PRELEGENCI


 

Image

Karolina Kulikowska-Gruszecka - Senior Associate w Praktyce IP&TMT, Domański Zakrzewski Palinka sp. k.

Specjalizuje się w obszarze prawa nowych technologii, własności intelektualnej, ochronie danych osobowych, prawie mediów, w dziedzinie cyberbezpieczeństwa oraz w obszarze usług zaufania i identyfikacji elektronicznej. Doradza klientom w zakresie obsługi incydentów z zakresu cyberbezpieczeństwa, w procesach zawierania i negocjowania umów z zakresu praw własności intelektualnej (w tym umów IT), wdrażania rozwiązań z zakresu transformacji cyfrowej, w szczególnościpaperless, jak również klientom działającym na rynku e-commerce. Jest autorką publikacji naukowych oraz prelegentką na ogólnopolskich i międzynarodowych konferencjach naukowych dotyczących obszaru ochrony danych osobowych i cyberbezpieczeństwa, nowych technologii i własności intelektualnej.

Image

Beata Kwiatkowska - Business Development Officer, Secfense Sp. z o.o.

Entuzjastka nowych technologii, cyberbersecurity i transformacji cyfrowej jako elementów do budowania wartości biznesowej organizacji.
W branży IT od ponad 20 lat, w tym blisko połowę w cyberbezpieczeństwie. Współpracując z Partnerami biznesowymi i ich klientami z pasją dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z realizacji licznych projektów budowania cyberodporności i redukcji cyberryzyk.
Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania na kierunku Zarządzanie i Marketing w zakresie zarządzania strategicznego, studiów MBA Oxford Brookes University, studiów podyplomowych SGH na kierunku „Blockchain, Inteligentne Kontrakty oraz Waluty Cyfrowe” oraz „Zarządzanie Cyberbezpieczeństwiem” w Akademii Leona Koźmińskiego.
Legitymuje się certyfikatami Audytora Wiodącego systemu ISO 27001 oraz Certified in Cybersecurity (ISC)2.
Członkini organizacji branżowych ISSA Polska, ISSA International, Cyber Women Community, (ISC)2 oraz Rady Programowej konferencji SEMAFOR i Security First. Kierując się maksymą „To nie korporacje robią biznes, lecz ludzie” uwielbia pracę z ludźmi i dla ludzi.

Image

Bartosz Cieszewski - Solutions Architect, Secfense Sp. z o.o.

Jest absolwentem Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz Akademii Morskiej w Gdyni, posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży IT, zdobyte między innymi w Atosie i IBM, gdzie skupiał się na zarządzaniu złożonymi środowiskami sieciowymi. W Secfense odpowiada za wdrażanie systemów bezpieczeństwa w systemy klientów, co przekłada się na zwiększenie ochrony danych w polskich i międzynarodowych organizacjach. Jego pasja do IT manifestuje się w dążeniu do doskonalenia infrastruktur bezpieczeństwa, automatyzacji procesów i rozwiązywaniu skomplikowanych problemów technicznych. Poza życiem zawodowym, Cieszewski jest zapalonym żeglarzem, często spędzającym czas na żegludze przybrzeżnej i morskiej.

Image

Konrad Puchała - Department Manager, Storage & Data Protection, Advatech Sp. z o.o.

W Advatech od 2008 roku. Podczas pracy jako Inżynier Systemowy zdobywał wiedzę wdrożeniową z systemów backupu, głównie Veritas oraz Dell EMC, systemów Microsoft oraz macierzy dyskowych. Najwięcej doświadczenia zdobył u klientów bankowych. Od 2011 pełnił funkcję Architekta Systemowego, wspomaga Dział Handlowy w procesie wycen, ofertowania i prezentacji rozwiązań. Od 2019 jest kierownikiem działu Składowania i Ochrony Danych oraz nadal pełni funkcję Architekta Systemowego w Advatech.

Image

Marek Woda - Account Technology Strategist, Ivanti

Fascynat nowych technologii, będący na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami, zdolny do dyskusji z ekspertami na temat kluczowych kwestii technicznych i architektonicznych.
Konsultant z blisko 20 letnim doświadczeniem we wdrażaniu zaawansowanych systemów korporacyjnych w dużych, niejednorodnych środowiskach. Praktyk ITIL i projektant procesów biznesowych.

Image

Tomasz Badowski - Sales Director w Etteplan Poland

Tomasz Badowski, dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w sektorach ICT, motoryzacyjnym, systemów medycznych i automatyki przemysłowej jestem doświadczonym menedżerem, który może prowadzić i rozwijać firmy w środowiskach międzynarodowych. W ostatnich latach zgłębiał tematykę cyberbezpieczeństwem zarówno produktów, jak i procesów.

Image

Piotr Adamczyk - Technical Account Manager, Axence

Magister informatyki pasjonujący się zagadnieniami związanymi z UX oraz wykorzystaniem technologii w usprawnianiu biznesu. Od 2013 roku związany z firmą Axence, gdzie na różnych stanowiskach doradzał klientom w zakresie obszarów technicznych i biznesowych związanych z oprogramowaniem Axence nVision®. Prywatnie interesuje się sportem, muzyką i psychologią.

Image

Marcin Pera - Statlook Expert, Media-press.tv S.A.

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu wyniesione z sektora prywatnego i publicznego. Od lat zajmuję się współtworzeniem wielu projektów i produktów, także w branży IT. Stara się być na bieżąco z nowinkami w świecie muzyki, filmu, spraw społecznych i technologii.

Image

Maciej Wawrzyniak - Cloud Solutions Expert w AB S.A.

Absolwent kierunku Architekt rozwiązań chmurowych Microsoft Azure, wieloletni specjalista z zakresu Microsoft 365. Certyfikowany ekspert z zakresu cyberbezpieczeństwa, zarządzania tożsamością i komunikacją.

Image

Jakub Jagielak - Technology Leader - Security, Atende

Ukończył studia na Politechnice Warszawskiej w obszarze dwóch kierunków: Fizyki i Zarządzania. Swoje doświadczenie zdobywał w strukturach największych firm IT, m.in. Toshiba, IBM oraz Tech Data. W Atende Jakub Jagielak odpowiada za rozwój spółki w obszarze bezpieczeństwa IT i współpracę z wiodącymi na rynku dostawcami, doradzając klientom w zakresie doboru najlepiej dopasowanych rozwiązań.

© 2023 PIRB. All Rights Reserved.