PARTNERZY


 

Image

PARTNER

NaszSenior.pl powstał w 2015 r. Nasz zespół ma 26 lat doświadczeń w projektowaniu, tworzeniu i wdrażaniu oprogramowania.
Specjalizujemy się w gromadzeniu, przetwarzaniu, analizowaniu danych w skali BIG DATA i koncentrujemy się na tworzeniu nowoczesnych rozwiązań wspierających opiekę nad osobami starszych, niepełnosprawnymi, niesamodzielnymi.
Pod marką NaszSenior.pl koncentrujemy największy wysiłek na rozwoju systemu opiekuńczo-ratunkowego SilverCRS.
Zarządzamy na zasadach non profit dużym, polskim, informacyjnym serwisem internetowym http://naszsenior.pl którego podstawowym zadaniem jest przekazywanie ważnych informacji o zdrowiu, żywieniu, stylu życia, prawie, finansach dla osób starszych.
Od długiego czasu współpracujemy bardzo intensywnie z wieloma podmiotami i organizacjami, którym leży na sercu los osób starszych. Wśród nich należy wymienić przede wszystkim:

  • Krajowy Instytut Gospodarki Senioralnej,
  • Izba Gospodarcza Medycyna Polska,
  • Polskie Towarzystwo Informatyczne sekcja eZdrowie życie bez barier,
  • Narodowy Instytut Geriatrii Reumatologii i Rehabilitacji,
  • Polska Izba Ochrony.
Image

PARTNER

Celem firmy LUMEN jest dostarczanie nowoczesnych, innowacyjnych rozwiązań dla osób niewidomych i słabowidzących. Współzałożycielem firmy jest osoba, która utraciła wzrok i dlatego rozumiemy jak ważny jest dobór odpowiedniego rozwiązania dla indywidualnych potrzeb klienta. W naszej ofercie znajdują się produkty ułatwiające życie codzienne takie jak: mówiące budziki i zegarki, mówiące telefony komórkowe, lupy elektroniczne, a nawet powiększalniki czytające na głos tekst powiększony na ekranie.

Image

WYSTAWCA

Wydawnictwo WiR - wydawca ćwiczeń i materiałów do rehabilitacji umysłowej osób dorosłych. We współpracy ze specjalistami publikuje pomoce do terapii:
- poudarowej,
- chorób otępiennych – Alzheimera, Parkinsona,
- afazji.
Ponadto wydaje materiały służące profilaktyce funkcji poznawczych oraz wspomagające pamięć, koncentrację i myślenie u seniorów oraz osób chcących jak najdłużej zachować sprawność intelektualną.

Image

PARTNER

Titanis Sp. z o. o. zajmuje się rozwijaniem zaawansowanych technologii informatycznych dla tworzenia innowacyjnych, użytecznych i skutecznych narzędzi do rehabilitacji, które motywują użytkowników do systematycznych ćwiczeń i umożliwiają rehabilitację w trybie ciągłym.
Strona www: neuroforma.pl

Image

WYSTAWCA

Meden-Inmed Sp. z o.o. to czołowy producent i dystrybutor innowacyjnego sprzętu medycznego.
Firma oferuje szeroką gamę produktów z zakresu rehabilitacji, ortopedii, dermatologii, urologii, ginekologii, neurologii i chirurgii, produkowanych przez renomowane firmy, które wyróżniają się jakością produkowanych urządzeń.
Dzięki nowoczesnej technologii produkcji, doświadczonemu zespołowi projektantów i ścisłej współpracy z przedstawicielami branży medycznej - urządzenia medyczne Meden-Inmed są doceniane przez specjalistów na całym świecie.
Systematycznie rozrastający się zespół przyczynia się do poprawy jakości usług na rynku medycznym.

PATRONAT HONOROWY


 

Image

Pracodawcy Medycyny Prywatnej to organizacja zrzeszająca prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego. Pracodawcy Medycyny Prywatnej biorą czynny udział w procesie legislacji, podkreślając znaczenie i rolę prywatnego sektora w ochronie zdrowia i stojąc na straży równego dostępu do finansowania publicznego oraz równego traktowania prywatnych i publicznych podmiotów. Przedstawiciele Pracodawców MP uczestniczą w pracach Trójstronnego Zespołu ds. Zdrowia przy Ministerstwie Zdrowia, Komisji Zdrowia Sejmu i Senatu RP oraz kluczowych dla legislacji zespołów konsultacyjnych.

Image

Krajowy Konsultant w Dziedzinie Geriatrii objął wydarzenie patronatem honorowym. Od 2015r. funkcję konsultanta krajowego w dziedzinie geriatrii pełni prof. Tomasz Kostka, dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu i kierownik Kliniki Geriatrii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Prof. dr hab. n med. Tomasz Kostka jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi. Posiada specjalizacje z chorób wewnętrznych, medycyny sportowej i geriatrii.

Image

Izba Gospodarcza Medycyna Polska zrzesza podmioty gospodarcze - osoby prawne prowadzące działalność w sferze wytwórczej, handlowej i usługowej związanej z ochroną zdrowia. Ze względu na konieczność oparcia działalności własnych zakładów opieki zdrowotnej na rachunku ekonomicznym członkowie Izby dostrzegają wady przyjętych i proponowanych rozwiązań ustawowych oraz wynikające z tego zagrożenia dla systemu ochrony zdrowia, a w konsekwencji dla równowagi budżetu państwa.

PATRONI MEDIALNI


 

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
© 2019 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.