PARTNERZY


 

Image

AG Consult, od ponad 20 lat, koncentruje się na rozwoju systemów informatycznych, których celem jest usprawnianie procesów biznesowych z zastosowaniem automatycznej identyfikacji. We wdrażanych rozwiązaniach wykorzystywane są kody kresowe, RFID oraz technologie wizyjne. Kompleksowość i wielowymiarowość rozwiązań zapewniana jest
poprzez łączenie:
✓ Urządzeń do kodów kreskowych, RFID i odczytu obrazu (czytniki, drukarki, urządzenia mobilne)
✓ Systemów do zarządzania magazynem wysokiego składowania (WMS)
✓ Systemów ERP/MRPII
✓ Rozwiązań do automatycznego wymiarowania
✓ Oprogramowania tworzonego pod indywidualne potrzeby klientów
✓ Audytów procesów produkcyjnych i logistycznych

Wieloletnia współpraca z czołowymi i międzynarodowymi dostawcami, potwierdzona wieloma certyfikatami i osiągniętymi kompetencjami, pozwala zapewnić Klientom obsługę i wsparcie techniczne na najwyższym poziomie.
Kompleksowa realizacja projektów - od doradztwa, doboru i konfiguracji urządzeń i infrastruktury sieci bezprzewodowych, poprzez dobór urządzeń właściwych pod kątem warunków pracy po analizę oraz optymalizację procesów biznesowych wraz z wdrażaniem systemów i świadczeniem
wsparcia technicznego.

Image

Infor jest światowym liderem w dziedzinie specjalizowanego branżowo oprogramowania biznesowego w chmurze. Tworzymy kompletne rozwiązania dla kluczowych sektorów, na których się koncentrujemy. Aplikacje i usługi Infor, o strategicznym znaczeniu dla przedsiębiorstw, są zaprojektowane w sposób zapewniający trwałe korzyści operacyjne, bezpieczeństwo i krótszy czas uzyskania wartości.

Co możemy zaoferować firmom produkcyjnym?
Oferujemy nie jeden produkt ERP a zestaw aplikacji biznesowych w pełni dostosowanych do specyficznych wymogów poszczególnych gałęzi przemysłu, a nawet specyficznych branżowych segmentów, o nazwie Infor CloudSuite™.
Oprogramowanie skierowane jest głównie do przedsiębiorstw produkcyjnych i zapewnia kompleksowe wsparcie procesów produkcji.
Wśród pakietów możemy wymienić CloudSuite Industrial Entreprise, CloudSuite Automotive, CloudSuite High Tech & Electronics, czy CloudSuite Food & Beverage.
CloudSuite integruje się z istniejącymi systemami IT, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo danych i skalowalność, tak ważne w dzisiejszym świecie biznesu.
Rozwiązanie, zbudowane w koncepcji chmury multi – tenant, jest oparte na usługach chmurowych firmy Amazon Web Services
Link do strony: https://www.infor.com/pl-pl

Image

Media-press.tv S.A. to polski producent, który od ponad 30 lat dostarcza zaawansowane systemy informatyczne dla firm na całym świecie. Łączą w sobie bogatą funkcjonalność podpartą najnowocześniejszymi technologiami i nowatorskimi, oryginalnymi rozwiązaniami, z niespotykaną w innych programach prostotą użycia i przyjaznym interfacem.
Statlook® oraz Uplook® to sztandarowe aplikacje rozwijane od ponad 18 lat i wdrożone w ponad 8000 firm oraz instytucji państwowych w Polsce. Doskonałe narzędzia do zarządzania sprzętem, oprogramowaniem oraz wydajnością i bezpieczeństwem użytkowników w czasach pracy zdalnej i hybrydowej.
• Zdalny audyt oprogramowania.
• Szybka i sprawna ewidencja i zarządzanie sprzętem
• Oszczędność czasu - zarządzanie na odległość
• Bezpieczeństwo – datalook™. Syst
• Kontrola Internetu - weblookTM
• Kontrola wydruków
• Wykorzystanie czasu pracy i komputera przez użytkowników
• Moduł RODO do zarządzania bezpieczeństwem oraz inwentaryzacji Danych Osobowych zgodnie z zaleceniami RODO, Ministerstwa Cyfryzacji i UODO.
• Wygodny Helpdesk i zdalny pulpit do pomocy i komunikacji z użytkownikami

STATLOOK®
jest marką firmy media-press.tv S.A.
ul. Szymanowskiego 1/15 ■ 30-047 Kraków
telefon: +48/12/630 97 48
sales@statlook.pl ■ www.statlook.pl

Image
Image

EDORADCA
Jesteśmy jedną z największych firm doradczych w Polsce. Nasz zespół liczy obecnie 70 ekspertów. 22 lata doświadczenia pozwoliło nam wypracować najskuteczniejsze metody pozyskiwania funduszy unijnych. Do tej pory ponad 4,1 mld bezzwrotnych środków zasiliło przedsiębiorstwa naszych klientów. Od 2018 roku wdrażamy ulgi podatkowe.

Z sukcesem wdrażamy ulgi rozwojowe (m.in ulgę B+R, ulgę na ekspansję, ulgę na prototypy i robotyzację). Tylko w ubiegłym roku rozliczyliśmy ponad 45 mln zł kosztów w ramach ulg podatkowych.

Naszą ofertę kierujemy do firm MŚP i dużych, inwestujących w swój rozwój i poszukujących finansowania dla projektów inwestycyjnych, czy badawczo-rozwojowych.

© 2023 PIRB All Rights Reserved.