PRELEGENCI


 

Image

Dominik Styczyński - Kancelaria Radcy Prawnego Dominik Styczyński

Radca prawny, ekspert z zakresu prawa zamówień publicznych. W ramach prowadzonej przez siebie Kancelarii doradza zamawiającym oraz wykonawcom, mając jednocześnie doświadczenie w merytorycznym wsparciu zamawiających w przygotowaniu oraz przeprowadzeniu kilkuset postępowań o udzielenie zamówienia publicznego.

Image

Robert Posłajko – Dyrektor Marketingu i Rozwoju w Axence

Menadżer z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży IT. Autor analiz i raportów na temat rozwiązań i rynku IT (ERP, sieci, cyberbezpieczeństwo). Zaangażowany w rozwój społeczności administratorów IT w Polsce oraz promocję polskich rozwiązań IT security.
Aktualnie odpowiada za rozwój platformy Axence SecureTeam®, która dostarcza organizacjom narzędzia i zasoby niezbędne do zapewnienia pracownikom wartościowej wiedzy i umiejętności w zakresie ochrony przed cyberzagrożeniami.

Image

Adam Gawryś - Lider zespołu Development, Uniteam

Lider zespołu Development w firmie Uniteam z ponad 10-letnim doświadczeniem w realizacji projektów o dużej skali trudności. Posiada wszechstronne kompetencje techniczne do rozwiązywania złożonych problemów. Jest jednym z inicjatorów i głównym architektem systemu PASK. Sprawuje bezpośrednią kontrolę nad postępem prac programistycznych, ściśle współpracując przy tym z Klientami. Jego analityczne podejście do pracy oparte na metodyce Agile przynosi wymierne korzyści w codziennych wyzwaniach zespołów programistycznych. Ceni współpracę z ludźmi i dąży do rozwoju w wymagających projektach.

Image

Agata Waś- Wojtkowska - Key Account Manager, Uniteam

Key Account Manager z ponad 20 letnim doświadczeniem w budowaniu długofalowych relacji biznesowych. W Uniteam odpowiedzialna za sprzedaż systemu PASK.

W pracy ważne jest dla niej dobre zrozumienie potrzeb klientów i współpraca oparta na jasnych zasadach, wzajemnym zaufaniu i poszukiwaniu rozwiązań obopólnie korzystnych.

Image

Łukasz Grzesiak - Dyrektor BU Cloud, Arrow Electronics

Z branżą informatyczną związany od 20 lat, z branżą storage od 16 lat. Od początku kariery w firmie ArrowECS sp. Zo.o. (wcześniej DNS Polska sp. O.o.). W trakcie kariery zawodowej odpowiedzialny od strony handlowej za szereg produktów w tym: Sun Microsystems, HDS, Quantum, Symantec, Vmware. Obecnie w ArrowECS – dystrybutora NetApp, odpowiedzialny za dział Cloud i DataCenter w tym sprzedaż rozwiązań Backupowych, Storage, Wirtualizacyjnych oraz Microsoft Cloud.

Image

Marcin Kacprzak - Senior Sales Engineer, Central&Eastern Europe, Cybereason

Absolwent Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Posiada bogate doświadczenie we współpracy z dostawcami usług cyberbezpieczeństwa oraz w projektowaniu i implementacji centrów danych. Specjalizuje się w bezpieczeństwie IT oraz monitorowaniu wydajności sieci i aplikacji. Przez lata pracował nad projektami integratorskimi, dostarczając rozwiązania dla głównych klientów z sektora energetycznego, finansowego i publicznego. W ramach swoich obowiązków prowadził również szkolenia w celu zapewnienia efektywnego wykorzystania systemów bezpieczeństwa IT. Skupia się na przekładaniu technicznych aspektów rozwiązań na praktyczne rozwiązywanie problemów.

Image

Maciej Kowalczyk - Konsultant ds. rozwiązań biznesowych, Comarch SA

Absolwent Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Lubelskiej. Od 2007 roku zatrudniony w grupie Comarch. Zajmuje się dostarczaniem rozwiązań infrastruktury sprzętowej dla klientów sektora Administracji Publicznej, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień bezpieczeństwa i rozwiązań sieciowych.

Image

Marcin Pera - Expert, Statlook Polska

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu wyniesione z sektora prywatnego i publicznego. Od lat zajmuję się współtworzeniem wielu projektów i produktów, także w branży IT.
Stara się być na bieżąco z nowinkami w świecie muzyki, filmu, spraw społecznych i technologii.

© 2023 PIRB. All Rights Reserved.