PARTNERZY


 

Image

Ideo Force to agencja e-marketingowa, która z sukcesem łączy świat digital marketingu z edukacją akademicką. Świadczy usługi marketingu 360, między innymi performance marketing, UX, pozycjonowanie czy marketing automation. Kompleksowo obsługuje e-commerce.

Ideo Force od lat wspiera rekrutację i promocję uczelni wyższych. Promuje procesy rekrutacyjne dla uczelni takich jak między innymi: Uczelnia Techniczno-Handlowa w Warszawie, Uniwersytet Rzeszowski, Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie, Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu, Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej.

Ponadto specjaliści Ideo Force są wykładowcami akademickimi na studiach licencjackich i podyplomowych związanych z digital marketingiem.

Wysoki poziom świadczonych usług potwierdzają prestiżowe wyróżnienia i certyfikaty, w tym tytuł Google Premier Partner 2024 oraz wygrana w międzynarodowej akcji Microsoft Advertising Partner Celebration w kategorii Product & Innovation.

Image

Logitech to szwajcarska firma dążąca do projektowania nowatorskich i wysokiej jakości produktów zapewniających komfort użytkowania, które stają się częścią codziennego życia wielu ludzi.
Od ponad 40 lat poszerzamy wiedzę w zakresie tworzenia produktów i zwiększamy światowy zasięg naszej firmy.
Nasze produkty powstają z myślą o tym, w jaki sposób klienci łączą się i wchodzą w interakcje z cyfrowym światem.
W każdym naszym zespole i dziale projektowanie stanowi centrum wszystkich prac, dzięki czemu tworzymy produkty gwarantujące użytkownikom wyjątkowe i głębokie wrażenia.

Image

Integrated Solutions - integrator technologii w Grupie Orange Polska, specjalizuje się w projektowaniu i dostarczaniu usług ICT dla biznesu, instytucji publicznych i samorządów.
Jest drugim w Polsce dostawcą IT dla sektora Public (Computerworld TOP200 edycja 2023). Firma doradza Klientom, jak rozwijać swoją działalność dzięki cyfryzacji i nowoczesnym technologiom. Dostarcza kompletne, odpowiednio wyskalowane i gotowe do użycia rozwiązania – także w postaci Architektur Referencyjnych, które gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa wdrożeń. Architektury Integrated Solutions odpowiadają kompleksowo na największe wyzwania cyfrowe firm i instytucji i obejmują 6 obszarów tj.: Multicloud, Modern Security Solutions, Modern Workspace, Containers Platform, Modern Solutions for Education, Solutions for ESG & Green.

Więcej na stronie IS: https://integratedsolutions.pl/architektury/

Image

KP-System od ponad 30 lat działa w branży informatycznej. Oferujemy sprzęt informatyczny i audiowizualny. We współpracy z takimi markami jak Samsung i Epson dostarczamy rozwiązania sprzętowe dla edukacji: projektory, monitory i projektory interaktywne oraz drukarki. Rodzaj i parametry  dostarczanego sprzętu określamy indywidualnie dla każdego klienta po rozpoznaniu jego potrzeb. Zapewniamy szkolenie i opiekę posprzedażową. Nasza strona to: www.kpsystem.pl

Image

Simple SA – firma IT z doświadczeniem w tworzeniu oprogramowania klasy ERP. Simple istnieje na rynku ponad 35 lat, co można przeliczyć na 3500 wdrożeń u firm i instytucji. Na nasz sukces pracuje 250 wykwalifikowanych ekspertów.
Jesteśmy spółką należącą do Total Specific Solutions Europe (część Topicus.com Inc) i jednym z najczęściej wybieranych partnerów biznesowych w zakresie wdrożeń systemów klasy ERP, HCM, CRM, BI, WorkFlow oraz systemów dziekanatowych i medycznych (HIS).

© 2022 PIRB. All Rights Reserved.