PRELEGENCI


 

Image

dr Dominika Skoczylas - Wydział Prawa i Administracji, Uniwersytet Szczeciński

doktor nauk prawnych, adiunkt na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. W kręgu zainteresowań badawczych znajdują się: cyberbezpieczeństwo, prawo komunikacji elektronicznej, prawo administracyjne. Autorka publikacji z zakresu cyberbezpieczeństwa i prawa administracyjnego.

Image

dr hab. Joanna Mytnik - Dyrektor Centrum Nowoczesnej Edukacji Politechniki Gdańskiej

Projektantka procesów uczenia się (UX i design thinking), posiada ponad 20 lat doświadczenia w pracy dydaktycznej ze studentami i wykładowcami. Jej pasją jest uczenie, najczęściej z wykorzystaniem niestandardowych metod i narzędzi, wykorzystuje gamifikację w edukacji od 2013 r., kursy akademickie prowadzi w formie zgrywalizowanej. W swojej pracy dydaktycznej, poza grywalizacją, stosuje gry miejskie i planszowe, szeroko wykorzystuje nowe technologie w pracy ze studentami. Tworzy narzędzia edukacyjne wspierające proces uczenia się, współpracy, budowania zaufania w grupie edukacyjnej i dbania o relacje. Jest pomysłodawczynią i organizatorką cyklu ogólnopolskich Konferencji Dydaktyki Akademickich „Ideatorium” na Uniwersytecie Gdańskim (od 2014 r.). Jest ekspertem w międzynarodowym projekcie Erasmus Plus „INDOPED - aktywne metody nauczania w indonezyjskich uczelniach wyższych” (2015-2018) w zakresie wdrażania grywalizacji. Odznaczona medalem Komisji Edukacji Narodowej (2016 r.). Laureatka nagrody "Nauczyciel Roku" im. Mrongowiusza dla najlepszych nauczycieli akademickich Uniwersytetu Gdańskiego (2019 r.). Czterokrotna beneficjentka Funduszu Innowacji Dydaktycznych na Uniwersytecie Gdańskim. Aktualnie dyrektor Centrum Nowoczesnej Edukacji na Politechnice Gdańskiej. www.joannamytnik.com

Image

Ewelina Kochanowska - Manager Działu Obsługi Klienta, Plagiat.pl Sp. z o. o.

Z firmą Plagiat.pl Sp. z o. o. związana od 2014 r., obecnie na stanowisku Managera Działu Obsługi Klienta. Odpowiedzialna m. in. za prowadzenie procesów wdrożeniowych dla klientów. Koordynowała projekt wprowadzenia na rynek usług antyplagiatowych dla wydawców i biznesu. W podejściu projektowym skupia się na potrzebach i doświadczeniach użytkowników systemu, starając się współtworzyć wspierające i intuicyjne w obsłudze rozwiązania. Współpracowała przy realizacji audytu procedur antyplagiatowych wraz z Zespołem Audytorów Fundacji im. Augustina-Jeana Fresnela oraz Fundacji Henriego Bergsona. Absolwentka Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończone studia magisterskie skoncentrowane były wokół szkolnictwa wyższego w Polsce i państwach Unii Europejskiej. Pasjonatka innowacji w uczeniu się dorosłych i zastosowania nowych technologii.

Image

Marcin Pera - Statlook Expert, Media-press.tv S.A.

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu wyniesione z sektora prywatnego i publicznego. Od lat zajmuję się współtworzeniem wielu projektów i produktów, także w branży IT. Stara się być na bieżąco z nowinkami w świecie muzyki, filmu, spraw społecznych i technologii.

Image

Arkadiusz Talun - Ekspert, Sagitum S.A.

Współzałożyciel i CIO Emplocity – notowanej na New Connect spółki specjalizującej się we wdrażaniu AI w biznesie. Absolwent SGH w Warszawie (kierunek: Metody Ilościowe, specjalność: Informatyka Gospodarcza) oraz Studiów Podyplomowych Informatyczne Systemy Zarządzania, prowadzonych również pod patronatem SGH. Były konsultant BIG4 (Deloitte), analityk, architekt i projektant systemów informatycznych dla branży finansowej (min. Axa i mBank). Doktorant SGH – prowadzi badania dotyczące efektów sieciowych, algorytmów segmentacji grafów, algorytmów AI i algorytmów planistycznych.

© 2023 PIRB. All Rights Reserved.