PARTNERZY


 

Image

Arrow

Dystrybutor IT kierujący innowacjami w całym kanale dystrybucji. Pomagamy dostawcom i usługodawcom IT rozwijać się, dostarczając rozległą wiedzę techniczną, innowacyjne rozwiązania i platformy cyfrowe.
Arrow Electronics oferuje innowacyjne rozwiązania dla ponad 180 000 wiodących producentów technologii i dostawców usług. Ze sprzedażą w wysokości 29 miliardów dolarów w 2020 roku, Arrow opracowuje rozwiązania technologiczne, które usprawniają pracę i życie codzienne.
W trakcie prezentacji zostaną zaprezentowane rozwiązania do zabezpieczania danych i infrastruktury z pomocą producentów NetApp i Veritas.
NetApp – lider w rozwiązaniach storage i cloud
Veritas – lider rozwiązań do backupu danych.

Image

Media-press.tv S.A. to polski producent, który od ponad 30 lat dostarcza zaawansowane systemy informatyczne dla firm na całym świecie. Łączą w sobie bogatą funkcjonalność podpartą najnowocześniejszymi technologiami i nowatorskimi, oryginalnymi rozwiązaniami, z niespotykaną w innych programach prostotą użycia i przyjaznym interfacem.
Statlook® oraz Uplook® to sztandarowe aplikacje rozwijane od ponad 18 lat i wdrożone w ponad 8000 firm oraz instytucji państwowych w Polsce. Doskonałe narzędzia do zarządzania sprzętem, oprogramowaniem oraz wydajnością i bezpieczeństwem użytkowników w czasach pracy zdalnej i hybrydowej.
• Zdalny audyt oprogramowania.
• Szybka i sprawna ewidencja i zarządzanie sprzętem
• Oszczędność czasu - zarządzanie na odległość
• Bezpieczeństwo – datalook™. Syst
• Kontrola Internetu - weblookTM
• Kontrola wydruków
• Wykorzystanie czasu pracy i komputera przez użytkowników
• Moduł RODO do zarządzania bezpieczeństwem oraz inwentaryzacji Danych Osobowych zgodnie z zaleceniami RODO, Ministerstwa Cyfryzacji i UODO.
• Wygodny Helpdesk i zdalny pulpit do pomocy i komunikacji z użytkownikami

STATLOOK®
jest marką firmy media-press.tv S.A.
ul. Szymanowskiego 1/15 ■ 30-047 Kraków
telefon: +48/12/630 97 48
sales@statlook.pl ■ www.statlook.pl

Image

W Axence rozwijamy wysokiej jakości, wygodne w użyciu produkty, równocześnie angażując się w promowanie edukacji cyfrowej i zwiększanie światowego bezpieczeństwa IT.
Od blisko dwóch dekad wspieramy ponad 3,5 tys. klientów na całym świecie – od kanadyjskich uniwersytetów po bułgarską giełdę i ministerstwa na Filipinach.
Jesteśmy grupą pasjonatów sieci IT i bezpieczeństwa, wkładamy pasję w nasze projekty, a szczególnie w nasze produkty:
Axence nVision® – zintegrowane rozwiązanie do zarządzania i monitorowania IT, które pomoże Ci zarządzać siecią.
Axence SecureTeam® – platforma security awareness, która edukuje pracowników w zakresie bezpiecznej pracy w Internecie
Wspólnie z naszą społecznością tworzymy świat, gdzie wszyscy użytkownicy zyskują pewność co do bezpieczeństwa i bezawaryjności swoich narzędzi cyfrowych.

Image

Comarch został założony w 1993 roku w Krakowie, a od 1999 roku jest notowany na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Jest jedną z największych firm informatycznych w Europie i prowadzi
projekty dla czołowych marek z Polski i świata w najważniejszych sektorach gospodarki m.in.: telekomunikacji, finansach, bankowości i ubezpieczeniach, handlu i usług, infrastruktury IT, administracji publicznej, przemyśle, ochronie zdrowia oraz w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Z usług Comarch skorzystało kilkadziesiąt tysięcy światowych marek w ponad 100 krajach na 6 kontynentach m.in.: Allianz, Auchan, BNP Paribas Fortis, BP, Carrefour, Heathrow Airport, Heineken, ING czy LG U+, Orange, Telefónica, T-Mobile, Vodafone.
Firma zajmuje wysokie pozycje w rankingach analityków IT m.in.: Gartnera, Truffle 100, TOP 200 „Computerworld”, IDC, Polskiej Akademii Nauk, EU Industrial R&D Investment Scoreboard. Corocznie Comarch inwestuje środki o wartości ok. 15 proc. przychodów w projekty innowacyjne. W 2022 roku nakłady na prace R&D wyniosły blisko 400 mln zł. Obecnie zatrudnia ponad 6 700 ekspertów, w ponad 90 biurach w ponad 30 krajach od Australii i Japonii przez Bliski Wschód oraz Europę aż po obie Ameryki.

www.comarch.pl
info@comarch.pl

Image

Uniteam Sp. z o.o. to firma IT, która specjalizuje się w konsultingu, doradztwie strategicznym w zakresie wykorzystania oprogramowania oraz rozwoju i wdrażaniu rozwiązań IT opartych na technologiach partnerów takich jak Atlassian czy HashiCorp. Uniteam jest również twórcą i producentem systemu PASK do zarządzania tożsamością i dostępem.

PASK to narzędzie umożliwiające zarządzanie dostępem do zasobów informatycznych i tożsamością. System porządkuje i automatyzuje procesy związane z nadawaniem i odbieraniem dostępów. Konfiguracja RBAC (Role-Based Access Control) umożliwia automatyczne zarządzanie dostępem za pomocą konfiguracji ról organizacyjnych. Funkcje raportowe PASK dają jasny obraz tego kto, kiedy i do czego ma dostęp. System PASK nie wymaga skomplikowanego wdrożenia, wyróżnia się prostym procesem instalacji i konfiguracji oraz intuicyjnym interfejsem. Jest zbudowany w architekturze mikroserwisowej, umożliwiającej uruchomienie na środowiskach wspierających konteneryzację za pomocą narzędzia Docker.

© 2023 PIRB. All Rights Reserved.