PARTNERZY


 

Image

Advatech Sp. z o.o. – jesteśmy firmą z polskim kapitałem, od kilku lat w czołowej dziesiątce integratorów na naszym rynku. Jednym z liderów wśród dostawców pamięci masowych, rozwiązań wirtualizacyjnych i rozwiązań bezpieczeństwa w Polsce.

Stosujemy najnowocześniejsze technologie informatyczne. Zajmujemy się wdrożeniami, które prowadzą doświadczeni inżynierowie. Od początku istnienia sukcesywnie i dynamicznie podnosimy jakość oferowanych usług, zaspokajając oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Zaufanie, jakim nas obdarzają, jest najwyższym dowodem profesjonalnego podejścia do realizowanych przez nas usług i rzetelnego wywiązywania się z projektów.

Firma powstała w 1998 roku i posiada cztery oddziały w Polsce (Wrocław, Warszawa, Poznań, Katowice). Współpracujemy ze wszystkimi czołowymi producentami z sektora IT na świecie, m.in. IBM, Oracle, Dell EMC, HPE, HP Inc, VMware, Veritas, Veeam, Ivanti, Akamai Technologies.

Jesteśmy w czołówce najdynamiczniej rozwijających się firm IT na rynku środkowoeuropejskim. Firma co roku bierze udział w ogólnopolskich rankingach m.in.: Computerworld TOP200, ITwiz Best 100. Coraz wyższe lokaty w tych zestawieniach świadczą o dynamicznym rozwoju firmy, zarówno finansowym, jak i kadrowym.

Image

Axence rozwijamy wysokiej jakości, wygodne w użyciu produkty, równocześnie angażując się w promowanie edukacji cyfrowej i zwiększanie światowego bezpieczeństwa IT.
Od blisko dwóch dekad wspieramy ponad 3,5 tys. klientów na całym świecie – od kanadyjskich uniwersytetów po bułgarską giełdę i ministerstwa na Filipinach.
Jesteśmy grupą pasjonatów sieci IT i bezpieczeństwa, wkładamy pasję w nasze projekty, a szczególnie w nasze produkty:
Axence nVision® – zintegrowane rozwiązanie do zarządzania i monitorowania IT, które pomoże Ci zarządzać siecią.
Axence SecureTeam® – platforma security awareness, która edukuje pracowników w zakresie bezpiecznej pracy w Internecie
Wspólnie z naszą społecznością tworzymy świat, gdzie wszyscy użytkownicy zyskują pewność co do bezpieczeństwa i bezawaryjności swoich narzędzi cyfrowych.

Image

Etteplan świadczy usługi technologiczne. Oferuje innowacyjne rozwiązania dla różnych sektorów przemysłu, takich jak medycyna, telekomunikacja, motoryzacja, automatyka przemysłowa i inne. Specjalizuje się w rozwoju oprogramowania i systemów wbudowanych, rozwiązaniach inżynieryjnych i komunikacji technicznej. Pomaga swoim klientom tworzyć lepszy świat poprzez inżynierię, innowacje i cyfryzację. Etteplan zatrudnia ponad 4000 inżynierów, którzy pracują nad wymagającymi projektami w różnych dziedzinach. Biura Etteplan znajdują się w Finlandii, Szwecji, Holandii, Niemczech, Polsce i Chinach i wspiera swoich klientów na całym świecie.

Image

Secfense User Access Security Broker to narzędzie zabezpieczające dostęp użytkowników, które umożliwia wdrożenie wieloskładnikowego uwierzytelniania (MFA) bez konieczności ingerencji w kod aplikacji. Platforma ta działa jako pośrednik bezpieczeństwa, który może być szybko wdrożony w istniejącej infrastrukturze IT, zwiększając bezpieczeństwo dostępu do aplikacji i danych. Umożliwia organizacjom elastyczne zarządzanie politykami uwierzytelniania i zapewnia zgodność z przepisami dotyczącymi ochrony danych i bezpieczeństwa

Image

Media-press.tv S.A. to polski producent, który od ponad 30 lat dostarcza zaawansowane systemy informatyczne dla firm na całym świecie. Łączą w sobie bogatą funkcjonalność podpartą najnowocześniejszymi technologiami i nowatorskimi, oryginalnymi rozwiązaniami, z niespotykaną w innych programach prostotą użycia i przyjaznym interfacem.
Statlook® oraz Uplook® to sztandarowe aplikacje rozwijane od ponad 18 lat i wdrożone w ponad 8000 firm oraz instytucji państwowych w Polsce. Doskonałe narzędzia do zarządzania sprzętem, oprogramowaniem oraz wydajnością i bezpieczeństwem użytkowników w czasach pracy zdalnej i hybrydowej.
• Zdalny audyt oprogramowania.
• Szybka i sprawna ewidencja i zarządzanie sprzętem
• Oszczędność czasu - zarządzanie na odległość
• Bezpieczeństwo – datalook™. Syst
• Kontrola Internetu - weblookTM
• Kontrola wydruków
• Wykorzystanie czasu pracy i komputera przez użytkowników
• Moduł RODO do zarządzania bezpieczeństwem oraz inwentaryzacji Danych Osobowych zgodnie z zaleceniami RODO, Ministerstwa Cyfryzacji i UODO.
• Wygodny Helpdesk i zdalny pulpit do pomocy i komunikacji z użytkownikami

STATLOOK®
jest marką firmy media-press.tv S.A.
ul. Szymanowskiego 1/15 ■ 30-047 Kraków
telefon: +48/12/630 97 48
sales@statlook.pl ■ www.statlook.pl

Image

AB S.A.

Potwierdzeniem zaufania, jakim obdarzają nas klienci, jest fakt, że grupa AB jako jedyne polskie przedsiębiorstwo zalicza się do grona 8 największych dystrybutorów IT i dostawców rozwiązań e-commerce w Europie z ponad 15 mld zł obrotu. Z kolei w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej od lat niezmiennie jesteśmy liderem. Do dyspozycji oddajemy 100 tys. produktów 16 tys. wyspecjalizowanych i kompetentnych partnerów handlowych. Należymy do wiodących dostawców usług chmurowych (cloud), e-commerce oraz wartości dodanej w dystrybucji (VAD). Nasz zespół Software liczy 18 osób w tym 9 specjalistów dedykowany do chmurowych rozwiązań Microsoft.

© 2023 PIRB. All Rights Reserved.