PARTNERZY


 

Image

Plagiat.pl jest liderem rynku oprogramowania wspomagającego weryfikację oryginalności tekstu w Polsce. Misją firmy, realizowaną od 20 lat, jest dostarczanie rozwiązań służących ochronie własności intelektualnej, z których obecnie korzysta 700 uczelni wyższych w 9 krajach na 3 kontynentach. W Polsce zaufało nam ponad 200 uczelni, a także instytucje pozauczelniane: wydawnictwa, instytuty naukowe, biznes czy szkoły. Zapewniamy nie tylko sprawdzone systemy kontroli jakości tekstów i ich ochrony, ale również opiekę merytoryczną w postaci szkoleń, ekspertyz i indywidualnych analiz.

Image

Media-press.tv S.A. to polski producent, który od ponad 30 lat dostarcza zaawansowane systemy informatyczne dla firm na całym świecie. Łączą w sobie bogatą funkcjonalność podpartą najnowocześniejszymi technologiami i nowatorskimi, oryginalnymi rozwiązaniami, z niespotykaną w innych programach prostotą użycia i przyjaznym interfacem.
Statlook® oraz Uplook® to sztandarowe aplikacje rozwijane od ponad 18 lat i wdrożone w ponad 8000 firm oraz instytucji państwowych w Polsce. Doskonałe narzędzia do zarządzania sprzętem, oprogramowaniem oraz wydajnością i bezpieczeństwem użytkowników w czasach pracy zdalnej i hybrydowej.
• Zdalny audyt oprogramowania.
• Szybka i sprawna ewidencja i zarządzanie sprzętem
• Oszczędność czasu - zarządzanie na odległość
• Bezpieczeństwo – datalook™. Syst
• Kontrola Internetu - weblookTM
• Kontrola wydruków
• Wykorzystanie czasu pracy i komputera przez użytkowników
• Moduł RODO do zarządzania bezpieczeństwem oraz inwentaryzacji Danych Osobowych zgodnie z zaleceniami RODO, Ministerstwa Cyfryzacji i UODO.
• Wygodny Helpdesk i zdalny pulpit do pomocy i komunikacji z użytkownikami

STATLOOK®
jest marką firmy media-press.tv S.A.
ul. Szymanowskiego 1/15 ■ 30-047 Kraków
telefon: +48/12/630 97 48
sales@statlook.pl ■ www.statlook.pl

Image

Sagitum S.A. to firma technologiczna, która dostarcza nowoczesne rozwiązania IT dla biznesu i administracji. Wspiera Klientów w transformacji cyfrowej ich organizacji: dostarcza oprogramowanie, rozwija infrastrukturę, dba o bezpieczeństwo danych. Oferuje rozwiązania, które automatyzują zarządzanie procesami biznesowymi w firmach. Wdraża systemy ERP i workflow, współpracując przy tym z wiodącymi polskimi producentami oprogramowania: COMARCH oraz WEBCON.
Stawia na ciągły rozwój i idzie o krok dalej. Jako wsparcie automatyzacji procesów zachodzących w firmach wykorzystuje robotyzację i sztuczną inteligencję.

© 2023 PIRB. All Rights Reserved.