PARTNERZY


 

Image

EDORADCA Sp. z o.o.

Jesteśmy jedną z największych firm doradczych w Polsce. Nasz zespół liczy obecnie 70 ekspertów. 22 lata doświadczenia pozwoliło nam wypracować najskuteczniejsze metody pozyskiwania funduszy unijnych. Do tej pory ponad 4,1 mld bezzwrotnych środków zasiliło przedsiębiorstwa naszych klientów. Od 2018 roku wdrażamy ulgi podatkowe.

Z sukcesem wdrażamy ulgi rozwojowe (m.in ulgę B+R, ulgę na ekspansję, ulgę na prototypy i robotyzację). Tylko w ubiegłym roku rozliczyliśmy ponad 45 mln zł kosztów w ramach ulg podatkowych.

Naszą ofertę kierujemy do firm MŚP i dużych, inwestujących w swój rozwój i poszukujących finansowania dla projektów inwestycyjnych, czy badawczo-rozwojowych.

Image

SKP Ślusarek Kubiak Pieczyk sp.k.

Jesteśmy wszechstronną firmą prawniczą, wyspecjalizowaną w doradztwie dla sektora kreatywnego, mediów, nowych technologii, life science oraz innowacji w nauce i biznesie.

Połączenie wieloletnich, różnorodnych doświadczeń partnerów zarządzających Macieja Ślusarka, Macieja Kubiaka i Tomasza Pieczyka – ze świeżą perspektywą młodszych stażem partnerów – Hanny Marcinkiewicz, Katarzyny Lejman, Katarzyny Ciepieli, Pawła Myrdy, Piotra Nikołajuka i Macieja Dudka – oraz ich zespołów, to dla klientów naszej firmy gwarancja kompleksowej obsługi prawnej.

Wspieramy przedstawicieli wszystkich branż kreatywnych – od filmu, mediów, gier, software, sztuki, muzyki, designu, instytucji kultury, do reklamy i eventów – na każdym etapie realizacji ich przedsięwzięć. Mamy na swoim koncie kilkaset projektów: audiowizualnych, związanych z nowymi technologiami, danymi osobowymi, własnością przemysłową, komercjalizacją badań i life science. Nasi prawnicy posiadają również doświadczenie w obsłudze klientów z branży farmaceutycznej, aptecznej i funduszy inwestycyjnych, a także z zakresu restrukturyzacji i transakcji M&A. W DNA firmy prawniczej SKP Ślusarek Kubiak & Pieczyk pozostaje także prowadzenie spraw związanych z ochroną renomy osób i firm oraz reprezentacja w sporach z zakresu własności intelektualnej (m.in. prawa autorskiego, znaków towarowych, wzorów przemysłowych, know-how i patentów), nieuczciwej konkurencji, dóbr osobistych i w sprawach gospodarczych. Jeden z filarów naszej firmy stanowi zespół IP/TMT, wielokrotnie nagradzany i rekomendowany m.in. w rankingach Chambers, IP Stars, Legal 500, Media Law International.

Łączymy doświadczenie i nowoczesność, a w prawnikach cenimy – poza talentem, wiedzą i rzetelnością – również ciekawość świata. Chcemy skutecznie wspierać klientów w znajdowaniu rozwiązań wobec wyzwań, z którymi mierzą się w dynamicznie zmieniającym się świecie.

© 2023 PIRB. All Rights Reserved.