PARTNERZY WYDARZENIA

PARTNER BRAZOWY

NaszSenior.pl powstał w 2015 r. Nasz zespół ma 26 lat doświadczeń w projektowaniu, tworzeniu i wdrażaniu oprogramowania.
Specjalizujemy się w gromadzeniu, przetwarzaniu, analizowaniu danych w skali BIG DATA i koncentrujemy się na tworzeniu nowoczesnych rozwiązań wspierających opiekę nad osobami starszych, niepełnosprawnymi, niesamodzielnymi.
Pod marką NaszSenior.pl koncentrujemy największy wysiłek na rozwoju systemu opiekuńczo-ratunkowego SilverCRS.
Zarządzamy na zasadach non profit dużym, polskim, informacyjnym serwisem internetowym http://naszsenior.pl którego podstawowym zadaniem jest przekazywanie ważnych informacji o zdrowiu, żywieniu, stylu życia, prawie, finansach dla osób starszych.
Od długiego czasu współpracujemy bardzo intensywnie z wieloma podmiotami i organizacjami, którym leży na sercu los osób starszych. Wśród nich należy wymienić przede wszystkim:

  • Krajowy Instytut Gospodarki Senioralnej,
  • Izba Gospodarcza Medycyna Polska,
  • Polskie Towarzystwo Informatyczne sekcja eZdrowie życie bez barier,
  • Narodowy Instytut Geriatrii Reumatologii i Rehabilitacji,
  • Polska Izba Ochrony.

WYSTAWCA

Metalowiec sp. z o.o. w Namysłowie jest doświadczonym producentem sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego, krzeseł i foteli obrotowych oraz innych wyrobów metalowych. Jako samodzielny podmiot gospodarczy istniejemy od 1976 roku i cały czas rozwijamy swoją działalność w branży metalowej.
Bogate doświadczenie zdobyte w ciągu wielu lat istnienia na rynku, kooperacja z firmami zagranicznymi, jak również wnikliwe studiowanie sugestii naszych klientów, pozwalają nam wytwarzać solidne, trwałe i ergonomiczne produkty. Sprawdzają się one doskonale w różnego rodzaju obiektach użyteczności publicznej (np. szkoły, szpitale, hospicja, Domy Pomocy Społecznej, urzędy itp.) a także w domach klientów indywidualnych. Znaczną część naszej produkcji eksportujemy do Niemiec, USA, Szwecji, Litwy, Łotwy czy Słowacji. Jakość naszych produktów potwierdzają także zdobyte nagrody, wyróżnienia i certyfikaty (m.in. Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001:2000).
Dzięki dynamicznie pracującemu działowi technologiczno – konstrukcyjnemu, jesteśmy w stanie wdrażać do produkcji nowe technologie i produkty, tak aby sprostać wymaganiom klientów. Wysoka jakość naszych produktów w połączeniu z konkurencyjnymi cenami, tworzy bardzo atrakcyjną ofertę dla naszych klientów.

WYSTAWCA

PHU Technomex Sp. z o.o. jest obecny na polskim rynku producentów i dostawców sprzętu rehabilitacyjnego od 1987r, zajmujemy się kompleksowym wyposażaniem szpitali, sanatoriów, ośrodków rehabilitacyjnych oraz prywatnych gabinetów terapeutycznych. Jesteśmy wiodącym producentem sprzętu do hydroterapii i kinezyterapii oraz wyłącznym przedstawicielem uznanych zagranicznych producentów sprzętu rehabilitacyjnego z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, sprzętu diagnostyczno-pomiarowego oraz pozostałych urządzeń rehabilitacyjnych.
Ponadto przedsiębiorstwo nasze posiada dział serwisu, który zapewnia wszystkim naszym Klientom szybką i sprawną obsługę serwisową na terenie całej Polski. Dokładamy wszelkich starań aby spełnić Państwa oczekiwania w zakresie oferowanego sprzętu jak również szerokiej gamy przeprowadzanych szkoleń i warsztatów.
Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu sal oraz całych jednostek rehabilitacyjnych - nasi pracownicy pomogą Państwu jak najlepiej zaplanować dostępną przestrzeń.

