu podatnościami i skanowaniu sieci
  • testowaniu systemów i serwerów
  • zapobieganiu utracie danych
  • Web Application Firewalls
  • Endpoint Protection
Image

Agata Piłat – Business Development Manager w Kancelarii Oniszczuk & Associates oraz współzałożycielka agencji marketingowej dla prawników LawyerUp.

W pracy zawodowej łączy prawo, marketing i zarządzanie. Mocno ceni budowanie zintegrowanego, trwałego zespołu oraz sprawnie działające biura. Dba o wysoką jakość obsługi klienta. Posiada doświadczenie zarówno w prawnej obsłudze przedsiębiorców jak i w tworzeniu i wprowadzaniu nowych produktów na rynek, budowaniu ujednoliconego wizerunku firmy poprzez analizę marketingową i strategiczną oraz w organizowaniu ogólnopolskich szkoleń i konferencji.

Image

Aneta Sieradzka - Founding Partner Sieradzka&Partners, Uniwersytet Gdański

Founding Partner Sieradzka&Partners, Inspektor Ochrony Danych (PDP). Wykładowca na UMCS, Politechnice Warszawskiej i w Krajowej Szkole Administracji Publicznej. Specjalistka prawa medycznego i ochrony zdrowia, prawa nowych technologii, ochrony danych osobowych oraz prawa konstytucyjnego. Doradza firmom o zasięgu globalnym. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego oraz Prawa Medycznego, Bioetyki i Socjologii Medycyny na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ponadto zdobywała wiedzę w zagranicznych ośrodkach w Londynie i Rotterdamie, w The London School of Economics and Political Sciences i Erassmus University.
Autorka blisko 50 publikacji naukowych z zakresu prawa medycznego, ochrony danych osobowych oraz prawa konstytucyjnego. Autorka książki „Tajemnice transplantacji", do której wkład wnieśli wybitni transplantolodzy, np. prof. Marian Zembala czy prof. Antoni Dziatkowiak. Współautorka monografii z zakresu RODO m.in. z GIODO (2016) i Prezesem Urzędu Ochrony Danych Osobowych (2018), (2019), (2020). Uczestniczka i prelegentka międzynarodowych konferencji. Autorka bloga prawowtransplantacji.pl. Członkini międzynarodowych gremiów naukowych.
Laureatka I wyróżnienia Prawnik Pro Bono 2015 w konkursie Dziennika Rzeczpospolita. W 2016 r. nominowana do prestiżowej nagrody europejskiej PILnet's Pro Bono Local Impact Award w Amsterdamie jako jedna z 5 finalistek spośród 17 zgłoszeń z całej Europy. W 2016 r. Dziennik Gazeta Prawna zaliczył ją do 30 najbardziej obiecujących prawników młodego pokolenia w konkursie „Rising Stars – Prawnicy Liderzy Jutra". Za działalność na rzecz rozwoju transplantologii w 2017 r. otrzymała Honorową Nagrodę Fundacji im. Hanki Bożyk.

Image

Katarzyna Solga - Wspólnik w kancelarii Robert Solga i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych

Ekonomistka z wykształcenia, księgowa z zamiłowania, marketingowiec z doskoku. Od 20 lat związana z branżą prawniczą. Wspólnik w kancelarii Robert Solga i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych z Katowic, księgowa w Web.LexBookkeeping, spółce oferującej specjalistyczną księgowość dla prawników. Uczestniczka i facylitatorka prawniczych grup Mastermind. Autorka bloga Jak Prowadzić Kancelarię o praktycznej stronie prawniczego biznesu.

Image

Michał Śliwiński, CEO Nozbe

Michał Śliwiński jest pasjonatem produktywności i efektywnego działania. Od 2007 tworzy aplikację “Nozbe” (nozbe.com), która pomaga prawie 700,000 zapracowanym ludziom na całym świecie lepiej zarządzać sobą w czasie i w 2020 roku uruchomił drugą aplikację “Nozbe Teams” aby zespoły mogły działać efektywniej i pracować w nowoczesny sposób. Obie aplikacje są dostępne zarówno przez przeglądarkę jak i na urządzeniach Apple iOS czy Android. Michał promuje pracę zdalną (#NoOffice) i na urządzeniach mobilnych (#iPadOnly). Kiedy nie pracuje nad Nozbe wraz ze swoim dwudziesto-paro-osobowym zespołem (w pełni pracującym zdalnie), Michał dzieli się wiedzą na swoim prywatnym blogu (michael.team) oraz w podkaście (ThePodcast.fm). Prywatnie Michał jest mężem i tatą trójki dziewczynek.

© 2020 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.