PARTNERZY WYDARZENIA

Hexagon Safety & Infrastructure jest częścią grupy kapitałowej Hexagon skupiającej kilkadziesiąt firm zajmujących się tworzeniem i wdrażaniem najnowocześniejszych technologii z zakresu projektowania, pomiaru i wizualizacji. Dostarcza rozwiązania informatyczne dla instytucji rządowych, administracji publicznej, transportu oraz dostawców usług działających na rzecz bezpieczeństwa publicznego, a także w sektorze usług sieciowych i branży komunikacyjnej. Jako światowy lider, doświadczony innowator oraz zaufany partner wspiera życie milionów ludzi na całym świecie dostarczając rozwiązania i technologie wspomagające podejmowanie kluczowych decyzji w codziennej pracy.

Spółka Cenrex powstała w kwietniu 1989 roku z inicjatywy Centralnego Zarządu Inżynierii jako firma desygnowana do re-eksportu sprzętu specjalnego. Od tego czasu staliśmy się zaufanym dostawcą najbardziej wymagających użytkowników w kraju, uczestniczyliśmy w wielu projektach modernizacji Sił Zbrojnych RP oraz pozostałych służb mundurowych. Prowadzimy także działalność eksportową. Współpracują z nami najlepsze firmy z całego świata.
Podstawy naszej działalności to wiedza, doświadczenie, jakość i elastyczność.

RTcom to doświadczona i działająca od 2011 firma zajmująca się dystrybucją oraz sprzedażą szerokiej gamy urządzeń radiokomunikacyjnych. Nasz zespół tworzą doświadczeni pracownicy o długim stażu i doświadczeniu w tej branży. Naszymi największymi atutami są wiedza, kompetencje oraz kwalifikacje. Stawiamy na ciągły rozwój oraz umacnianie pozycji sprawdzonego i pewnego partnera biznesowego. Nasi klienci to służby administracji publicznej, zakłady przemysłowe, agencje ochrony, porty lotnicze oraz ci wszyscy, dla których łączność radiowa to narzędzie pracy.

PATRONAT HONOROWY

Krajowy Związek Zawodowy Pracowników Ratownictwa Medycznego aktywnie działa na rzecz rozwoju i prawidłowego działania systemu ratownictwa medycznego. Cele te realizujemy poprzez przynależność do Forum Związków Zawodowych – organizacji reprezentatywnej w rozumieniu Ustawy o Komisji Trójstronnej i Wojewódzkich Komisjach Dialogu Społecznego, oraz poprzez opiniowanie założeń i projektów aktów prawnych.
Nasi przedstawiciele aktywnie uczestniczą w pracach Branży Ochrony Zdrowia FZZ oraz w Polskiej Radzie Ratowników Medycznych zrzeszającej przedstawicieli zawodu ratownik medyczny.
Naszym zadaniem jest działanie na rzecz obrony praw pracowników, poszanowania godności i interesów członków związku, ochrony interesów materialnych, socjalnych i zdrowotnych pracowników, wynagrodzeń, warunków socjalnych oraz bezpieczeństwa i higieny pracy poprzez komisje zakładowe związku w miejscu pracy. W ramach działania na rzecz wyżej wymienionych praw, zapewniamy każdemu członkowi związku możliwość wystąpienia do związkowego prawnika o opinię prawną.

PATRONAT MEDIALNY
© 2018 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki

Please publish modules in offcanvas position.