PARTNERZY


 

Image

Huawei jest niezależną, prywatną firmą, która dostarcza technologie informacyjno-komunikacyjne (ICT). Działając w ponad 170 krajach i regionach zatrudnia blisko 188 000 pracowników, obsługując ponad trzy miliardy ludzi na całym świecie. Na rynku Polskim istnieje od 16 lat.

Dostarczając zintegrowane rozwiązania w czterech kluczowych domenach — sieci telekomunikacyjne, IT, inteligentne urządzenia i usługi w chmurze — Huawei EBG angażuje się w dostarczanie technologii cyfrowej każdej osobie, do każdego domu i organizacji, dla w pełni połączonego, inteligentnego świata

Image

Infonet Projekt specjalizuje się w rozwiązaniach do zarządzania infrastrukturą IT. Partnerstwo z największymi markami IT pozwala dobierać optymalne technologie by sprostać wyzwaniom:
- składowania danych i backupu
- wirtualizacji infrastruktury fizycznej (pamięci masowych, serwerów, systemów operacyjnych)
- sztucznej inteligencji
- audytu i optymalizacji
- projektowania efektywniejszej architektury

Infonet Projekt to również:
- autoryzowany serwis gwarancyjny oraz serwis pogwarancyjny
- producent oprogramowania ITManager.

Image

INDEVOPS wspiera organizacje w budownie efektywnego IT dostarczając im innowacyjne systemy analityki w monitorowaniu i automatyzacji usług IT oraz kierując się kulturą pracy DevOps, która według nas stanowi filar sprawności, spokoju i sukcesu. Firma INDEVOPS jako jedyna w Polsce i jedna z 37 firm na świecie posiada najwyższy status VMware Principal Partner w obszarze Cloud Management and Automation. Jest jedynym w EMEA podwykonawcą Dell w obszarze Operations and Automation.

Nasz zespół to 13 osób, który stanowią:
- nie tylko inżynierowie ale także konsultanci/analitycy, którzy znają implikacje organizacyjne i biznesowe, i którzy przy pomocy klienta mogą je szybko przełożyć na konfigurację narzędzia
- developerzy/programiści, którzy rozszerzają implementują funkcjonalności o jakich się nawet "fizolofom IT" się nie śniło ;-)
- w połowie młodzi ludzie, dla których średnia wieku wynosi 24 lata
z których druga połowa ma ponad kilkanaście lat doświadczenia w IT we wszystkich obszarach Data Center.

Stawiamy na zespół: współpracę, współodpowiedzialności dzielenie się wiedzą i najlepsze doświadczenie użytkownika/klienta. Każde wdrożenie zawsze wykonuje cały zespół. Nawet jeśli tylko 1 osoba jest widoczna u Ciebie, to całą konfigurację, zmiany, analizy robi kilka osób, które ze sobą współpracują.
Od blisko 4 lat zajmujemy się wyłącznie wdrażaniem rozwiązań analityki w monitorowaniu i automatyzacji usług IT w oparciu o produkty VMware w różnych, skomplikowanych, wielopoziomowych środowiskach od 150 maszyn wirtualnych i tuzina usług biznesowych do tysięcy maszyn wirtualnych z setkami usług biznesowych/aplikacji/baz danych.

Naszą wizją jest rozwój Firmy do pozycji rozpoznawalnego na światowym rynku lidera i zaufanego doradcy w dostarczaniu kompletnych rozwiązań monitorowania i automatyzacji usług IT, w której kultura organizacyjna przekłada się na jakość wdrażanych rozwiązań.

Image

Schneider Electric wspiera Klientów w wykorzystaniu dostępnej energii i zasobów, łącząc innowacyjne rozwiązania i zrównoważony rozwój. Nazywamy to Life Is On. Naszą misją jest bycie cyfrowym parterem ekologicznego i wydajnego rozwoju. Przeprowadzamy transformację cyfrową, integrując wiodące na świecie technologie procesowe i energetyczne, automatykę, systemy sterowania w czasie rzeczywistym, oprogramowanie i usługi cyfrowe dla różnych segmentów rynku: zakładów przemysłowych, budynków biurowych i mieszkalnych, centr przetwarzania danych oraz obiektów infrastruktury krytycznej.
Jesteśmy firmą o zasięgu globalnym, ale działamy i angażujemy się lokalnie. Promujemy otwarte standardy i rozbudowane ekosystemy partnerskie z naszymi Klientami, którzy - podobnie jak my - kierują się wartościami: szczytny cel, otwartość, zaangażowanie.

Image

Firma Rittal z siedzibą w Herborn w Hesji to wiodący światowy dostawca systemowy szaf sterowniczych, systemów rozdziału prądu, klimatyzacji, infrastruktury IT oraz oprogramowania i serwisu. Rozwiązania systemowe Rittal można znaleźć w ponad 90 procentach wszystkich branż na całym świecie.

Dostawca innowacyjnych rozwiązań IT – od Edge po Hyperscale Computing

Wspólnie z partnerami „Rittal Ecosystem IT” dostarcza komponenty, systemy, a także rozwiązania spełniające wszelkie wymagania skalowalnego i ekonomicznego środowiska IT dla scenariuszy Edge oraz Cloud. Oferta obejmuje produkty od lokalnych data center, przez pojedyncze szafy i gotowe centrum danych w kontenerze, aż po Datacenter as a Service (DCaaS). Platformy Private Cloud i Managed Services pochodzą od iNNOVO Cloud. Poza tym Rittal oferuje wszystkie elementy z jednego źródła – od planowania, przez implementację, aż po użytkowanie i optymalizację infrastruktury IT – dla całego cyklu życia centrów danych.

Rittal Lefdal Mine Datacenter o powierzchni 120 000 m² i potencjalnej pojemności 200+ megawatów to jedyna w swoim rodzaju lokalizacja data center wyróżniająca się wysoką efektywnością, dbałością o środowisko naturalne i bezpieczeństwem. Położone nad norweskim fiordem centrum danych jest zasilane wyłącznie z wykorzystaniem energii odnawialnych z otoczenia.

Rittal został założony w roku 1961 i jest największym przedsiębiorstwem prowadzonej przez właściciela Friedhelm Loh Group. Grupa jest obecna na całym świecie z 18 fabrykami i 80 międzynarodowymi spółkami córkami. Cała grupa zatrudnia 11 500 pracowników, a jej obroty w 2017 roku wyniosły 2,5 miliarda euro.

Rittal Sp. zo.o. został założony w 1999 roku i obecnie jest powszechnie znaną oraz rozpoznawalną marką w Polsce, gwarantującą najlepszej jakości produkty, doradztwo techniczne, obsługę Klienta oraz serwis.

Pozostałe informacje są dostępne na stronie www.rittal.de/it-solutions i www.friedhelm-loh-group.com.

© 2020 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.