WYSTAWCA

Revita powstała 4 lipca 1991 roku. Kompleksowo projektowaliśmy i zaopatrywaliśmy w specjalistyczny sprzęt ośrodki rehabilitacyjne. Produkowaliśmy i serwisowaliśmy urządzenia dla osób niepełnosprawnych, były to m.in. podnośniki wannowe, oporęczowanie łazienek, specjalistyczne wózki inwalidzkie oraz protezy kończyn. W 1993 roku zrealizowaliśmy pierwsze importy sprzętu przeciwodleżynowego z Francji i Niemiec. Dla usystematyzowania wiedzy oraz dokonania oceny i opracowania pełnej oferty środków przeciwodleżynowych utworzyliśmy w 1996 roku koszalińskie Biuro ds. Profilaktyki i Terapii Zachowawczej Odleżyn. To pozwoliło nam dokładnie ocenić potrzeby osób zagrożonych odleżynami. Jesteśmy jedyną polską firmą, która kompletowała i serwisowała różne systemy przeciwodleżynowe pochodzące od wielu wiodących producentów.

WYSTAWCA

Firma Orliman powstała w latach 30-tych XX wieku, na południu Hiszpanii w Valencji, jako firma rodzinna. Przedmiotem jej działalności było holistyczne podejście do pacjenta począwszy od diagnostyki ortopedycznej poprzez poradę lekarską do indywidualnego wytwarzania i doboru środków zaopatrzenia ortopedycznego.Strategia rozwoju ORLIMANA od początku bazuje na prowadzeniu ciągłych badań, których celem jest poszukiwanie nowych rozwiązań w już oferowanych produktach oraz tworzenie nowych, funkcjonalnych rozwiązań.
Orliman jest bardzo nowoczesną firmą produkcyjno-badawczą, która praktycznie wszystkie oferowane artykuły zaopatrzenia ortopedycznego wykonuje samodzielnie. Zatrudnione osoby reprezentują poziom umiejętności i wiedzy, który pozwala określać ich mianem profesjonalnych specjalistów w swoich dziedzinach.
Wszystkie produkowane przez ORLIMAN produkty są zgodne z europejskimi normami i posiadają stosowne certyfikaty. Standard OEKO-TEX gwarantuje, iż stosowane materiały są nieszkodliwe i nietoksyczne dla zdrowia ludzi. Certyfikat IBV gwarantuje odpowiednią, biomechaniczną współpracę oferowanych produktów z częścią ciała, którą mają wspomagać, zabezpieczać lub unieruchamiać. Dzięki zachowaniu powyższych wymagań produkty ORLIMAN są wysokiej jakości i doskonale spełniają swoje funkcje terapeutyczne.

PATRONAT HONOROWY

prof. dr hab. med. Tomasz Kostka jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi w roku 1986. Specjalizacje z chorób wewnętrznych, medycyny sportowej, geriatrii, rehabilitacji medycznej. Od 2005 roku profesor nauk medycznych i kierownik Kliniki Geriatrii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Na dorobek naukowy składa się ponad 200 publikacji, dwa podręczniki, 25 rozdziałów w podręcznikach. Recenzent w kilkunastu pismach anglojęzycznych. Staże, szkolenia i stypendia krajowe i zagraniczne: Szwajcaria, Wielka Brytania, Francja, Szwecja. 8 wypromowanych doktorów nauk medycznych. Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu UM 2008; Członek Komisji Geriatrii i Gerontologii Komitetu Patofizjologii Klinicznej Polskiej Akademii Nauk 2003; Członek Komisji Biologii Starzenia Polskiej Akademii Nauk 2008; Członek Zespołu do spraw Gerontologii przy Ministrze Zdrowia RP 2007; Zastępca Dyrektora ds. Naukowych Instytutu Reumatologii w Warszawie 2011-2012. Konsultant krajowy w dziedzinie geriatrii 2015; Członek Advisory Board Members „Current Issues in Sport Science (CISS)” 2016, Członek Rady Naukowej Narodowego Instytutu Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji 2016.

PATRONAT MEDIALNY
© 2018 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki